Zavrieť

Porady

VSOFT

Ahoj poraďáci neviem používate tu niekto aj VSOFT? Robí mi problém výkaz DPH. Nové sadzby som doplnila podľa návodu na nete:
DPH1 DPH2
19% 10%

Vo výkaze sa mi pri písmenách E,F,P,Q pri nadobudnutí T dosadila sadzba 10% namiesto 0% neviem čo s tým máte s tým niekto skúsenosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fidel je offline (nepripojený) fidel

    fidel
    Otvor si číselníky a potom sadzby DPH a urob potrebné úpravy podľa dátumu zmeny .
    Taktiež sa pozri na stránku www.vsoft.sk. Pán Vanek v "Zmenách" podrobne opisuje, aké zmeny je potrební vykonať.

    fidel je offline (nepripojený) fidel

    fidel
    Otvor si "Ciselniky" a ´potom "Sadzby DPH". Urob zmeny podľa dátumov, resp na stránke www.vsoft.sk sú uvedené podrobnosti k novým verziam.

    fidel je offline (nepripojený) fidel

    fidel
    rommy Pozri príspevok
    Ahoj poraďáci neviem používate tu niekto aj VSOFT? Robí mi problém výkaz DPH. Nové sadzby som doplnila podľa návodu na nete:
    DPH1 DPH2
    19% 10%

    Vo výkaze sa mi pri písmenách E,F,P,Q pri nadobudnutí T dosadila sadzba 10% namiesto 0% neviem čo s tým máte s tým niekto skúsenosť?
    Pozri si na www.vsoft.sk nové verzie programu. Pán Vanek dáva aj riešenie na Tvôj problém!

    plamienka je offline (nepripojený) plamienka

    plamienka
    Ahojte, chcem sa vas opytat, ak uctujete podvojne uctovnictvo v programe vsoft. Ako uctujete dosle faktury aby ste nezauctovali duplicitne ziadnu fakturu. Chcem aby ma program upozornil na to, ze mam DF uz zauctovanu.
    Dakujem vam za pomoc.

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    plamienka Pozri príspevok
    Ahojte, chcem sa vas opytat, ak uctujete podvojne uctovnictvo v programe vsoft. Ako uctujete dosle faktury aby ste nezauctovali duplicitne ziadnu fakturu. Chcem aby ma program upozornil na to, ze mam DF uz zauctovanu.
    Dakujem vam za pomoc.
    Účtujem normálne mám interné číslo došlej faktúry a ako ID uvediem číslo faktúry. Pr.:
    FA 580678 príjem 111/321 2008324 23.7.08
    ak dáš zaúčtovať doklady a nejakú z faktúr už máš zaúčtovanú tak ťa program upozorní na konkrétnu položku a doklady nezaúčtuje pokiaľ neopravíš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.