Zavrieť

Porady

Nové recepty

admin
Ahojte pripravujem nový dizajn pre recepty, kde bude hodnotenie autora, ostatných, zvlášť bude tabuľka na vstupy, text na prípravu jedla a aj box na borázok (ak pridáte :-)

Myslíte že by malo zmysel rozdeliť recepty na viac kategórií?
Napr. Polievky, Minútky atď...
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tie slová lenivé gazdinky ma inšpirovali k tomu , aby som vám napísala ako prišli keksy k názvu. Boli sme na návšteve, kde domáca pani ponúkla zázvorníky. Prišla vtedy aj jedna staršia pani, zobrala zázvorník a opýtala sa, či sú to legezky. Všetci sme na seba pozerali, lebo pani bola goralka a nerozumeli sme tomu slovu. Pani pochopila a smiala sa ,že tak volá keksy kupované v Poľsku. V tej dobe prišlo do módy chodiť do Poľska a nakupovať balenia rôznych a chutných keksov. Legezka preto, lebo lenivá gazdiná nechce piecť a radšej kúpi v Poľsku. Odvtedy toto slovo používa u nás už veľmi veľa ľudí.
0 0
vieramaria vieramaria

vieramaria je offline (nepripojený) vieramaria

Súhlasím, Daniela! Aj lenivá gazdinka môže variť zdravo , ak jej dodáme recepty.
0 0
claude claude

claude je offline (nepripojený) claude

Moji chlapci - jeden starý a jeden mladý - milujú všetko z kysnutého cesta. Pridala by som samostatnú kapitolu :
kysnuté cesto - slané aj sladké
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
tiny77 Pozri príspevok
tak nech sa páči.... :

http://www.porada.sk/373925-post38.html

Tak toto je nádhera !!!!!!!! foto dokumentácia nemá chybu.


cez prázdniny vyskúšam.

ďakujéééém
Naposledy upravil sway : 24.06.08 at 19:04
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať