Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Ja teda neviem,čo sa furt sťažujete.Ved ten Uhliarik Vám robí,čo len Vám na očiach vidí a vy stále frflete.Sťažovali ste sa na dekubity? Sťažovali.No tak zrušili geriatrie a doliečováky v celej republike a dekubity nebudú.Sťažujete sa na arogantných doktorov,ktorí s Vami nekomunikujú? Sťažuejte.No tak bude kurz komunikácie personálu s pacientmi.No a kedže sa množia hlasy,že lekári na Vás nemajú čas,tak sa pripravuju normatívy časové a čas bude.Ze sa k lekárovi nedostanete 3 roky,to je druhá vec.No nesnažia sa? Nepracuju uplne skvele?Riešia vzorne všetky ťažkosti.
..


..no vidíšto!..no..sme národ nevďačníkov,ktorým môže naša vláda zlatým šípom riťku škrabkať a furt bude málo!...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tí Nitrianskí policajti ma fakt finančne zruinujú- zasa pokuta a zasa Nitrančania, oni ma tak nemajú radi- a pritom som šiel pomaličky ako slimák 62 km/h, stále si na mne niečo nájdu...
A povolená bola aká?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gina Er Pozri príspevok
a nedostal si pokutu za pomalú jazdu na diaľnici?
Nie, za rýchlu na 40-tke...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
A povolená bola aká?
40..., ale aspoň mi dali zľavu z pokuty, keď už ma neposlúchli a neriešili to pohovorom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a nebudete môcť v noci spať, tak kuk sem:

Velmi zajímavá hračka

Klikni si na odkaz a ukážou se ti všechna letadla, která jsou zrovna na obloze.
Obraz se neustále aktualizuje a dá se libovolně přiblížit.
Když uvidíš třeba letadlo nad Chebem, je zajímavé podívat se
na oblohu, jestli
tam opravdu je.
A teď pozor - když si na nějaké to letadélko klikneš, ukáže se
ti čárou
jeho
dosavadní trasa, vlevo se ti ukáže jeho fotografie a pod ní
tyto
informace:
Aerolinky
Číslo letu
Startovací letiště a jeho kód
Cílové letiště a jeho kód
Typ letadla
Registrační značka letadla
Hexadecimální ohlašovací kód letadla
Výška ve stopách a v metrech
Když se posuneš nad nějaké letiště, ukáže se ti u modrého
křížku jeho

název a kód.




http://www.flightradar24.com/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...sú tam len niektoré , respektíve , nie všetky lietadlá a lety.....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
buchac su tam vsetky co su aktualne samozrejme ze nie tie tajne, ;-) niektore su vo vyssich vyskach oddial uvidis
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

video, nie su vsetky, len tie co maju odpovedac ADS-B
a skoda, ze sa neda pocuvat aj korespondencia
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
1Dara ano tie co maju ADS-B lenze tie co nemaju, su bud vojenske, stihacky, privatne, komercne, alebo napr A.F.O.

vsetky bezne lietadla co prevazaju beznych pasazierov su viditelne ;-) ale ak sa mylim , tak sorry nebudem sa hadat ved to je fuk nie
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft Pozri príspevok
No práve! Platil som jej doteraz, aj ten pokazený telefón som jej kúpil (a to mi vravela, že nabudúce si kúpim nový ja), teraz opäť budem platiť ja, nový telefón už má a ja som zase na konci poradovníka.
Ja sa asi na to vybodnem!
Miso, Miso, to máš za to, že si jej aj spiatočnú letenku z Egypta kupoval...Teraz jej nový mobil mohol kupovať nejaký arabský šejk a nie Ty - Ty by si bol kúpil sebe...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

no a co ma vyslovene rozculilo??
na dvore som mal biele tricka oprate, susili sa a ked som ich daval dole a skladal vidim ake je jedno z nich osrate od vtaka!!

no nenahnevalo by vas to?[/QUOTE]

Videjko, dúfam, že Ťa to rozčúlenie už prešlo... Akoby ten chudák vták mohol za to, že si rozvešiaš tričká práve v dráhe jeho letu... Šak ho chopok...Čo Ťa mohlo potešiť:že to schytalo len jedno tričko, a nie všetky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Miso, Miso, to máš za to, že si jej aj spiatočnú letenku z Egypta kupoval...Teraz jej nový mobil mohol kupovať nejaký arabský šejk a nie Ty - Ty by si bol kúpil sebe...
..


..mojušík ty hneď jaké katastrofické scenáre dávaš!...a predstava 1/4 Miša, ktorý tu prepiera stav svojho nedokonalého bytia, lebo však chýbajúca 3/4 by si veselo žila v náručí nejakého Omara, a my by sme už nenachádzali slov na jeho utešenie- a to všetko takto v stredu ráno...jaj...spravte niekto kávu!...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
..


..mojušík ty hneď jaké katastrofické scenáre dávaš!...a predstava 1/4 Miša, ktorý tu prepiera stav svojho nedokonalého bytia, lebo však chýbajúca 3/4 by si veselo žila v náručí nejakého Omara, a my by sme už nenachádzali slov na jeho utešenie- a to všetko takto v stredu ráno...jaj...spravte niekto kávu!...
paci sa, na aku mas chut?

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa Pozri príspevok
no a co ma vyslovene rozculilo??
na dvore som mal biele tricka oprate, susili sa a ked som ich daval dole a skladal vidim ake je jedno z nich osrate od vtaka!!

no nenahnevalo by vas to?
Videjko, dúfam, že Ťa to rozčúlenie už prešlo... Akoby ten chudák vták mohol za to, že si rozvešiaš tričká práve v dráhe jeho letu... Šak ho chopok...Čo Ťa mohlo potešiť:že to schytalo len jedno tričko, a nie všetky...[/QUOTE]
Nech je šťastný že kravy nelietajú, to by bola šupa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
paci sa, na aku mas chut?

..

..ďakujem ti mojík, zachránila si mi život...prihodím si predstavu Palinových lietajúcich kráv a už mi je fajn!...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..


..mojušík ty hneď jaké katastrofické scenáre dávaš!...a predstava 1/4 Miša, ktorý tu prepiera stav svojho nedokonalého bytia, lebo však chýbajúca 3/4 by si veselo žila v náručí nejakého Omara, a my by sme už nenachádzali slov na jeho utešenie- a to všetko takto v stredu ráno...jaj...spravte niekto kávu!...
Ale však to nie ja, to mu tuším Buchač do očí vmietol ako prvý s tou letenkou, keď lamentoval, že načo sa mu 3/4 z dovolenky vrátila... Som si na to len spomenula... Ale pravda je, že keby sa /čiste teoreticky/ nevrátila, tak by mu tie 3/4 riadne chýbali, však čo by si taká 1/4 sama doma počala. Chodil by po byte ako bludný Holanďan a založil tému "depresia"...Matematika nepustí: 1/4 + 3/4 = 4/4 = 1... takto je Miso dokonalý...
Naposledy upravil Oliwa : 06.07.11 at 08:47
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no šak dobre je tak, ako hovoríš...predstava 1/4 jedničky ma teda vôbec neteší...do Mišovej témy o depresii by som vôbec neprispela, lebo šak čo sa už dá v takom prípade povedať)))))))
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... a čo my vieme, možno by to bola prvá téma o pozitívnej depresii... však nám Miso dá, keď nás tu nájde...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...alečoby dával!!..lakomec je to!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Oliw, poď na kávu, nejako sa neviem zobudiť dnes!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať