Zavrieť

Porady

90 dnova dieta

Caute poradaci,marne zhanam 90 dnovu dietu, neviete kde by som ju zohnala?Dakujem,chcem byt stihla ako lan.
Usporiadat
mataa12 mataa12

mataa12 je offline (nepripojený) mataa12

Ahojte, máte niekto skúsenosť, či sa kilá "nevrátia" po čase späť, chcela by som začať s touto diétou, ale bojím sa, že potom priberiem ešte viac.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Poznám prípady, že sa kilá vrátili, lebo jedlo sa všetko nakopu. Ale ak sa aj naďalej budeš stravovať normálne a poprípade dodržovať to ovocie na raňajky, tak by sa kilá nemali vrátiť späť.
0 0
mataa12 mataa12

mataa12 je offline (nepripojený) mataa12

Ďakujem za odpoveď, možno to skúsim, najťažšie je sa odhodlať...
0 0
sonnda sonnda

sonnda je offline (nepripojený) sonnda

ahoj prosim ta vieš ju nejak hodit na net tu druhu čast?? prosíííím
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

mataa12 Pozri príspevok
Ahojte, máte niekto skúsenosť, či sa kilá "nevrátia" po čase späť, chcela by som začať s touto diétou, ale bojím sa, že potom priberiem ešte viac.
No mne sa po nejakej dobe kilecka vratili,ale nepresvihli povodnu hmotnost.Okolie hovori,ze sa mi tie kila museli inac rozlozit,lebo ich vraj nevidiet.Ovocko ranajkujem takmer stale.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
mataa12 Pozri príspevok
Ahojte, máte niekto skúsenosť, či sa kilá "nevrátia" po čase späť, chcela by som začať s touto diétou, ale bojím sa, že potom priberiem ešte viac.
Pokiaľ sa nevrátiš vyslovene k prejedaniu, tak sa kilá ktorých si sa zbavila určite nevrátia. Ja som skončila diétu v polovici novembra. Za tie mesiace sa stravujem normálne...raňajkujem naďalej ovocie...len veľmi zriedkavo zjem aj niečo iné. Pokiaľ sa dá, obedy si delím v rámci diéty..ale nie vždy. Večieram čo príde alebo na čo mám chuť. Za ten čas boli plesy, sviatky...kedy som si aj dopriala. Sem tam aj niečo preženiem, ale moja váha je asi o 1 -2 kg vyššia ako bola v posledný deň diéty. A vlastne takto sa už stabilne držím. Chcelo by to cvičiť, ale bohužiaľ stále vyskočí nejaký zdravotný problém.
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

Je tu niekto kto aktualne drzi 90RD? Ja som tento tyzden pojala ako pripravu ze skusim ako to pojde a od 1.2.2009 chcem zacat naostro...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pazll Pozri príspevok
Je tu niekto kto aktualne drzi 90RD? Ja som tento tyzden pojala ako pripravu ze skusim ako to pojde a od 1.2.2009 chcem zacat naostro...
Môžem to skúsiť s tebou.... ja som už s ňou schudla 14 kg..ale teraz som po operácii kolena doma, pohyb skoro žiadny...trochu sa toho na mňa nalepilo... tak rada by som to zhodila späť....., lebo jar sa blíži ...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Danielka, aj ja mám ten istý problém, ako ty. Po operácii kilečká stúpli...tak skúsim aj ja, v minulosti som držala, zhodila 10 kg...musím s tým niečo robiť...takže v nedeľu začíname?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Začíname....raňajky ovocie, obed mäsko so zeleninou....treba nakúpiť zásoby mrazenej....a večera...no ja som nerobila tak ako kniha káže, ale chlebík z obedu som zjedla na večeru s niečím bielkovinovým. A teraz si už chutím na vajíčka na mäkko, kus chlebíka a k tomu paradajky. Kupujem si cherry , lebo klasické sú teraz bez chuti.
Takže držím palce.
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Jedávala si aj jogurty ? Ja si totiž bez jogurtu život predstaviť neviem a v 90-dňovke sa o jogurtoch nikde nepíše .
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jedávala som ich v bielkovinový deň na večeru. Ja ich mám tiež rada, ale teraz od nedele bohužiaľ..keď tak - tak len každý štvrtý večer.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Mne najviac pomáhala zeleninová polievka. Tú som si navarila zo zeleninky, dobre ochutila, aj štipľavá trošku musela byť. A zelenina čerstvá, nie mrazená, väčšie kusy. Keď ma pochytil hlad, tak tá zeleninka ohriata bola dobrá. :-)
A chlebík som kupovala celozrnný ražný, nakrájala na plátky a dala do mrazničky. A každý deň iba 1 kúsok...jedla som ho ako zákusok...len tak...a ako chutil...
Som teraz rozjedená, ale ozaj som vtedy nebývala hladná. Prišla som na to, že je veľmi dôležité jesť v tú istú hodinu a hlavne mať už rozmyslené, čo sa bude variť. Takže zajtra idem na nákupy, aby som mala z čoho variť tú polievku.
0 0
helvécia helvécia

helvécia je offline (nepripojený) helvécia

Ahoj !
Nevidím žiadny problém zohnať knihu, dá sa stiahnuť cez Google, naklikaj slová 90 dňová diéta a tam je na rôznych stránkach, alebo kníhkupectvo Martinus. Ja som ju tiež držala, kúpila som si knihu. Aj teraz niektoré veci varím podľa nej a aj ovocné raňajky často praktizujem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nemusíš ani kupovať knihu, keď si pozrieš príspevok č. 10 v tejto téme, tak tam je pricapená. Stiahni si a chudni
0 0
marcel.obrin marcel.obrin

marcel.obrin je offline (nepripojený) marcel.obrin

lubica_02 Pozri príspevok
Caute poradaci,marne zhanam 90 dnovu dietu, neviete kde by som ju zohnala?Dakujem,chcem byt stihla ako lan.
urcite vyskusaj toto knihu od bukovskeho "teraz to zide" najdes na martinus.sk
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

Ahojte
tak moj jedalnicek na dnes hrozno a jablko na ranajky, obed zeleninovy salat + syr, tmavy chlieb a na veceru acidko alebo jogurt
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

Zdenka mozem poprosit recept na tu polievku? ja nie som moc polievkova ale toto vyzera ako dobry napad, mat ju v chladnicke
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Tá polievka je normálny zeleninový vývar, veeeeľa zeleniny, včera som robila, takže zeler, mrkva, petržlen, kaleráb, karfiol, brokolica, môže aj cibuľka, cesnak aj fazuľkové struky, hrášok ale ja som robila hlavne z čerstvej zeleniny, ochutila, okorenila, aj vňaťka je dobrá, akákoľvek. V diéte sa vývar vyslovene uvádza, aj dnes by si ho mala mať a čo je zvláštne, pije sa po jedle. Mne to pomáhalo, že aj keď som mala napr. studenú stravu, polievku - číru som si prihriala v hrnčeku a vypila. Vôňa a chuť mi trošku pripomenula normálny obed a aj žalúdok bol spokojný. Vývar je možné používať aj na podliatie jedál, ktoré varíš. A zeleninku som jedla, keď som bola hladná, hlavne zo začiatku. Myslím, že s ňou nič nepokazíš. Ale ja som začala už včera, dnes mám škroby :-)
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ľudkovia,pokiaľ nemáte zdravotné obmedzenia,treba jesť všetko a s mierou...a hlavne cereálne pečivo,zeleninu a ovocie....skôr sa treba zamerať na pohyb,nie na drastické diéty...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať