Zavrieť

Porady

Depilácia

Aké máte skúsenosti s depiláciou nôh? Je lepšie /trvalejšie/ navštíviť kozmetické štúdio alebo postačí aj "domáce" ošetrenie? Koľko vydržia prípravky dostupné v drogérii /Veet, .../.
Usporiadat
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

nemám to odskúšané, poradila mi to moja kozmetička aby som nad tým pouvažovala
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

zajtra to overím u nej a odpíšem
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Lubaba Pozri príspevok
zajtra to overím u nej a odpíšem
Lubi, vysondovala si niečo?
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

http://www.epilar.sk/index.html

túto depiláciu robia iba v kozmetických salónoch, pozri sem:
http://www.epilar.sk/salony.htm
musíš si nájsť nejaký blízky k tvojmu bydlisku...
a sedení má byť asi 6-12, údajne už po 6 je vidieť výsledok, určite to ale nebude lacná záležitosť, info o cene ti dajú v príslušnom salóne.
6 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, či má niekto skúsenosti s odstraňovaním chĺpkov pomocou elektrickej pinzety.

Pôvodne som si chĺpky odstraňovala depilačným strojčekom, zopár krát voskom u kozmetičky, skúsila som aj depilačnú penu, ale mám problém: následne mi chĺpky zarastajú do kože, zapalujú sa a vznikajú hlboké vyrážky. S týmto problémom som navštívila 3 kožné lekárky a všetky mi doporučili chĺpky neodstraňovať spomínanými spôsobmi, ale vyskúšať trvalú depíláciu laserom. A tam mám zase problém, že chĺpky síce nevyzerajú svetlé, ale majú svetlé korienky.

Našla som doma Středa Epil - dávno zabudnutý spred vyše 10 rokov, a tak uvažujem, že by som ho vyskúšala.
http://www.streda.com/index.php?navigace=epil&lng=cz
Pravdupovediac vyzerá to na "zábavku" na dlhé zimné večery, lebo každý chlp musím chytiť do pinzety a nechať pôsobiť cca 20 - 30 sekúnd, ako mi indikuje svetielko a zvukový signál. Uvádzajú, že pri každej depilácii sa odstráni 20% chlpov, takže každú plochu je potrebné prejsť tak 5x. Zatiaľ som prešla polovicu jedného lýtka za 2 týždne.
Máte niekto skúsenosti - aj na menších plochách, ako táto metóda funguje?
Naposledy upravil ErinErin : 23.08.10 at 20:34 Dôvod: Preklep
0 0
rybanka71 rybanka71

rybanka71 je offline (nepripojený) rybanka71

anmary Pozri príspevok
Aké máte skúsenosti s depiláciou nôh? Je lepšie /trvalejšie/ navštíviť kozmetické štúdio alebo postačí aj "domáce" ošetrenie? Koľko vydržia prípravky dostupné v drogérii /Veet, .../.
ja som si dala depiovať horúcim voskom,a musím povedať,že naň nedám dopustiť,nohy mám hladké a časom aj chlpkov je menej a nie sú také viditelné,mala som prestávku asi dva roky som si ich holila žiletkou,ale nie je to ono.znova idem na vosk,ale od kozmetičky,nie v obchode kúpené prúžky
0 0
klik-klak klik-klak

klik-klak je offline (nepripojený) klik-klak

Ahojte. Mam 22 rokov. Nohy si depilujem od 15 rokov. Kedze som sa viac podala na otca, mam tych chlpkov viac a tak som si nohy holit prestala a zacala depilovat elektrickym strojcekom. Efekt to ma velmi dobry a tak som pri tom aj zostala, no dost tomu napomaha aj to, ze sa depilujem podla lunarneho kalendara, vzdy na kozorozca, takto mi to vydrzi aj mesiac, teda do toho dalsieho kozorozca. Nohy ma sice potom svrbia ale je to stale nic oproti tomu, ze by som si nohy mala holit kazdy den. :-) Depilovanie mi trva asi tak 10 minut 1 noha takze sa mi to nezda neake narocne. Potom si vzdy nohy vydezinfikujem propolisom rozpustenym v alkohole alebo cim kolvek alkoholovym. No neviem co zo stehnami, lebo tam som ties trocha posiata a na tych slabinach, tam to strasne boli, a preto by som potrebovala neaky dobry vosk, len zhanam skor ten natieratelny a neviem kde. Neviete mi prosim vas ktosi poradit? :-)
0 0
klik-klak klik-klak

klik-klak je offline (nepripojený) klik-klak

k tym zarastajucim chlpkom. Je dobry piling. Ta slaba koza sa odstrani a oni zacnu normalne vyrastat, skuste.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

klik-klak Pozri príspevok
Ahojte. Mam 22 rokov. Nohy si depilujem od 15 rokov. Kedze som sa viac podala na otca, mam tych chlpkov viac a tak som si nohy holit prestala a zacala depilovat elektrickym strojcekom. Efekt to ma velmi dobry a tak som pri tom aj zostala, no dost tomu napomaha aj to, ze sa depilujem podla lunarneho kalendara, vzdy na kozorozca, takto mi to vydrzi aj mesiac, teda do toho dalsieho kozorozca. Nohy ma sice potom svrbia ale je to stale nic oproti tomu, ze by som si nohy mala holit kazdy den. :-) Depilovanie mi trva asi tak 10 minut 1 noha takze sa mi to nezda neake narocne. Potom si vzdy nohy vydezinfikujem propolisom rozpustenym v alkohole alebo cim kolvek alkoholovym. No neviem co zo stehnami, lebo tam som ties trocha posiata a na tych slabinach, tam to strasne boli, a preto by som potrebovala neaky dobry vosk, len zhanam skor ten natieratelny a neviem kde. Neviete mi prosim vas ktosi poradit? :-)
http://nechtovyshop.sk/depilacny-pro...Fcoe3wodsDFRDw
http://www.vsetkoprenechty.sk/326-de...00ml-ruza.html
http://www.profihair.sk/katalog/Depi...ievace-17.html
http://www.nailshoptiffany.sk/www-na...-prislusenstvo
0 0
klik-klak klik-klak

klik-klak je offline (nepripojený) klik-klak

Ahojte. Mam 22 rokov. Nohy si depilujem od 15 rokov. Kedze som sa viac podala na otca, mam tych chlpkov viac a tak som si nohy holit prestala a zacala depilovat elektrickym strojcekom. Efekt to ma velmi dobry a tak som pri tom aj zostala, no dost tomu napomaha aj to, ze sa depilujem podla lunarneho kalendara, vzdy na kozorozca, takto mi to vydrzi aj mesiac, teda do toho dalsieho kozorozca. Nohy ma sice potom svrbia ale je to stale nic oproti tomu, ze by som si nohy mala holit kazdy den. :-) Depilovanie mi trva asi tak 10 minut 1 noha takze sa mi to nezda neake narocne. Potom si vzdy nohy vydezinfikujem propolisom rozpustenym v alkohole alebo cim kolvek alkoholovym. No neviem co zo stehnami, lebo tam som ties trocha posiata a na tych slabinach, tam to strasne boli, a preto by som potrebovala neaky dobry vosk, len zhanam skor ten natieratelny a neviem kde. Neviete mi prosim vas ktosi poradit? :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

máš pár linkov v príspevku pred tým tvojim duplicitným_
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

vyskúšala som cukrovú pastu, môžem len doporučiť, je suprová a menej bolí ako depoílácia strojčekom
0 0
akynka akynka

akynka je offline (nepripojený) akynka

Anička :o)
Teda ja som uz skusila par veci - uvazovala som uz aj nad holiacim strojcekom ale je to prkotina . teda myslim si :-D ako ziletka...

ja som podstivo uzivala ziletky, ale ked som sa uz rozhodla pre depilaciu, tak som chcela odstrnit najma slabiny a to bola teda hruuuza! Na pocudovanie jedine co si doteraz depilujem je podpazusie - boli to ale je to asi o zvyku, ked pomyslim ze "zase" tak mam vtacikov pred ocami ale ten pocit potom je super ;-)

skusala som veet voskove pasiky na nohy - vobec nepomohli a boleli asi najvaaaac.

ale minule leto som pouzivala veet gel s hubkou a mne pomohol. Ono urcite to nemalo ucinok megasuperdlhotrvajuci, ale chlpky zredli, zmakli, no nezmizli :-D ten moj sa daval na cca 6 minut a brasko mi aj hovoril ze v ziadnom pripade nenechavat dlhsie lebo to ma v sebe nejaku kyselinu ci co - no pomohol teda.

Toto leto som premyslala nad cukrovou pastou - aj som si ju sama uvarila podla youtube :-D ale je to nenormalny magľajz :-D teda asi idem na depilacny strojcek. Este ze teraz mam 16-pinzetovy, kdesi som videla uz aj 40-pin tak asi kupim ten, mam dojem ze to bude rychlejsie. Boli to, ale stoji to za to :-)

a rovnako odporucat vydenzifikovat po pouziti.
0 0
chamionaire chamionaire

chamionaire je offline (nepripojený) chamionaire

Dobry den viete mi niekto poradit prosim vas bola som u kozmeticky na depilacii fuzov ako mi strhavala tie pasiky teplym voskom tak odvtedy tam flak neviem co mam robit poradte mi zmizne to?co nato pouzivat
0 0
Viktoriaa0101 Viktoriaa0101

Viktoriaa0101 je offline (nepripojený) Viktoriaa0101

Ja som teraz vyskúšala túto depilačnú pastu https://www.notino.sk/purity-vision/...cukrova-pasta/ a som veľmi spokojná. Návod ako ju použiť som našla na youtube. Výsledok ma prekvapil, tak jemné nohy som tuším ešte po holení ani nezažila.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať