Zavrieť

Porady

ZP Dôvera - elektronické zasielanie výkazov

poradi mi niekto?....doteraz som robila mesacne vykazy do zdravotnej poistovne tak ze mi program vyplnil tlacivo a odniesla som to do zdravotnej poistovne.....chcem prejst na elektronicke podavanie vykazov, na dôvere mi povedali ze sa musim zaregistrovat na nete, skusala som ale ako, ked nemam heslo ani grid kartu? co mam robit? dakujem
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vrbovnica Pozri príspevok
poradi mi niekto?....doteraz som robila mesacne vykazy do zdravotnej poistovne tak ze mi program vyplnil tlacivo a odniesla som to do zdravotnej poistovne.....chcem prejst na elektronicke podavanie vykazov, na dôvere mi povedali ze sa musim zaregistrovat na nete, skusala som ale ako, ked nemam heslo ani grid kartu? co mam robit? dakujem
Je potrebné zájsť do ZP a žiadať kartu, heslo...
0 0
vrbovnica vrbovnica

vrbovnica je offline (nepripojený) vrbovnica

ved sme boli, ale povedali ze to mame urobit cez net
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Na stranke:

https://www.dovera.sk/pz/login.asp

Je vľavo odkaz: "Zaregistrujte sa" - klikni tam. Ďalej postupuj podľa pokynov, čo je tam napísané.
Ale tuším bude treba 3x vytlačiť vyplnenú, podpísanú žiadosť a poslať s výpisom z OR na poisťovňu. Oni ti pošlú heslo i gridkartu. (Aspoň tak to bolo pri VŠZP)
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Obnovujem túto tému, lebo si neviem rady.
Dala som sa zaregistrovať, napísala IČO, ŠS a vypísalo mi nasledovné:
Úvodná stránka
Registrácia do privátnej zóny
Ďalej nič. Prázdna stránka. Vie mi niekto poradiť?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Treba použiť "správny" a najmä správne nastavený internetový prehliadač. Internetové stránky Dôvery nedôverujú "nesprávnemu" prehliadaču a aj ten "správny" musí byť správne nastavený. Neviem, či Ti dokáže niekto poradiť viac takto na diaľku.
Príčin zobrazenia prázdnej stránky môže byť viac a určite sa všetky nedajú "vychytať" bez toho, aby sedel priamo pri Tvojom počítači.
Z vlastnej skúsenosti si dovoľujem tvrdiť, že internetový portál tejto poisťovne patrí k tým "slabším"
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak to sa nemusím až tak snažiť vybaviť si elektronickú komunikáciu?! Hlavne ak je to jeden zamestnanec....
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

S touto konkrétnou poisťovňou je asi menej problémov pokiaľ sa im zasielajú papierové výkazy (ak je to možné = ak poisťovňa nenúti zamestnávateľa k posielaniu elektronických výkazov).
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
Treba použiť "správny" a najmä správne nastavený internetový prehliadač. Internetové stránky Dôvery nedôverujú "nesprávnemu" prehliadaču a aj ten "správny" musí byť správne nastavený. Neviem, či Ti dokáže niekto poradiť viac takto na diaľku.
Príčin zobrazenia prázdnej stránky môže byť viac a určite sa všetky nedajú "vychytať" bez toho, aby sedel priamo pri Tvojom počítači.
Z vlastnej skúsenosti si dovoľujem tvrdiť, že internetový portál tejto poisťovne patrí k tým "slabším"
Ja napr. nemôžem používať ich stránku na vyplňovanie výkazov vôbec. Už 2x mi "odpálil" tlačiareň. Keď som dala tlač výkazu, naraz ticho a tlačiareň bola preč s počítača. Musela som to opravovať cez núdzový stav PC podľa inštrukcií a znova inštalovať tlačiareň, čo bol pre mňa nadľudský výkon a strata dňa zo života.Odteraz ich stránku obchádzam z ďaleka...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak ja idem riskovať používať elektronickú komunikáciu s touto poisťovňou... uvidíme, čo bude.
Inak minule, keď som sa registrovala a nešlo mi to a išla som na pobočku a ani im to nešlo, tak nakoniec to išlo a poštou mi prišlo 8!!! grid kariet.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Gabi03 Pozri príspevok
Tak ja idem riskovať používať elektronickú komunikáciu s touto poisťovňou... uvidíme, čo bude.
Inak minule, keď som sa registrovala a nešlo mi to a išla som na pobočku a ani im to nešlo, tak nakoniec to išlo a poštou mi prišlo 8!!! grid kariet.
Máš sa na čo tešiť.
Výzvy na opakované predloženie nejakého zatúlaného dokumentu Ti tiež možno budú chodiť v 8 kópiách.
Penále a pokuty za nesplnenie nejakej povinnosti v 8 násobnej výške - to bude potešenie...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja som sa tiež pokúšala zaregistrovať jednu firmu na elektronické zasielanie a furt to nešlo...a zrazu firma obdržala 3 grid karty...majú to vymakané
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ZážITOK PRE BOHOV tie ich grid karty...od pondelka sa snažím dve vrátiť a jednu aktivovať...moje nervy, na pobočku na cintorínskej ani nechodte...sú vadní...oni nevedia čo s tým a vraj čo tam vôbec chodím, a aj výkazy sa predsa dávajú na čulenovu...kukala som jak zbrnahuk....je štvrtok a ja stále nemám aktivovanú kartu...zajtra idem spraviť cirkus na čulenovu, som zvedavá či sa dostanem ďalej ako do podateľne...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Nemali by na Čulenovu nabehnúť aj reportéri z Nového času? To zaváňa príbehom do čiernej kroniky
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
no sláva hurá ...mám aktivovanú grid kartu do Dôvery...treba ísť rovno na čulenovu a trvá to 15 sekúnd...ušetríte si týždeň života...fuj
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

brm Pozri príspevok
no sláva hurá ...mám aktivovanú grid kartu do Dôvery...treba ísť rovno na čulenovu a trvá to 15 sekúnd...ušetríte si týždeň života...fuj
Pre východné Slovensko mimoriadne pozitívna správa. Taký výlet do Bratislavy za účelom aktivácie GRID karty určite poteší.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03


Mne to spravili cez telefón.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Taktiež som mala problém s odoslaním výkazu. Grid kartu mám a keď som sa prihlásila prihlasovacím číslom a heslom ktoré mi poslali, stále ma vracalo späť. Volal so do poisťovne, či mám grid kartu zaktivovanú. Bola. Dali mi telefónne číslo 02/57264302 kde som volala a tam sme spolu zmenili prihlasovacie meno a heslo a už mi to išlo.
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

V el.prístupe, v časti Prehľady - prijaté výkazy preddavkov, neviem otvoriť žiaden z podaných výkazov. Ponúkne mi uložiť súbor na disk, tento následne neotvorím v žiadnom programe. Nemám, čo odložiť do šanónu , že som uskutočnila podanie.

Nemáte s tým niekto skúsenosť, viete otvárať podané výkazy?

/Poznamenávam, že do minulého mesiaca som tento problém nemala./
Naposledy upravil Petra29 : 06.08.08 at 18:30 Dôvod: preklep
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Aj mne to začalo tento mesiac robiť, asi majú nejakú chybu. Zatiaľ som si to stiahla zo svojho programu a poznamenala, že je to podané. Neskôr sa na to pozriem znova.
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

m.hladka Pozri príspevok
Aj mne to začalo tento mesiac robiť, asi majú nejakú chybu. Zatiaľ som si to stiahla zo svojho programu a poznamenala, že je to podané. Neskôr sa na to pozriem znova.
Už som im napísala.., ak by o tej chybe nevedeli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať