Zavrieť

Porady

Ako zistím DPH v omege?

Pekný deň. Sme štvrťročnými platcami DPH. Ale ako zistím v omege koľko mi asi vychádza. Keď idem cez knihu analytickej evidencie, a dám si účet napríklad 343 019 tak mi nič neúkaže, a ani keď idem cez evidenciu DPH tak sa mi tam nič neukáže. A v príručke som nič nenašla. Nevie mi niekto poradiť ako by som to zistila?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    LeaZA Pozri príspevok
    Pekný deň. Sme štvrťročnými platcami DPH. Ale ako zistím v omege koľko mi asi vychádza. Keď idem cez knihu analytickej evidencie, a dám si účet napríklad 343 019 tak mi nič neúkaže, a ani keď idem cez evidenciu DPH tak sa mi tam nič neukáže. A v príručke som nič nenašla. Nevie mi niekto poradiť ako by som to zistila?
    Choď do Firma - Uzávierka - Uzávierka účtovníctva a DPH, musíš spraviť uzávierku účtovníctva a DPH k 31.3.2007, typ B a D tam to zakrížkuj a potom vytlačíš aj DP pre DPH komplet k odovzdaniu pre DU.

    sgm je offline (nepripojený) sgm

    sgm
    Manual Pozri príspevok
    Choď do Firma - Uzávierka - Uzávierka účtovníctva a DPH, musíš spraviť uzávierku účtovníctva a DPH k 31.3.2007, typ B a D tam to zakrížkuj a potom vytlačíš aj DP pre DPH komplet k odovzdaniu pre DU.
    Ešte doplním, že pokiaľ budeš chcieť niečo zabudnuté doúčtovať, prípadne doplniť, treba uzávierku zrušiť a potom ju spustiť nanovo.
    Bea

    Ako zistím DPH v omege?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.