Zavrieť

Porady

danové priznanie neziskovej organizácie

prosím poradte mi do akých riadkov v dan. priznaní sa píšu príjmy a výdavky, ktoré neovplyvnujú dan.
vypisujem DP pre PO. zdruzenie má len nezdanitelné príjmy a výdavky.
tak ako má vyzerat to priznanie? nič vhodné som tam nenašla
Usporiadat
kalko kalko

kalko je offline (nepripojený) kalko

Tiež potrebujem často spomínaný návod. Prosím Viktória, moja adresa je blanulienka gmail com

Dakujem
0 0
ROBOTA ROBOTA

ROBOTA je offline (nepripojený) ROBOTA

Veľmi by som Ti Viktoria bola vďačná, keby si spomínaný návod mohla poslať aj mne. Vopred ďakujem . adresa zbielikova post sk
0 0
dipe dipe

dipe je offline (nepripojený) dipe

Ahoj, no my čo sme neboli na školení tak by nám pomohli tie materiály. Hlavne čo robíme neziskovky prvý krát nevieme sa v tom tak orientovať. Najhoršie na tom je, že málo ľudí účtuje neziskovky alebo občianske združenia. Neje koho ani poprosiť o radu alebo o usmernenie.Preto sa aj ja pripájam o prosbu možno nie zverejnenia materiálov /chápem,že sú vzácne/ verejne na porade no pre poslaním na mailovú adresu alebo cez SS-ky by to bolo možné. Verím, že by Ti "kolegovia" neskutočné ďakovali a pomohlo by to veľa.

Ďakujem za všetkých
Prajem krásny deň
0 0
tanula tanula

tanula je offline (nepripojený) tanula

Prosím Vás, poradte mi tiez, ako podat danove priznanie na obcianske zdruzenie. Na danovom urade som sa bola opytat a pani mi povedala, ze sa musi podat danove priznanie, ale kedze maju len sponzorske a clenske 10, tak by malo byt 0. Ale vobec neviem, do akych riadkov mam povypisovat, uz som robila rozne danove priznania, ale z tohoto som uplne zufala. Prosim prosim poradte mi.
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Vsetkym, ktori mi poslali mailovu adresu posielam navod a do kalendara skoleni som pridala skolenie specialne na danove priznanie neziskovej organizacie, ktore organizujeme buduci tyzden v Bratislave. Bude to cca poldnove skolenie specialne na vyplnenie danoveho priznania a vypocet zakladu dane.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

victoria Pozri príspevok
Vsetkym, ktori mi poslali mailovu adresu posielam navod a do kalendara skoleni som pridala skolenie specialne na danove priznanie neziskovej organizacie, ktore organizujeme buduci tyzden v Bratislave. Bude to cca poldnove skolenie specialne na vyplnenie danoveho priznania a vypocet zakladu dane.
Rada by som sa toho školenia zúčastnila, ale bohužiaľ mi to vôbec nevyhovuje a ešte keď je to až v BA. Už som bola raz na jednom, ktoré si organizovala tiež ty a bolo naozaj dobré.
Teraz mi to ale vôbec vôbec nevychádza. Prosím Ťa ten návod, čo máš, je nový alebo čo si posielala aj minulý rok?
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Je upraveny, ale v zasade postup na vypocet zakladu dane a vyplnenie danoveho priznania sa nezmenil.
0 0
ROBOTA ROBOTA

ROBOTA je offline (nepripojený) ROBOTA

ROBOTA Pozri príspevok
Veľmi by som Ti Viktoria bola vďačná, keby si spomínaný návod mohla poslať aj mne. Vopred ďakujem . adresa zbielikova post sk
Dnes mi prišla žiadaná pomoc, chcem sa Viktorii veľmi pekne poďakovať
0 0
basketbal basketbal

basketbal je offline (nepripojený) basketbal

Viktoria, veľmi by som Ti bola vďačná, keby si spomínaný návod mohla poslať aj mne. Vopred ďakujem.
adresa plevova pobox sk
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

vsetkych zaujemcov prosim o zaslanie mailovej adresy cez tuto temu alebo SS inak neviem pomoct ked nemam na vas kontakt
0 0
lutka lutka

lutka je offline (nepripojený) lutka

Prosim ja mam prosbu: polovnicke združenie, má príjmy z brigád pri vysádzaní lesa,členské príspevky,uroky na účte. Sú to oslobodené alebo nezdaňované príjmy? Výdavky má nájom za revír,kancel.potreby,literatúra,nákup krmiva,úroky z účtu,vrátené členské podiely. To sú tiež nezdaňované výdavky? Ak by to tak bolo, potom základ dane je 0? Lebo v skutočnosti výdavky prevyšujú príjmy a základ dane je strata, ale nezdá sa mi to správne. Prosím o rýchlu radu, vopred veľmi ďakujem.
0 0
lutka lutka

lutka je offline (nepripojený) lutka

Ešte upresním brigády v stanovách nemá ale je to príjem súvisiaci s ich činnosťou???
0 0
any001 any001

any001 je offline (nepripojený) any001

Poradaci, pomozte mi prosim. Sme OZ uctujuce v JU, prijmy su oslobodene od DzP, tym padom si neuplatnujem ani vydavky. Ako spravne zauctovat nakup HIM (nabytku do kancelarie) s OC nad 30.000,-? Citala som nazor ze sa to nemusi davat cez odpisy, ale iba sa to zauctuje v PD. Je to spravne?
Dakujem za odpoved.
0 0
dipe dipe

dipe je offline (nepripojený) dipe

Ahojte, účtujem(alebo rada by som) n.o.-čku v PU a neviem na aký účet Píspevok od úradu práce na aktivačnú činnosť a kompenzáciu od mesta. Viete mi niekto proadiť? Vážim si každú radu,ktorá ma posunie ďalej.
Ďakujem
0 0
danka28 danka28

danka28 je offline (nepripojený) danka28

Aj ja by som poprosila o návod ako vyplniť daňové priznanie NO. Moja mailova adresa je NovakovaDaniela azet.sk . Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
0 0
Pralinka Pralinka

Pralinka je offline (nepripojený) Pralinka

victoria Pozri príspevok
vsetkych zaujemcov prosim o zaslanie mailovej adresy cez tuto temu alebo SS inak neviem pomoct ked nemam na vas kontakt
Ahoj Viktória,
chcela by som ťa veľmi pekne poprosit, aby si aj mne poslala návod na DP OZ, vedieme JU, Príjem nejakých 40 000 Sk - dary, začali sme len v polovici minulého roka. Veľká vďaka , moja adresa: gulikova@pobox.sk
0 0
mimi77 mimi77

mimi77 je offline (nepripojený) mimi77

Ahoj, Victoria, sorry, ze aj ja otravujem, ale tiez by som dost potrebovala ten navod na DP, tak, keby som ta mohla poprosit na e-mail: pappova atlas.sk Velmi pekne dakujem
0 0
rodina z Gešajova rodina z Gešajova
Ahoj Viktória, veľmi by som Ti bola vďačná, keby si spomínaný návod mohla poslať aj mne,macbkfra@stonline.sk,ďakujem
0 0
Aquila Aquila

Aquila je offline (nepripojený) Aquila

Ahoj Viktória, tiež by som veľmi pekne poprosila o zaslanie návodu na adresu csiba salamon.sk
Ďakujem!
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Prosím o zaslanie návodu na adresu daniela06@centrum.sk.
Veľmi pekne ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať