Zavrieť

Porady

Potvrdenie o hladaní zamestnania

Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
Nemáte niekto prosím Vás v PC naskenované tlačivo z ÚP o tom, že nezamestnaný hladá prácu. Potrebujem pomôcť známej.Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
gabolv

gabolv je offline (nepripojený) gabolv

gabolv
Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
Registrovať
Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Zita4
smith
Nemáte niekto prosím Vás v PC naskenované tlačivo z ÚP o tom, že nezamestnaný hladá prácu. Potrebujem pomôcť známej.Ďakujem
Podarilo sa mi doma nájsť jedno tlačivko, naskenovala som ho pre teba .
potvrdenie UPSVaR.jpg  
nevie mi niekto prosím vás povedat v akej velkosti to mam asi vytlacit aspon od okanetuším aký veľký je originál a tlačiareň mi to tlačí vo veľkostiach kt.sa mi nepozdávajú.Ďakujem.
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Porada je založená na aktívnej spolupráci členov. Aktívnym zapájaním sa naučíte viac ako keď informácie prijímate len pasívne. Spolu vieme viac!
wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner
rozmery má 10,5 x 10,5 cm. Ale to orámovanie odstrihni a aj vľavo dole čo je rok výroby, to už na nových tlačivách nie je.
luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

luigi72
Prikladám potvrdenie po úprave v dokumente World s nastavenými rozmermi. Kto chce, môže ešte orámovať obrázok pre ľahšie vystrihnutie.
mamička 2 a pol ročného syna, momentálne začínajúca v práci ...viac evka-janekova
a také väčšie, čo je teraz nové máte? nemôzem ho nájst..vďačná budem všetkým
jana2311

jana2311 je offline (nepripojený) jana2311

jana2311
moj priateľ si tiež hľadal prácu a na úrade prace mu povedali, že nemusi mať potvrdenie o tom že si hľada prácu. Stačilo ak si vytlačil z odoslanej pošty (mailovej) info o tom že poslal nejaké životopisy firmám.
mamička 2 a pol ročného syna, momentálne začínajúca v práci ...viac evka-janekova
no asi také od tuty, len by som to potrebovala vytlačit
bene58

bene58 je offline (nepripojený) bene58

bene58
Staci vytlacit na A4 a potom len otocit a znova.
Misell

Misell je offline (nepripojený) Misell

Misell
Prosím ťa, nemohol by si ho poslať aj mne, ak ho máš ešte v maily, bo som ho niekde stratila...diky moc (Michaela_k@centrum.sk)
veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Misell Pozri príspevok
Prosím ťa, nemohol by si ho poslať aj mne, ak ho máš ešte v maily, bo som ho niekde stratila...diky moc (Michaela_k@centrum.sk)
Máš ho v prílohe prísp. č. 11 - stačí vytlačiť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.