Zavrieť

Porady

Zmluva o budúcej zmluve - súrne

Prosím Vás nemá niekto z Vás vzor zmluvy o budúcej zmluve ?

Ide mi o tom, že moja ešte nevzniknutá s.r.o. bude sídliť tam, kde mám ja trvalý pobyt. A to je u môjho svokra.
Potrebujem teda vzor nájomnej zmluvy prípadne ak máte aj vzor zmluvy o výpôžičke.

Ale kým ešte s.r.o nie je zapísaná, tak musím urobiť zmluvu o budúcej zmluve medzi FO /teda mnou/ a mojim svokrom. Ja tam nevlastním nič.

Prosím hoďte sem nejaké tie vzory.

Ďakujem pekne.
Naposledy upravil Katarína STR : 18.01.05 at 09:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    Dobry den.Prosim vas aj ja by som potrebovala poradit. Pozicala som znamej peniaze a chcem uzatvorit zmluvu o pozicke. Je k tomu potrebna aj zmluva o buducej zmluve alebo pokus o zmier?Diky

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Zmluvou o pôžičke prenecháva veriteľ dlžníkovi peniaze a dlžník sa zaväzuje peniaze po uplynutí dohodnutej doby vrátiť. V zmluve sa môžu dohodnúť úroky, ak sa úroky nedohodnú veriteľ má právo iba na vrátenie požičanej sumy. Zmluva o budúcej zmluve tu nie je potrebná a pokus o zmier prichádza do úvahy pred podaním žaloby na súd v prípade, že dlžník dobrovoľne nevráti požičanú sumu v dohodnutej dobe.

    Mikolajova je offline (nepripojený) Mikolajova

    Mikolajova
    Ahojte prosím Vás neviete ako to je ak je uzatvorená zmluva o budúcej zmluva v r.2003 a v r.2005 a uskutoční samotný predaj nehnuteľnosti s vkladom do katastra, ktorý rok je rozhodujúci, moment uzatvorenia zmluvy o budúcej zmluve alebo samotná K-P zmluva pre daňové účely?

    Zmluva o budúcej zmluve - súrne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.