Zavrieť

Porady

Potvrdenie o hladaní zamestnania

Nemáte niekto prosím Vás v PC naskenované tlačivo z ÚP o tom, že nezamestnaný hladá prácu. Potrebujem pomôcť známej.Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Zita4
smith
Nemáte niekto prosím Vás v PC naskenované tlačivo z ÚP o tom, že nezamestnaný hladá prácu. Potrebujem pomôcť známej.Ďakujem
Podarilo sa mi doma nájsť jedno tlačivko, naskenovala som ho pre teba .
potvrdenie UPSVaR.jpg  
nevie mi niekto prosím vás povedat v akej velkosti to mam asi vytlacit aspon od okanetuším aký veľký je originál a tlačiareň mi to tlačí vo veľkostiach kt.sa mi nepozdávajú.Ďakujem.

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner
rozmery má 10,5 x 10,5 cm. Ale to orámovanie odstrihni a aj vľavo dole čo je rok výroby, to už na nových tlačivách nie je.

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

luigi72
Prikladám potvrdenie po úprave v dokumente World s nastavenými rozmermi. Kto chce, môže ešte orámovať obrázok pre ľahšie vystrihnutie.
maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
a také väčšie, čo je teraz nové máte? nemôzem ho nájst..vďačná budem všetkým

jana2311 je offline (nepripojený) jana2311

jana2311
moj priateľ si tiež hľadal prácu a na úrade prace mu povedali, že nemusi mať potvrdenie o tom že si hľada prácu. Stačilo ak si vytlačil z odoslanej pošty (mailovej) info o tom že poslal nejaké životopisy firmám.
maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
no asi také od tuty, len by som to potrebovala vytlačit

bene58 je offline (nepripojený) bene58

bene58
Staci vytlacit na A4 a potom len otocit a znova.

Misell je offline (nepripojený) Misell

Misell
Prosím ťa, nemohol by si ho poslať aj mne, ak ho máš ešte v maily, bo som ho niekde stratila...diky moc (Michaela_k@centrum.sk)

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Misell Pozri príspevok
Prosím ťa, nemohol by si ho poslať aj mne, ak ho máš ešte v maily, bo som ho niekde stratila...diky moc (Michaela_k@centrum.sk)
Máš ho v prílohe prísp. č. 11 - stačí vytlačiť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.