Zavrieť

Porady

Správne sedenie - spinalis

Vážení poraďáci, počuli ste niekto o týchto stoličkách? Prípadne máte s nimi aj skúsenost? rada by som poznala teda váš názor a skúsenosti, lebo mám problémy s chrbticou. : http://www.spinalis.sk/index.php
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Ivka.
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

SpinaliS stoličky si môžte vyskúšať v Bratislave, v Trnave, v Banskej Bystrici a v Prešove... bližšie infošky sú na ich webovej stránke ;-)
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
A.B. Pozri príspevok
SpinaliS stoličky si môžte vyskúšať v Bratislave, v Trnave, v Banskej Bystrici a v Prešove... bližšie infošky sú na ich webovej stránke ;-)

tak už máme spustenú konečne aj stránku... nech sa páči www.deta.sk - pokukajte a kto nie je zďaleka, robíme aj testovacie zapožičanie na 5 dní
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

... asi začínam byť trošku sklamaná...
mám Hackera presne rok... doteraz v norme - a dnes mi začala stolička vŕzgať...
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Nezmenila si si podlozku pod stolickou (z koberca na polahu, a pod.) ?
Skus si ocistit kolieska - na nich sa nabaluje najviac bordelu.
Ak to nepomoze, tak si skus namazat vrzgajucu cast sprejom WD40...
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Heni Pozri príspevok
... asi začínam byť trošku sklamaná...
mám Hackera presne rok... doteraz v norme - a dnes mi začala stolička vŕzgať...

Heni, skús WD-40 silikon olej a už nebude nevrzgať...takže "urob si sám"


aha už to napísal niekto nado mnou...ani som si nevšimla, takže súhlas s A.B
Naposledy upravil Halli : 31.08.10 at 17:55
2 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

No ak by som sa mala so stolickou trepat do predajne, tak to radsej pouzijem WD40 :-D
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

mám fuknuť WD40 na pružinu? sa mi zdá, že pružina vŕzga...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Heni Pozri príspevok
mám fuknuť WD40 na pružinu? sa mi zdá, že pružina vŕzga...
... ak tebe pružina, tak sadni, hlavu medzi kolená a počúvaj kde to vrždí
Naposledy upravil Halli : 31.08.10 at 17:56
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

si budem musieť najprv tú hlavu odrezať, aby som ju mohla ku kolenám aspon priblížiť... teda ku svojim
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

vrždí to čo by sa nemalo navzájom trieť, dotiahnuť, utesniť, vymeniť, WD40 je na odstránenie hrdze a nečistôt, po čase bude vrzgať viac
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

viktorviktor Pozri príspevok
vrždí to čo by sa nemalo navzájom trieť, dotiahnuť, utesniť, vymeniť, WD40 je na odstránenie hrdze a nečistôt, po čase bude vrzgať viac

Olej WD-40 200 ml
Najznámejšie, najpoužívanejšie univerzálne mazivo na X použití v domácnosti, v záhrade, v práci, v športe,... .
Najznámejšie, najpoužívanejšie a navšestrannejšie mazivo na svete. Toto univerzálne mazivo je snáď na tisíc použití v práci v domácnosti, v záhrade ale aj v športe. Má silne penetračné a mazacie vlastnosti a po použití zanecháva ochranný film proti korózii.

Použitie:
Môžete ho využiť na mazanie, ako ochraný prostriedok proti korózii, čistič, uvoľňovač, odpudzovač vody,...

Zastavuje škrípanie, odstraňuje vlhkosť z kovových povrchov, čistí rôzne typy škvŕn, decht, mazivo, lepidlo, uvoľňuje skrutky a matice, zapečené alebo zhrdzavené spoje, premazáva pohyblivé časti a mechanizmy.
Naposledy upravil Halli : 31.08.10 at 21:39
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Ahojte, má niekto nové poznatky so stoličkou Spinalis? Chcem si jú kúpiť a bola by som rada, keby mi niekto, kto ju používa dlhšiu dobu napísal, ako je na tom jeho bolesť chrbtice.
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

posúvam
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Ja na tom sedim uz par rokov a neviem si to vynachvalit... len odporucam ;-)
Cena je sice vysoka, ale moj chrbat je pre mna na nezaplatenie....
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
ivako Pozri príspevok
Ahojte, má niekto nové poznatky so stoličkou Spinalis? Chcem si jú kúpiť a bola by som rada, keby mi niekto, kto ju používa dlhšiu dobu napísal, ako je na tom jeho bolesť chrbtice.
Jasné že môžme odporučiť - aj dodať ,
najprv som testovala čo predávam - dúfam to nie je až taká reklama....
kuk na www.deta.sk - aj zapožičiavame na test...

ale k veci ja ju mám cca 4 roky, kríže ma prestali bolieť až tak cca po pol roku... je to také zvláštne sadenie treba si zvyknúť... ale o bolestiach krížov či chrbta už nemôže byť ani reč... a to sedím denna cca 8-12 hodín... fakt odporúčam ...
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Ďakujem za odpovede. utvrdili ma v mojom rozhodnutí, už ju mám objednanú.
0 0
akynka akynka

akynka je offline (nepripojený) akynka

Anička :o)
Mno túto stoličku som mala v bývalom zamestnaní. Prvý deň ma beštiálne bolela chrbtica - mala som na nej akoby svalovku - no za pár dní hneď lepšie a sedelo sa na nej ozaj príjemne. Bohužiaľ tuna mám teraz zase takú smiešku. Ale určite tie stoličky môžem odporúčať.
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Koho bolí chrbát, potrebuje sedieť v práci, lebo prácu potrebuje... nie je čo váhať.
A že je cena vysoká? Skúste si spočítať, koľko dáte mesačne na iné výdavky.. a ak prídete o chrbát, budete míňať iné sumy na lekárov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať