Zavrieť

Porady

Správne sedenie - spinalis

Vážení poraďáci, počuli ste niekto o týchto stoličkách? Prípadne máte s nimi aj skúsenost? rada by som poznala teda váš názor a skúsenosti, lebo mám problémy s chrbticou. : http://www.spinalis.sk/index.php
Usporiadat
Téma je uzavretá.
dzibela dzibela

dzibela je offline (nepripojený) dzibela

Predám stoličku spinalis spider 700 € možná dohoda 0907 845349 Trnava osobne alebo pošlem kurierom
0 0
hopla hopla

hopla je offline (nepripojený) hopla

Na Slovensku uz je konkurent Spinalisu. Ide o kancelarsku stolicku Ergonomis Basic, l . Vyhodou je nizsia cena a taktiez sa da sedak zaaretovat a bude fungovat ako pevna klasika. Dve stolicky v jednom, no nekup to
Naposledy upravil arizona : 23.12.11 at 13:57 Dôvod: zmazanie reklamy
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

hopla Pozri príspevok
Na Slovensku uz je konkurent Spinalisu. Ide o kancelarsku stolicku Ergonomis Basic, Vyhodou je nizsia cena a taktiez sa da sedak zaaretovat a bude fungovat ako pevna klasika. Dve stolicky v jednom, no nekup to


Ergonomis by som nenazvala konkurenciou SpinaliS-u, ide skor o snahu o napodobenie s dost nevydarenym vysledkom...

A ze sa da stolicka zaaretovat? V tomto nevidim ziadnu vyhodu - bud si kupim stolicku, co ma bude nutit hybat sa, ale bo si kupim staticku stolicku za par drobnych...
Naposledy upravil arizona : 23.12.11 at 13:58 Dôvod: zmazanie reklamy v citacii
0 0
hopla hopla

hopla je offline (nepripojený) hopla

Preco nevydareny vysledok - skus popisat. Mne sa celkom paci. Je sice pravda ze som na nej nesedel a preto sa o kvalite nevyjadrujem.

No a argument ze nevidis vyhodu v zaaretovani mi nepride prave najstastnejsi. To by si potom mohol povedat ze naco je stolickam nastavovatelne operadlo, alebo moznost hojdania. Ak chcu sediet pohodlne maju si kupit klasicke hojdacie kreslo a nie stolicku ktora to umoznuje.

Podla Teba je lepsie kupit Spinalis za 600 EUR + kvalitnu kancelarsku stolicku za 200 EUR a mat ich vedla seba pri stole, ako mat jednu stolicku za 400 EUR a nastavit si ju ako potrebujes ? Ja si radsej kupim tu jednu stolicku A za usetrene peniaze si za 5 rokov kupim uplnu novinku v tej dobe (asi bude uz lietat, alebo sa bude dat na nej lezat)
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Nevydareny vysledok preto, lebo uz len pri pohlade na tu stolicku je vidiet, ze je to velmi lacne prevedenie, sedenie sa neda ani porovnat so sedenim na SpinaliS-e.

A k tej aretacii - ak to clovek raz zaaretuje, uz to neodaretuje. Ked clovek pracuje, zabudne na to, ze to mal po par minutach znova "zapnut". Tak mi pride nezmyselne platit tolko penazi za staticku stolicku.
Krasny priklad je to, ako ked si clovek kupi domov hociake cviciace pomocky, co sa mu zapacia, ze ich doma bude pouzivat urcite skor, ako keby sa mal trepan niekde do fitka. A vysledok je ten, ze na to doma sada prach a len to zavadzia...
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

A.B. - sedel si na tej stolicke? Posudzovat kvalitu z pohladu sa mi nezda prave adekvatne...
0 0
yoko yoko

yoko je offline (nepripojený) yoko

chcem sa po nejakom čase opýtať na názor, možno je to hlúposť, ale rozmýšľali ste niekto nad možnosťou kúpiť takú super kvalitnú pružinu, navariť ju zospodu nejakej svojej starej stoličky (ide mi o dcérku, ktorá stoličku má, ale je nevyhovujúca práve pre jej statickosť)? neurobí to na chrbticu ten istý efekt? Veľmi nad tým uvažujem...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ergonomis je super, aj ked moznost aretacie je naozaj zbytocna. Na to naozaj velky efekt, ked niekde sedim na beznej stolicke, hend ma bolia krize.

Spinalis nepoznam, a ani netuzim spoznat. Vybral som sa do ich predajne v BA, nikoho tam nebolo, bol tam akysi zdrap papiera o nepritomnosti, na telefonnych cislach nikto nedvihal - tak som kupil jeden Ergonomis, a ked som to skusil, hned som kupil dalsie.
0 0
Lubomrir119 Lubomrir119

Lubomrir119 je offline (nepripojený) Lubomrir119

tzv., dynamický sed realizuje aj stolička spinalis aj ergonomis a dokonca je na trhu aj Ergobejot. Myslim, že dokonca ergobejot je momentálne najlacnejšia možnosť aktívneho sedenia. Bola testovaná v nemeckých ortopedických centrách. Zvažujem kúpu a našiel som tieto 3 varianty.
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Lubomrir119 Pozri príspevok
tzv., dynamický sed realizuje aj stolička spinalis aj ergonomis a dokonca je na trhu aj Ergobejot. Myslim, že dokonca ergobejot je momentálne najlacnejšia možnosť aktívneho sedenia. Bola testovaná v nemeckých ortopedických centrách. Zvažujem kúpu a našiel som tieto 3 varianty.
Radim vyskusat a porovnat, nepozerat len na cenu.... nezabudnite na heslo: nie sme taki bohati, aby sme kupovali lacne veci...
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Isteze, SpinaliS mam doma uz 4 roky a nedam na nu dopustit. Mam vyskusany aj Ergonomis.... sedi sa na tom neporovnatelne horsie, prislo mi to strasne strnule....
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať