Zavrieť

Porady

podnikateľský zámer

Potrebovala by som zohnať nejaký vzor podnikateľského zámeru (pri zakladaní živnosti)-najlepšie murárske práce alebo niečo podobné. Doteraz sa mi podarilo najsť len podnikateľsky plán-čo je myslím rozdiel... Za pomoc budem veľmi vďačná
Usporiadat
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

alex1 Pozri príspevok
a nemá náhodou niekto vypracovaný podnik plán na zriadenie cestovnej kancelárie? potrebujem to súrne do školy. Dík
este ho treba? ja mam
0 0
poloma27 poloma27

poloma27 je offline (nepripojený) poloma27

chod na zadanie tam najdeš plno zamerov iba si ich uprav
0 0
tibet80 tibet80

tibet80 je offline (nepripojený) tibet80

Ahoj,
tiež hľadám podnikateľský zámer na murárske práce, ale akosi som nepochopila čo myslíš pod pojmom "zadanie"....
dik za spätné info
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tibet80 Pozri príspevok
Ahoj,
tiež hľadám podnikateľský zámer na murárske práce, ale akosi som nepochopila čo myslíš pod pojmom "zadanie"....
dik za spätné info
nájdeš v prílohe tohto príspevku

http://www.porada.sk/802489-post126.html
0 0
tinka419 tinka419

tinka419 je offline (nepripojený) tinka419

Potrebujete vypracovať podnikateľsky zámer? Vedela by som pomôcť.
0 0
lienkao lienkao

lienkao je offline (nepripojený) lienkao

Ludia prosim vas...potrebujem vypracovat podnikatelsky plan cestovnej kancelarie...ma to byt ako rocnikova praca...proste zalozenie fiktivnej kancelarie....vo vyhladavacoch som hladala ale niesu bohvie ake... neviete mi prosim vas poradit kde to mozem este najst ? alebo nema to niekto z vas?? prosim
0 0
matejickova.bubo matejickova.bubo
caute ak sa dnes nahodou niekomu podarilo zohnat podnikatelsky plan kadernictva PROSIM poslite mi ho na mail lebo ja uz som po celom dni hladania v koncoch nie je to sranda byt anipocitacovy typ ale aj tak som sa dnes toho vela naucila .BUdem moc vdacna dik
0 0
curt curt

curt je offline (nepripojený) curt

tinka419 Pozri príspevok
Potrebujete vypracovať podnikateľsky zámer? Vedela by som pomôcť.
ahoj Tinka,vravíš že by si vedela poradiť s p.plánom?
Potrebujem možno trošku zložitejší,trúfneš si?
ak sa tu stavíš,tu je môj mail:Lcborik@gmail.com
vopred ďakujem
0 0
Maria Bockova Maria Bockova

Maria Bockova je offline (nepripojený) Maria Bockova

žienka
Ahoj, ešte zháňaš ten podnikateľký plán pre murára?
ak ano ozvi sa na :mbadpos@gmail.com
Maja
0 0
rosie rosie

rosie je offline (nepripojený) rosie

dobre podnikatelske plany je mozne najst aj na podnikajte - http://www.podnikajte.sk/start-podni...sky-plan.xhtml
0 0
little.miss little.miss

little.miss je offline (nepripojený) little.miss

ahoj, este stale mas ten plan?
0 0
peta1014 peta1014

peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

dobry den ja by som chcela podnikat so záložnou v stredu mam ist na skolenie....vedel by mi niekto povedat nieco viac o podnikatelskom plane co sa tyka záložne ?dakujem
0 0
peta1014 peta1014

peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

dobry den potrebovala by som o niekoho pomôct ako napist podnikatelsky plank ked chcem otvorit záložňu dakujem .
0 0
cifero40 cifero40

cifero40 je offline (nepripojený) cifero40

filantrop
Tak to teda nemáš pravdu Niečo chceš dosiahnuť a ako sa k tomu dopracovať
0 0
bivetka bivetka

bivetka je offline (nepripojený) bivetka

Potrebovala by som zohnať nejaký vzor podnikateľského zámeru (pri zakladaní živnosti)-najlepšie murárske práce alebo niečo podobné. Doteraz sa mi podarilo najsť len podnikateľsky plán-čo je myslím rozdiel... Za pomoc budem veľmi vďačná
0 0
svetielkoand svetielkoand

svetielkoand je offline (nepripojený) svetielkoand

Máš pravdu - podnikateľský zámer (business idea) si robí podnikateľ pred začatím podnikania, podnikateľský plán (business plan) robí podnikateľ v už existujúcej firme, bez ohľadu na to, aká je forma podnikania - živnosť, s.r.o., a.s., v.o.s., ...
K tomu konkrétnemu zámeru - nie je presne daná štruktúra, ako má vyzerať, sú len odporúčania.
Začať by si mala Prečo sa rozhodol podnikateľ podnikať, ako formou podnikania, od kedy, sídlo, priestory, vymedziť predmet podnikania, vymenovať manažment - kto bude zakladateľ, personálna podpora - či sa plánuje aj s nejakými zamestnancami, ak áno, na základe čoho sa budú vyberať, aké sú na nich požiadavky. Potom konkretizovať jednotlivé činnosti murárskych prác, popísať trh a na akú skupinu sa chce podnikateľ orientovať, zanalyzovať konkurenčné prostredie - napr. murárov v blízkom okolí, čím sa chce od nich odlíšiť, alebo na základe čoho chce dosiahnuť úspech, ako získa zákazníkov. Finančné plánovanie - čo vloží do podnikania, odkiaľ získa prostriedky ak sú potrebné, predpokladaný plán príjmov a výdavkov, majetku a záväzkov a tiež cash flow na obdobie minimálne 1 rok dopredu, najlepšie aspoň tri :-) Na záver - čo chce podnikateľ podnikaním dosiahnuť a prečo práve on bude na trhu úspešný.
0 0
Jany Tancoš Jany Tancoš

Jany Tancoš je offline (nepripojený) Jany Tancoš

ahoj, ma niekto z vás podnikateľsky zámer na stavebnú činnosť????
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jany Tancoš Pozri príspevok
ahoj, ma niekto z vás podnikateľsky zámer na stavebnú činnosť????
http://www.porada.sk/t32214-podnikat...ml#post1519275
0 0
marta241 marta241

marta241 je offline (nepripojený) marta241

Zdravím, potrebujem vidieť nejaký vzor na vypracovanie podnikateľského zámeru pre úrad práce na otvorenie živnosti na dopravu nákladu do 3,5t....vie mi niekto pomôcť? PROSÍÍÍM
Je nejaká firma / príp.osoba / v kežmarskom alebo popradskom okrese, ktorá by mi to za poplatok vedela podľa predloženej štruktúry vypracovať?
PORADTE !!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať