Zavrieť

Porady

Anémia - chudokrvnosť

Moja dcéra sa dlhšie sťažovala na bolesti hlavy a zistili, že je anemická. Nasadili tekuté železo, acidum folicum a rybí tuk. Máte niekto s tým skúsenosti, či to pomôže, alebo treba zmeniť aj stravovanie, prípadne doporučte, čo by rýchlejšie pomohlo. Má 12 rokov. Kolega doporučil "olizovať koľajnicu". Ale vážne, ďakujem za vaše skúsenosti.
Usporiadat
evelin325 evelin325

evelin325 je offline (nepripojený) evelin325

všetko to je chémia, keď to človek užíva, potom má problém so vstrebávaním železa z bežnej stravy, podľa mňa by mal hľadať človek spôsob, ako do seba dostať železo prírodnou formou.
0 0
SimonkAA SimonkAA

SimonkAA je offline (nepripojený) SimonkAA

Dakujem velmi pekne ze mi niekto odpisal ja som uy bola zufala..a chcem si to skusit napravit stravou ak to pojde lebo nechcem stale jest lieky..a uz som zacala v nedelu som 2krat zjedla misku cvikle v pondelk tiez a aj susesne marhule a dneska brokolicu obvarenu a rajcinu budem a snazit kazdy den takto nieco s vysokym obsahom zeleza jest a uvidim epo mesiaci ci mi to pomoze
a nasla som aj taky recept kde ide cervene vino čučoriedky zavarene med orechy vsetko rozmixovat a kazdy den rano a vecer uzivat lyzicu
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať