Zavrieť

Porady

Rýchly koláč

Čo potrebujeme?
Naposledy upravil ola : 16.02.05 at 08:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Oli, čo je to prosímťa stredne vyhriata rúra? - Môžem od tuším 150-250 oC. Takých 200 môžem? práve som sa totiž rozhodla čo bude večer doma rozvoniavať . A vôbec - kúpim si okrem jogurtu do tohto receptu aj nové gate! Kto by pri Vianočných trhoch a týchto receptoch diétu držal! Ale po sviatkoch by sme mohli vyhlásiť moratórium na podobné "podrazácke" recepty!!!

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Dík, dám vedieť ako to dopadlo. Podobný "systém" - zamiešaš a dáš na plech - je aj pri mojej bábovke easy! Tiež sa nedá pokaziť a chutí super.

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Oli, nominujem ťa na zlatú lentilku v kategórii Recepty. Rýchle (za 10 min to bolo v plechu), výborné (včera zožrané - slušnejšie sa to nedá povedať), lacné, mňam mňam. Vrele odporúčam. Aj psovi chutilo, keď som mu misu a varešku dala povylizovať - koláčik sa mu neušiel

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Evanka
    Hladam, ale marne. Hodte to tu a a nezartujte!!!
    Oli...kde je recept???...aj ja chcem rýchly koláč...

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    mali by sme sa opýtať Ľubky... tá už ten koláč aj napiekla :-) ked Ola nám ho vymazala :-(

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    Vráť nám recept.

    aj my si ho chceme upiecť.

    dakujeme

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Aha, Ajacik, už som pochopila tvoju SS :p No ja ten recepis mám, prečo Ola takto za sebou zametá nerozumiem, žeby pracovala v nejakej organizácii, kde sledujú zamestnancom aj súkromnú korešpondenciu? Hádam ma pod zem neznosí a za autorské práva nezažaluje... takže prilepujem Dobrú chuť.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    vdaka. asi urobím jabĺčkový. ale aj s tvarohom by mohol stáť za to, nemyslíš?

    nika123 je offline (nepripojený) nika123

    nika123
    ja mam recept na rýchly koláč volám ho liaty: 2 šálky/3dl/ polohrubej múky,1 šálka kr.cukru, 1 šálka mlieka, 1/2 šálky oleja, 1 vanilka, 2 vajcia, 1 prášok do pečiva všetko ručne vymiešame varechou, do zmesy zamiešame tvaroh, orechy celé, nie mleté hrozienka a do polovice cesta vmiešame kakao. Do menšieho plechu vylejeme bielu zmes na to nalievame kakaovu a upečieme, po upečeni môžme poliať čokoládou alebo len posypať práškovým cukrom. Dobrú chuť!!!

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    takéto varenie milujem - všetko "zgrcnúť" dokopy a za pár minút je obed, koláč ... neznášam naťahovačky s varením a komplikované koláče,a už tobôž nie ozdobovať torty bŕŕŕ, v tom som ľavá, nech sa snažím akokoľvek, furt to má tú istú podobu - do krému popichám vidličkou nastrapato A JE TO !!!! hlavné je, že je to jedlé a to je podstatné - pekné nemusí byť

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    Ten rychly kolac je fakt super. A hlavne ziadne piplacky, len to nahadzes das do rury a dobrotka je na svete

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    [Dámy dovoľte prispieť tiež na rýchle čosi no skôr rýchlu bábovku, moji milovaní ma vedia presvedčiť, že nie je nič lepšia ako ráno dobrá bábovečka s kakavkom aLEBO čAJíKOM ATU JE AK MáTE ZáUJEM:
    1/2 litra (použite odmerku ) polohr. preosiatej múky, 1/4l práškového cukru, 1/2 balíčka prášok do pečiva, 3 celé vajcia, 1/4l šľahačkovej smotanky (kto chce môže dať oriešky mleté, hrozienka apod. a tiež keď odoberiete potom z cesta aj pridať kakao)
    Všetko metličkami vymiešame spolu, nalejeme do vymastenej vysypanej formy babovkovej (ak chceme teda 2-farebnú pridáme do jednej časti kakao), rúra na 200 a pečieme . A baštíme.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.