Zavrieť

Porady

ZP Dôvera - elektronické zasielanie výkazov

poradi mi niekto?....doteraz som robila mesacne vykazy do zdravotnej poistovne tak ze mi program vyplnil tlacivo a odniesla som to do zdravotnej poistovne.....chcem prejst na elektronicke podavanie vykazov, na dôvere mi povedali ze sa musim zaregistrovat na nete, skusala som ale ako, ked nemam heslo ani grid kartu? co mam robit? dakujem
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Fajn, som zvedavá. Ď.
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

Dnes som posielala ďalšie výkazy, chyba u mňa stále pretrváva.
Zároveň pripínam odpoveď zo ZP /snáď dôjde aj ďalšia/:

Odpoveď:
Vo veciach tlace a hlasenych chyb v nezobrazenych prehladoch komunikujeme s dodavatelom IS ZPD.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Poslala som cez elektronikcú podateľňu výkaz. Všetko prešlo OK, výkaz je spracovaný. Výkaz sa mi podarilo vytlačiť, ale prílohu nie. Prílohu som ani nikde nenašla, kde by sa dala otvoriť a pozrieť, čo v nej vôbec je. Vo výkaze v kolonke "Počet strán prílohy výkazu" nie je nič (prázdne políčko). Ako si overím, či vôbec príloha prešla a čo v nej bolo?
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Klikni si prehľady, potom odoslané dávky, potom si daj vo výkaze Zobraziť a klikni na otvoriť. Tu máš prílohu - zoznam poistencov.

V prehľadoch – Mesačné výkazy preddavkov, potom v akt. mesač. výkaze klikni zobraziť, klikni na MVY Sumárna strana, daj otvoriť a máš sumárnu stranu.
Naposledy upravil katka50 : 17.05.10 at 10:32
6 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

katka50 Pozri príspevok
Klikni si prehľady, potom odoslané dávky, potom si daj vo výkaze Zobraziť a klikni na otvoriť. Tu máš prílohu - zoznam poistencov.

V prehľadoch – Mesačné výkazy preddavkov, potom v akt. mesač. výkaze klikni zobraziť, klikni na MVY Sumárna strana, daj otvoriť a máš sumárnu stranu.
Ďakujem za radu, zajtra vyskúšam.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

katka50 Pozri príspevok
Klikni si prehľady, potom odoslané dávky, potom si daj vo výkaze Zobraziť a klikni na otvoriť. Tu máš prílohu - zoznam poistencov.
Tá príloha sa otvorila v "poznámkovom bloku". Nie je tam žiadna tabuľka, len sú za sebou písané rodné čísla, počet dní atď. Vyzerá to takto: 111111111/30/10.00/4.00/400.00/400.00/40.00/16.00/56
Príloha sa zobrazuje len v tejto forme, alebo sa dá vytlačiť aj tak, aby tam bola tabuľka, príp. aby to bolo prehľadnejšie?
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Llívia Pozri príspevok
Tá príloha sa otvorila v "poznámkovom bloku". Nie je tam žiadna tabuľka, len sú za sebou písané rodné čísla, počet dní atď. Vyzerá to takto: 111111111/30/10.00/4.00/400.00/400.00/40.00/16.00/56
Príloha sa zobrazuje len v tejto forme, alebo sa dá vytlačiť aj tak, aby tam bola tabuľka, príp. aby to bolo prehľadnejšie?
Prílohu vytlačíš len v tejto forme, do tabuľky ti vytlačí len prvú stranu.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Llívia Pozri príspevok
Tá príloha sa otvorila v "poznámkovom bloku". Nie je tam žiadna tabuľka, len sú za sebou písané rodné čísla, počet dní atď. Vyzerá to takto: 111111111/30/10.00/4.00/400.00/400.00/40.00/16.00/56
Príloha sa zobrazuje len v tejto forme, alebo sa dá vytlačiť aj tak, aby tam bola tabuľka, príp. aby to bolo prehľadnejšie?
Ja som našla len tento spôsob, ale aspoň niečo...
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Od 1.7. musí zamestnávateľ s 3 zamestnancami podávať výkaz len elektronicky. 6.7. som sa zaregistrovala a 12.7. som vraj mala odoslanú grid kartu. Do dnes mi neprišla. Ako mám podať výkaz ked 15. máme výplatný termín a ja idem od pondelka na dovolenku? Neviete či to môžem dať ešte v papierovej forme? Sú za to pokuty?
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

skús si tam zavolať, v Unione pani tvrdila, že stačia a potom sa spätne nahodia elektronicky. Ja som sa registrovala 29.6. a ešte mi nič neprišlo.
0 0
btt12 btt12

btt12 je offline (nepripojený) btt12

Nevie mi prosim niekto poradit, co sa standardne zadava ako prihlasovacie meno a heslo do dovery? Pre elektronicke podavanie som sa prihlasila pred mesiacom, minuly mesiac som aj podala, ale teraz si neviem spomenut ako som sa tam vlastne dostala. dakujem
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

btt12 Pozri príspevok
Nevie mi prosim niekto poradit, co sa standardne zadava ako prihlasovacie meno a heslo do dovery? Pre elektronicke podavanie som sa prihlasila pred mesiacom, minuly mesiac som aj podala, ale teraz si neviem spomenut ako som sa tam vlastne dostala. dakujem
dostala si prihlasovacie meno, aj heslo, spolu s grid-kartou. Meno, aj heslo sú nezmyselné kombinácie neviemkoľkomiestne písmeniek a čísielok a určite si ich nevieš zmeniť, musíš používať len to, čo Ti oni pridelili. Takže hľadaj - niekde to máš založené....
Naposledy upravil tictac7 : 14.03.13 at 20:47
0 0
btt12 btt12

btt12 je offline (nepripojený) btt12

Mam to!!! dakujem za indicie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať