Zavrieť

Porady

90 dnova dieta

Caute poradaci,marne zhanam 90 dnovu dietu, neviete kde by som ju zohnala?Dakujem,chcem byt stihla ako lan.
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

klikni...tu je o nej dosť popísané http://www.porada.sk/t24516-p3-.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

tu ju majú v ponuke http://www.martinus.sk/?uItem=26717
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Muška
Zo srdca dakujem.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Teraz som mrkla-.....a je vypredaná....ale niektorá poraďáčka v tej téme "chudnutie", Ti určite poradí.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Muška
Teraz som mrkla-.....a je vypredaná....ale niektorá poraďáčka v tej téme "chudnutie", Ti určite poradí.
A ja reku , že ty Muši radíš.....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Danka, viem, že niekto v téme ponúkal "prefotene"
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Vdaka Vám všetkym,objednala som si ju práve teraz v martinuse v ceskej verzii,slovenská je vypredaná. Srdečná vdaka.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...dnes som videla, že na stránke warxtreme sa dá stiahnuť... nutná je iba registrácia
...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Asi sa zháňaš Ľubka po tejto. Takže .... nech sa darí.
2 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...Elenka si poklad... Nemusim sa tatovi prosiť, nech mi ju stiahne... Študujem aj inú tému, skúsim nájsť niekoho, kto sa na to dá spolu so mnou...alebo na čosi iné...len najskôr si musím naštudovať ako na to (uhryzkávajúc čokoládku)...potom sa sama so sebou zhodnúť na termíne, ktorý bude najvhodnejší...tri krát to odložiť...a potom keď začnem presvedčím sama seba, že to nepotrebujem...

0 0
mamiatko mamiatko

mamiatko je offline (nepripojený) mamiatko

Ja by som chcela vedieť, ako táto dieta chutí mužom, pretože ten môj by potrebovel schudnúť / ja skôr pribrať/. Pracuje fyzicky pohybu má dosť, ale hladný je až k večeru - naje sa a zaľahne k TV. Neviem si predstaviť pri jeho práci zmenu stravovacích návykov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pekný deň poraďáci. K tejto diete - nedá mi zareagovať. Držím ju od 3.1.2007. Prvý cyklus - 90 dní som skončila pred Veľkou nocou. Po Veľkej noci som začala znovu. Je to super. Za prvých 90 dní som schudla 15 kg. Ešte potrebujem schudnúť aspoň 10 kg. Má to výhodu, jedla je dosť, človek nie je hladný a ak áno, môže pridať zeleninu. Prvé dva mesiace som sa prežierala a chudla som, som sa pri žiadnej diéte nedá. V treťom mesiaci mi už tak nechutilo jesť a aj som menej schudla. Dnes mám ovocný deň - jem jablká, grepy, slnečnicové a tekvicové semienka. Za dva týždne som o 1 kilo ľahšia bez hladovania. Včera som bola na kontrole u lekára a bol unesený, že som toľko schudla a aké mám dobré výsledky krvi. Glukóza sa mi znížila bez liekov z 9,3 na 6,3. Považovala som to za zázrak. Treba to vyskúšať. Držím palce. Pozrite si aj diskusiu ku knihe na www.martinus.sk, alebo na www.trysk.sk.
0 0
adakostal adakostal

adakostal je offline (nepripojený) adakostal

Ta dieta je ozaj dobra prvý krát ked som ju drzala som za dva tyzdne schudla 7 kg ale aj s cvicenim a pravidelnym teraz som zacala znova uvidim kolko vydrzim zatial som schudla za 10 dni 2kg
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja mám dve tretiny za sebou a dole je 11 kg. Odporúčam ju, je super.
0 0
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

Držím túto diétu 55.deň a schudla som 9,5 kg. Ešte potrebujem aspoň 5 kg. Nemáte prosím Vás niekto 2.knihu? Že vraj už existuje v elektronickej forme. Rada sa s niekym podelím a pokecám na túto tému, ak by niekto chcel.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Ja mám aj druhú knihu v elektronickej podobe (je naskenovaná, čiže formát obrázkov..)

škoda len, že sa tých kníh neviem aj držať
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
bendži Pozri príspevok
Ja mám aj druhú knihu v elektronickej podobe (je naskenovaná, čiže formát obrázkov..)

škoda len, že sa tých kníh neviem aj držať
A prečo? Veď to nie je vôbec ťažké...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
antonia111 Pozri príspevok
Držím túto diétu 55.deň a schudla som 9,5 kg. Ešte potrebujem aspoň 5 kg. Nemáte prosím Vás niekto 2.knihu? Že vraj už existuje v elektronickej forme. Rada sa s niekym podelím a pokecám na túto tému, ak by niekto chcel.
Ja mám aj druhú, ale nie v elektronickej forme...
0 0
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

bendži Pozri príspevok
Ja mám aj druhú knihu v elektronickej podobe (je naskenovaná, čiže formát obrázkov..)

škoda len, že sa tých kníh neviem aj držať

Ja sa snažim držať, aj to ide celkom fajn, aj keď nie tak striktne.Mohol by si tú druhú knihu ak pekne poprosím poslať, prolepiť, alebo ako?
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

antonia111 Pozri príspevok
Ja sa snažim držať, aj to ide celkom fajn, aj keď nie tak striktne.Mohol by si tú druhú knihu ak pekne poprosím poslať, prolepiť, alebo ako?
samozrejme že by som mohla

večer sa to tu pokúsim nejako prilepiť, alebo ak to nepôjde tak sa potom dohodneme, že by som ju poslala mailom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať