Zavrieť

Porady

Nastavenie mzdy

Dobrý deň, poradí mi niekto?
Stiahla som si demoverziu programu "Mzdy a personalistika" v MRP - vizuálny systém, nakoľko od nového roku asi budem robiť aj mzdy a tak som si chcela tento program vyskúšať. Aj keď čítam nápovedu, stále neviem, ako mám a kde zaevidovať, napr. pri novom zamestnancovi mesačnú mzdu. Keďže nemám mzdu, nemôžem robiť, resp. skúšať nič ďalej. Ak by mi niekto vedel poradiť, bola by som veľmi vďačná. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Nemám ho doma a tak ťa neviem presne navigovať. Ale skúsim. Ako si zadáš zamestnanca , tak ťa pýta program priradiť aj pracovný pomer. Keď mu ho priradíš , tak hore máš tlačítka ...rôzne údaje , ktoré treba vyplniť .. myslím prvé alebo druhé vypĺňaš údaje o mzde. Skús..... Ja som sa takto trápila pred dvomi rokmi pomaly celé poobedie kým som na to prišla.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Mzdové údaje sa nachádzajú v druhom okienku a po doplnení všetkých kolóniek sa Ti mzda objaví.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    pozri na obr. len preklikni kde je časová mzda a rozroluje sa Ti výber ponúk.
    casova.JPG  

    MILKA58 je offline (nepripojený) MILKA58

    MILKA58
    Ďakujem veľmi pekne, už som to našla.Dúfam, že sa mi už nejaký väčší problém nevyskytne. Poraďáci, ste super.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.