Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Pokračovanie tu:
http://www.porada.sk/t186192-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post1968543
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tweety Pozri príspevok
Ber si z neho príklad, že sa to dá. Nekúp si ich, a nebudeš mať čo pofajčievať a ešte aj ušetríte.. Veď keď to zláda chlap, tak prečo by nie žena, čo si od macochy a horšia?
..to sa lahko riiika..este som sa nerozhodla..no..hadam ho budem nasledovat..ved nechcem byt horsia..esteze co..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No veď, tak šup, šup do rozhodovania. Radšej by som si kúpila kvalitnú voňavečku, ako cigaretku.
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tweety Pozri príspevok
No veď, tak šup, šup do rozhodovania. Radšej by som si kúpila kvalitnú voňavečku, ako cigaretku.
..tak rychlo to zase nejde..sup sup..no..zacinam o tom silno premyslat..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

boli aj su vonavecky, len niekedy naberu nohy
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Richard Pozri príspevok
Ahojte denníkovia, založte prosím novú tému táto je už meeega dlhá Uzavriem ju potom...

Ď
Richard, nemoze sa ta nova tema zacat prispevkami od zaciatku tohto roku? Nech je to pohromade, nie takto seknute
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

adi11 Pozri príspevok
..to sa lahko riiika..este som sa nerozhodla..no..hadam ho budem nasledovat..ved nechcem byt horsia..esteze co..
ja sa v tom nevyznám nikdy som nefajčila, ale moj chlap ked sa rozhodol nefajčiť tak si povedal, že od 1.9 nefajčí a tak aj bolo vydržalo mu to 6r, potom debil začal z novu a fajčí a fajčí dalej + astma to je dobrá kombinácia treba to skúsiť!!! držím palce, silno
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Kočky, sem už nikto nechodí, presuňte sa prosím sem
http://www.porada.sk/t186192-co-sa-m...ml#post1968543
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak nám otvorili novú lampáreň...treba ju pokrstiť, tak poďme tam...v tejto nechajme všetko zlé, čo sa nám za tie roky stalo a nech nás nič také netrápi, aby sme sa museli sťažovať...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....OKI.....................a posledný nech poriadne drbne s dverami .....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

DRB!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hmhm a prečo nepokračujeme ďalej tuná? troška mi to nejde do hlavy...-neviem ale keď je niečo dlhé,tak je to asi úspešné-škoda to presúvať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
hmhm a prečo nepokračujeme ďalej tuná? troška mi to nejde do hlavy...-neviem ale keď je niečo dlhé,tak je to asi úspešné-škoda to presúvať...
...preto. lebo sme dostali nový, moderný pľac..tak čo by sme sa tlačili v starom?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...preto. lebo sme dostali nový, moderný pľac..tak čo by sme sa tlačili v starom?..
Ale kopia už nikdy nebude originálom...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stano - už som tu zadrbol dvere, lebo sa to ťahalo od nevidím do nevidím. Teda ešte raz:
DRB!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...skús sa hodiť o zem a začať dupkať...možno sa nová lampáreň zavrie a zostaneme v starej..no..
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pre misoft:
Aj život sa niekedy ťahá od nevidím do nevidím. A za ním dvere nezadrbneš.
Táto téma je o drobnej každodennej komunikácii medzi ľuďmi. Len tak, pre potešenie. Keď chcem "počuť a cítiť" človečinu, stačí sem nakuknúť. A vždy sa poteším, že sú medzi nami aj takí obyčajní, normálni ľudia, ktorým nechýba zmysel pre humor a dokážu ním spríjemniť sebe aj iným každý jeden deň.
8 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať