Zavrieť

Porady

Čestné prehlásenie

Možem Vás poprosiť o vzor čestného prehlásenia mamičky na rodičovskej dovolenke,ktorá sa chystá pracovať na DoVP pre úrad,že dieťa nedáva do štátnej škôlky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Jana 55
    Možem Vás poprosiť o vzor čestného prehlásenia mamičky na rodičovskej dovolenke,ktorá sa chystá pracovať na DoVP pre úrad,že dieťa nedáva do štátnej škôlky.
    Napísala by som to v takej forme:

    Čestné prehlásenie
    Meno.......,narodená .......bytom............čestne prehlasujem, že moje dieťa ...........,narodené dňa ..........o ktoré sa celodenne starám, nebude počas mojej neprítomnosti navštevovať štátne zariadenie /škôlku/ .

    V............dňa..............

    ...............................
    podpis

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    Ja by som ešte doložila, že je potrebné napísať tam miesto /osobu/ kde sa bude dieťa v neprítomnosti matky zdržiavať. Na ÚPSVaR kde je to potrebné zahlásiť na to majú konkrétne tlačivo.

    SMartina je offline (nepripojený) SMartina

    SMartina
    Ahojte, chcem sa informovať k česnému prehláseniu, či ak ho napíše SZČO, že napr. v mesiacoch 05,06/2006 nemal žiadný príjem zo závislej činnosti, ked ešte nemal živnosť, či to netreba overovať niekde na úrade. Podľa mňa to stačí, ale chcem poznať názor aj iných. Ďakujem.

    elizabet100 je offline (nepripojený) elizabet100

    elizabet100
    SMartina Pozri príspevok
    Ahojte, chcem sa informovať k česnému prehláseniu, či ak ho napíše SZČO, že napr. v mesiacoch 05,06/2006 nemal žiadný príjem zo závislej činnosti, ked ešte nemal živnosť, či to netreba overovať niekde na úrade. Podľa mňa to stačí, ale chcem poznať názor aj iných. Ďakujem.

    Nemusí to byť overené. Stačí iba podpísané čestné prehlásenie a doložiť k DP.

    Čestné prehlásenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.