Zavrieť

Porady

Masky na karneval pre deti

Ahojte,
dcéra bude mať zo školy 9.2. karneval.
Nemáte niekto dobrú radu na peknú masku, ktorá sa dá vyrobiť aj doma?
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

evitas Pozri príspevok
(slniečko, páv, húsenička) Neviem, či som to sem mohla dať, ale už som aj predtým spomínala, že mám zlý formát a neviem sem hodiť fotky. Takže, keď to u Vás vypukne, píšte, čo ste dobrého vymysleli.
ja ti tie fotky sem hodim
husenicka1.jpg  
husenicka2.jpg  
husenicka3.jpg  
pav1.jpg  
pav2.jpg  

pav3.jpg  
1/1
6 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Pre Nandyho tip na karneval pre dcéru :
Vraj unavená mama na materskej
sYURG2walyf_s720x720.jpg  
6 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Už je to tu zas... malá má karneval budúci piatok. Minulý rok bola hrozno, to bola super jednoduchá maska - kúpila som 30 zelených balónov a napoly nafúknuté som ich gumičkou pripevnila na štvorcový kus starej obliečky. Na obliečke bol otvor pre hlavu. Z papiera čelenku, na tú z papiera hroznový list... pokúsim sa pridať fotku. Toho roku chce byť morská panna, tak už začínam preberať v pivnici staré handry, čo sa dá na taký kostým použiť, hlavne, keď ja vôbec neviem šiť... držte palce!
hrozno.jpg  
4 0
katalila katalila

katalila je offline (nepripojený) katalila

Ja som už prispievala dávnejšie do tejto témy, ale tento rok sme urobili Minnie Mouse, tak prikladám foto
Minnie Mouse.JPG  
2 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
znama mi poslala zaujimave napady, tak sa s vami o ne podelim.
123_4[1].jpg  
Copy of DSCF0036_2[1].jpg  
DSCF0627[2].jpg  
P1010015[1].jpg  
P1010020_2[1].jpg  

P3050029[1].jpg  
1/1
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
mne raz mama urobila kostým víly... krepový papier nastrihala a prilepila na gumu okolo pásu ako suknňu, a tričko, na ktorom boli poprišívané rôzne gombíky,a dajú sa k tomu dať nejaké veselé date... (na foto nemám lebo vtedy bolo teplo ) len sa prosím nesmejte na fotke
IMG.jpg  
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

svedia Pozri príspevok
ahote, poradte mi prosím nejaký internetový obchod kde by som si kúpila pre dievčatko masku na karneval,,, ďakujem

http://www.toyfactory.sk/hracky/karn...-pre-dievcata/

ale take domace, tvorive su rozhodne zaujimavejsie
1 0
Dobrotka Dobrotka

Dobrotka je offline (nepripojený) Dobrotka

Mám požičovňu maškarných kostýmov pre deti a dospelých. Práve tieto dni mám veľa práce, máme akurát "sezónu". V ponuke mám viac ako 250 kostýmov, tak ....väčšiu polovicu z toho som šila sama. Máme tam ..-slnko,mesiac, lesný škriatok, voda, Pippi dlhú punčocha, cigánska veštica, strážkyňa lesa, noc, jar,jeseň, jeseň-maliarka, snehová víla, morská panna, potkan-kráľ, vodník-ženích, mexičan, číňan a veľa iných.....tak som snáď niekoho inšpirovala...
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

My sme práve robili masku policajta. Súpravička policajtských "propriet" z hračkárne, k tomu čierne gaťuše, čierna košielka, remeň, všetko naaranžovať a na hlavu sme vyrobili (síce dosť nepodarenú) čiapku z tvrdého papiera a čierneho šálu (látky)a ešte neodmysliteľná kukla (lyžiarska spod prilby). Náš výtvor bude mať dnes premiéru :-). Teda už mal.
Naposledy upravil mareko : 03.02.10 at 23:29 Dôvod: doplnenie fotiek
dsc07754.jpg  
dsc07727.jpg  
1/1
1 0
Designinka Designinka

Designinka je offline (nepripojený) Designinka




1 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

My sme syna prezliekli za babku, ktorá nesie bábätko.
P1050330.jpg  
P1050398.jpg  
P1050449.jpg  
1/1
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Pre inšpiráciu
f660996.jpg  
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Jana_clenka Pozri príspevok
Ahojte, robili ste už niekto upíra ? Dostala som to ako "úlohu" na tohtoročný karneval. Zatiaľ som zohnala umelé upírske zuby a u babky sme vyňúrali kus nepoužitej čiernej podšívky, ale čo s ňou ... Uvítam všetky dobré nápady ... ďakujem.


http://www.ukazmiako.sk/halloween/?tx_kioshowto_pi1[video]=6686

http://www.vampirecostumesideas.com/...irecostume.jpg

http://relache.hubpages.com/hub/DIY_Vampire_Makeup

http://www.spirithalloween.com/adult...costume-ideas/
Naposledy upravil ivka70 : 14.02.12 at 10:55
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
A niečo aj pre vás

http://www.meinbezirk.at/leibnitz/le...-d1248979.html
1 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

A akou maskou chce byť tvoja dcérka? už som ušila niekoľko masiek doma, ale stále som sa opýtala synov čím chcú byť, a potom som prekutala skrinke s látkami a staršími vecami a stále sme niečo vymysleli, myšiaka Mickeyho, kráľa, samuraja,vianočný stromček, včielku Maju, ľudového tanečníka, futbalistu, čerta. Len sa jej opýtaj- a napíš niešo vymyslíme.
Stačí fantázii popustiť uzdu. A pre dievča je to ešte jednoduchšie....
. Akurát včera sme preberali so synmi /jeden sedem, druhý má dvanásť/ aké masky budú.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
janka, som velmi vdacna za tuto temu
nechapem preco to neprislo na um mne ale si intenzivne lamem hlavu kazdy rok. U nas sa ocenuju masky prave tie doma vyrobene. a myslim, ze i detickam sa ráta, ak sa rodicia podielaju na ich vyrobe. (tych kostymov myslim) Uz som pripravila "babatko" - perinka, ciapocka, biele pancusky, - nohy trciace - vlastne chodiace , "mickey mouse", sultan s tanecnicou, (to bola fajn maska, - zrusili sme babkine dederonove zavesy ) takisto samuraj, kominar, pastier, automechanik, a toho roku - bude jeden robin hood a druhy fotograf (na robina mam zeleny filc, na fotografku svoje stare sive sako, stary fotak, siltovku, velke brýle, podkolienky, 3/4 nohavice, sal. Budem sa tesit ak pridate navrhy - mozno nebudem musiet sit robina A na dievcatko - pippi, zlatovlaska, mexicanka, atd atd. (skoda ze nemam dievku )

- tak - medzitym som uz dokoncila aj kostym robina hooda. akurat luk a sipy su este v pivnici a topanky sa tiez nejake najdu
Naposledy upravil tiny77 : 27.01.07 at 20:58
karneval 034.jpg  
karneval 044.jpg  
100_2495.JPG  
100_2484.JPG  
100_2487.JPG  

100_2486.JPG  
100_2488.JPG  
100_2536.JPG  
1/1
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Kočky, ste zlaté! Dcéra už bola po minulé roky víla, čarodejnica a minulý rok sme urobili kravičku Milku. Teraz fakt neviem, rozmýšľam nad tým Mickey Mousom alebo včielkou Majou. Lenže ja asi nemám dosť fantázie, a ďalšia vec je, že neviem šiť na stroji, takže s ušitím kostýmu by bola fuška.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
na mysiaka- usi - jedna celenka oblepena izolackou, 2 polovicky krabicky z taveneho syra, takisto natrete alebo oblepene ciernou izolackou. Papuce - moje mačičkové a manzelove ponozky cez nich natelnik, cervena suknicka, resp. sortky, na tie som nasila 2 cierne gombiky, a tie traky - su len prichytene o ten natelnik. - prace tak na 30 min.

ps - kostym robina hooda ani stroj nevidel. nechcelo sa mi ho rozoberat a navliekat zelene nite pouzila som zosivaci strojcek. I na klobuk.
Vlastne som len vystrihla zo zeleneho filcu obdlznik, na konci som povystrihovala trojuholniky, a v prostriedku urobila otvor na hlavu a zarez na hrud. Nasli sme stare cizmy k tomu pripominajuce jazdecke, no a ten luk a sipy.

staci pochodit po dome, prekutrat stare nepotrebne haraburdy a snad Ti v hlavke nieco svitne
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Nikto nerobíte detičkám karnevalové masky?
Podeľte sa s nami o nápady!
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Neviem či to bude vhodné pre dievča, ja som robila pre syna futbalovú loptu - obrovskú guľu pomaľovanú a aj pivo v pohári aj s penou na hlave. Vyhral prvé miesta, ale som sa narobila, dokonca manžel zváral guľu z drôtu na loptu. Tak ma napadá, že pre dievča by mohla byť pekná maska lienka. Krídelka červená s bodkami a na hlavke tykadlá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať