Zavrieť

Porady

kilometre z mesta do mesta......

ahojte. teraz som sa len zaregistrovala a potrebovala by som poradit. existuje nejaka stranka ako autorouth na vypocet km robim cestaky kolegom . samozrejme potrebjem zadavat vzdialenosti napr. bb - ba - hr. prechod - brno-praha . poradí mi niekto budem velmi vdacna usetri mi to kopec casu .stranky ak su tak prosim nie ang. pretože ang. neviem
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    natibb
    ahojte. teraz som sa len zaregistrovala a potrebovala by som poradit. existuje nejaka stranka ako autorouth na vypocet km robim cestaky kolegom . samozrejme potrebjem zadavat vzdialenosti napr. bb - ba - hr. prechod - brno-praha . poradí mi niekto budem velmi vdacna usetri mi to kopec casu .stranky ak su tak prosim nie ang. pretože ang. neviem
    dakujem
    Ak ti nerobí AJ problémy, Skús tu: (treba vybrať z ponuky český jazyk)
    http://www.uk.map24.com/

    Km zistíš nielen zadaním 2 miest, ale aj v rámci mesta z ulice na ulicu, dokonca s prosnosťou podľa čísla domu. Vyskúšaj.
    Naposledy upravil liba2 : 31.10.06 at 06:02 Dôvod: spresnenie info o použití češtiny v priloženom linku

    natibb je offline (nepripojený) natibb

    natibb
    dakujem za odpoved ale toto nezvladnem aj. neovladam . nie je nieco v cz prip. v sk jazyku? dakujem r.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    natibb, rado sa stalo, hlavná vec že ti to pomohlo a dúfam, že to pomôže aj mnohým ostatným.... :p

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Libuška ďakujem, super aj mne pomohlo
    A ešte to vylepším, našla som na tom Tvojom linku po česky
    http://www.cz.map24.com/

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    liba2
    natibb, rado sa stalo, hlavná vec že ti to pomohlo a dúfam, že to pomôže aj mnohým ostatným.... :p
    Veľmi pekne ďakujem aj mne to pomohlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.