Zavrieť

Porady

Prehladnejšia Porada (Svetlo a Tma)

admin
Chcete prispieť ke prehľadnosti tém?

Dnes zavádzam novú funkciu v témach, kde môžete jednotlivým príspevokom udeľovať body plusové (svetlo) a mínusové (tma).
Zelené tlačítko žiarovka (na svetlo).
Červené tlačítko krížik (do tmy).

Kedy posielať "na svetlo" "do tmy"
Aké príspevky posielať do tmy? Nielen nesprávne príspevky, alebo tie s ktorými nesúhlasíte, ale aj tie, ktoré sú pre čitateľa témy "zdržujúce". V téme sa vyskytuje veľmi veľa príspevkov, ktoré sú len aktuálnym vyjadrením pocitu a reakcie na iný príspevok, ktoré sú však nezaujímavé pre nezainteresovanú stranku, ktorá hľadá riešenie.
Na svetlo môžete samozrejme poslať kvalitné príspevky. Okrem počtu + bodov, ktoré sa zobrazia plánujem pridať aj iné sfarbenie príspevku, ktorý dosiahne určitú hranicu bodov. (pre rýchlu orientáciu)

Filter

Tie príspevky, ktoré boli poslané "do tmy" sa Vám nebudú zobrazovať ak to nebudete chcieť.
V záhlaví témy je filter príspevkov, v ktorom si môžete nastaviť aké príspevky chcete aby sa Vám zobrazovali. Ak si nastavíte napríklad filter na "-2 a viac", zobrazia sa Vám všetky príspevky, ktoré majú -2 body a viac. Príspevky s -3 bodmi sa už nezobrazia a namiesto príspevku uvidíte len jeden riadok v ktorom môžete kliknúť na "rozbaliť".

Táto funkcia má za úlohu spoločné moderovanie obsahu našich tém. Už nielen moderátory, ale každý člen môže zasiahnuť do sprehľadnenia Porady.

Kto moderoval príspevok?
Po kliknutí na výsledný počet bodov zviditeľnenia príspevku sa môžete dozvedieť kto poslal príspevok do tmy a kto na svetlo.

Ak sa budete hambiť dávať mínusové body za príspevky, ktoré sú "nepotrebné" tak zruším možnosť videnia kto hlasoval .

Inak u mňa osobne získa sympatie ten kto pomôže sprehľadniť témy a bude dávať hlavne mínusové body za príspevky ktoré "zavadzajú".
Naopak si bude ceniť tých, ktorí budú dávať plusové body za TÉMY (zachvíľu to spustím), aby sme získali rebríček dobrých a zlých tém.

Ako som zviditeľnil/hodnotil príspevok

Keď kliknete na žiarovku alebo krížik tak Vám ostane v príspevku aktívny (farebný) obrázok ikonky na ktorú ste klikli. Tá druhá zošedne. Podľa toho budete môcť rozpoznať či ste už príspevok "moderovali" a ako.


--------
doplnenie:
Hodnotenie tém funguje obdobne.

Hodnotenie tém je samostatné, nesúvisí s hodnotením príspevkov v nej. Ich hodnotenie nie je výsledkom súčtu hodnotenia jednotlivých príspevkov.

Téme buď pridáte hodnotenie hore naľavo od vyhľadávania (keď je otvorená), alebo v zozname tém (keď je otvorený zoznam).

Najlepšie témy nájdete tu:
http://www.porada.sk/topratings.php . Link som pridal do hornej navigačnej lišty Porád úplne nakoniec.

Môžete si zvoliť za posledné 2dni,7dní,mesiac.
Naposledy upravil Richard : 09.03.07 at 07:50
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Testovací príspevok na plusové body (na svetlo). Udeľujte tu prosím zelenú žiarovku (pošlite príspevok na svetlo).
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Testovací príspevok na mínusové body (do tmy). Udeľujte tu prosím krížik (pošlite príspevok do tmy).
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Richard Pozri príspevok
Testovací príspevok na mínusové body (do tmy). Udeľujte tu prosím krížik (pošlite príspevok do tmy).

Richard prosím ťa, ja blondína nikde nevidím krížik ani zelené tlačítko Kde to je ?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
sekundičku za chvíľu to bude vidieť :-)
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
katkaj Pozri príspevok
Richard prosím ťa, ja blondína nikde nevidím krížik ani zelené tlačítko Kde to je ?
Nie len ty ako blondínka, ale aj ja ako tmavovláska nevidím tiež žiadne zelené tlačítko - žiarovka a červené tlačítko krížik.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

renča1 Pozri príspevok
Nie len ty ako blondínka, ale aj ja ako tmavovlásky nevidím tiež žiadne zelené tlačítko - žiarovka a červené tlačítko krížik.
Tak to potom so mnou ešte nebude také zlé
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ani my červenovlasí Kelti tu nič nevidíme. Ale tešíme sa na ďalšie sprehľadnenie Porady.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
sú len dve možnosti:

Buď to najprv uvidíte a nebudete viedieť čo to je, alebo to najprv vysvetlím a potom to uvidíte :-)

Tuším som si vybral druhú možnosť .-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
sekundičku za chvíľu to bude vidieť :-)
Už prešla aj nejaká tá minútka, a ništ.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Po bratislavsky sekundička znamená "počkaj do zajtra".
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Richard Pozri príspevok
sú len dve možnosti:

Buď to najprv uvidíte a nebudete viedieť čo to je, alebo to najprv vysvetlím a potom to uvidíte :-)

Tuším som si vybral druhú možnosť .-)
Veď určite z toho niečo vzíde.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Richard Pozri príspevok
sú len dve možnosti:

Buď to najprv uvidíte a nebudete viedieť čo to je, alebo to najprv vysvetlím a potom to uvidíte :-)

Tuším som si vybral druhú možnosť .-)
Richard máš to s nami ťažké Ani tak dobre, ani onak

Ale trpezlivo čakáme na krížiky a svetielka
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak zatiaľ sme v tme a keď nám Richard rozsvieti bude svetlo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef I Pozri príspevok
Tak zatiaľ sme v tme a keď nám Richard rozsvieti bude svetlo.
Nie sme v tme, svetlo máme stále, ale v nevedomosti.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Tweety Pozri príspevok
Nie sme v tme, ale v nevedomosti.
Vidím že Richard nám zase dal hračku
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Jozef Mihál Pozri príspevok
Po bratislavsky sekundička znamená "počkaj do zajtra".
Len aby to netrvalo týždeň...veď sa pozri akí sú všetci nedočkaví, aby uzreli túto novinku.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Život na Slovensku sa zastavil, čaká sa na svetielka a krížiky.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Podám na DU žiadosť, že pokiaľ sa nerozsvieti, nepracujem a tak nemôžem podať DP.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja zasa pre zmenu idem zatiaľ pracovať....nechce sa mi písať žiadosť na DU o odklad DP.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Nie sú ešte v témach príspevky typu : prosím prosím nikto mi neodpovie ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať