Zavrieť

Porady

Grilovanie-recepty

Ahojte.v sobotu by sme chceli grilovat,potrebovala by som recept na marinadu na maso.
Naposledy upravil arizona : 26.06.12 at 20:41
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aluš je offline (nepripojený) Aluš

    Aluš
    Kedže je čas grilovačiek v plnom prúde chcem sa s vami podeliř o výborný recept na pravú juhoslovanskú PLESKAVICU /mám ju od svojej svokry.

    500 g hovadzie maso
    500 g bravčové maso - bočik
    Maso zomliet a pridat:
    1 KL sóda bikarbóna
    1/2 dl olej
    1 vajce
    1/2 KL sol
    1 KL vegeta
    1/2 KL pepš
    1 KL sladká červená paprika
    1 krajec chleba /striedka/ namočený vodou
    1 vačšia hrst hladkej múky.
    Všetko spolu dobre zmiešat a nechat odstát 24 hod.
    po 24 hod. pridat:
    1 nadrobno nakrájanú cibulu
    Zo zmesi potom vytvorit placičky ktoré priamo ukladáme na gril.

    Moj typ ako najlepšie urobit placičky:
    Z masa si urobím guličky ktoré potom vkladám medzi vymastný mikrotén a pritlačím doskou na krájanie a vytvarujú sa mi placičky rovnakého rozmeru.

    Tento recept stojí za vyskúšanie. U nás doma opekačka nieje opekačka bez pleskavice a opekaných paprík a baklažánov, ajvarov,...
    BXLmiami Dakujem za recept,výborné.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Najradšej mám z grilu baby patizóny, cuketu, cesnak neošúpaný, prekrojená celá hlávka a ugrilovaná, syr Halloumi.... A grilujeme rožky...obyčajné rožky..potierame marinádou..../olej, pretlačený cesnak, grilovacie korenie/ skúste...mäso nemá šancu

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    Najlepšia marináda na záhradnú grilovačku, potriasť v špajzke regál s konreninami /fantázii sa medze nekladú/, zmiešať s trochou oleja, bieleho vína alebo piva. Naložiť do nej mäsko aspoň 24 hod. vopred.

    pachola je offline (nepripojený) pachola

    pachola
    marináda na hydinu
    *zmiešať:deci olivového oleja ,1 polievkovú lyžicu nasekaných listov medovky,1 prelisovaný strúčik cesnaku,1 kávová lyžička kari ,1/4 lyžičky na koliečka nakrájaných čilli papričiek
    *lyžica medu,lyžica oleja,lyžica kečupu nastrúhaná cibula
    *olej ,rozmarín cesnak
    *olej ,cibula, pomarančová šťava,kečup,worčester,oregano
    *cibula,cesnak,olej paprika,chilli,rozmarín,červené víno
    marináda na bravčové a hovädzie mäso
    *100 g olivového leja,strúčik cesnaku,jarná cibulka nakrájaná na kolečka,hrubo roztlčené červené korenie
    marináda na ryby
    *100 ml olivového oleja,strúčik cesnaku,lyžica dijonskej horčice,pol lyžičky šťavy z limetky a pol lyžičky korenia
    ostrá marináda
    *cibula,sojová omáčka,cesnak,olej,korenie,tabasco,biele víno
    hovädzie a zverinu marinujeme aspoň 24 hodín,bravčové polovicu menej,hydine stačia 2-3 hodiny
    Nikdy mäso pred mrinovaním nesolíme správna marináda a marinovanie je základ a polovičná záruka úspešného grilovania

    Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

    optimistka Leila2006
    Grilované pochúťky sú fajné, ale vedeli ste, že jeden grilovaný stejk obsahuje toľko karcinogénov ako cca 40 vyfajčených cigariet?
    bettylou kto povedal?, ...ON povedal.

    liebling je offline (nepripojený) liebling

    liebling
    Snáď si vyberieš nejakú vhodnú marinádu, ide o to, aké mäso budeš grilovať. Tak prajem dobrú chuť a zároveň pripájam i nejaké recepty pre tvoju inšpiráciu.

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    Super marináda na grilovanie nemá chybu:

    2 veľké cibule, 3-4 strúčiky cesnaku, 1dl olej , 2 ČL maggi, 1 PL med, 1-2 PL kečup, 1 PL horčica, podľa chuti (cca 1ČL) - kari, majoránka, čierne korenie, oregano, mletý rozmarín, soľ.
    Všetko sa spolu premiešame alebo rozmixujeme. Množstvo je asi na 8 rezňov alebo na jedno celé rozporcované kurča.
    Doporučujem 1 deň vopred marinovať. Med nevynechať
    Ešte jedna rada: mäso na grilovanie nevyklepávať.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    V telke minule grilovali banany:
    z banana odrezali končeky, ale neošúpali ho. Potom ho dali na gril až pokým celý neočernel.
    Potom stiahli polovičku šupky, druhá zostala akoby miska pod banán, posypali tú upečnú dužinu 1 lyžičkou hnedého cukru a poliali rumom. Snaď by bolo dobré aj amaretto. Pre deti samozrejme bez..
    Potom dozdobili šľahačkou a čokoladovou polevou.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    anmary Pozri príspevok
    Najlepšia marináda na záhradnú grilovačku, potriasť v špajzke regál s konreninami /fantázii sa medze nekladú/, zmiešať s trochou oleja, bieleho vína alebo piva. Naložiť do nej mäsko aspoň 24 hod. vopred.
    Ja ešte dám korenie na pečené rebierka, lyžičku francúzkej horčice a trochu kečupu. Naložim mäsko na noc a potom grilujem alebo upečiem aj na pekáči v rúre. Fantázií sa medze nekladú. Mńam, mňam, ........... a za tým pohár dobrého červeného suchého vínka.

    dicktracy je offline (nepripojený) dicktracy

    dicktracy
    ahoj, moja najsamlepsia marinada na kuracinu (prsia, stehna a hl.kridla) je sol. nic viac! jednoducho iba nasolit. je to skutocne super. pochvalili to uz viaceri co najprv neverili, skuste, uvidite.....dobru chut!

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Ja som dnes grilovala zeleninku- Patizóny(také malinké, ešte baby patizóny) a cuketu som nakrájala na 1 centimeter široké plátky. Dala som ich na 1/2 hodinu do marinády: olej+ grilovacie korenie cesnakové. Nesolila som ich až na grile, aby nepustili príliš veľa šťavy. Boli mňamkové - jemnučké ako hríbiky.

    Julda SR je offline (nepripojený) Julda SR

    Julda SR
    Do misky jedno alebo dve vajcia,trochu maggi čo je do polievky, trochu worčestrovej omačky, majoranky, jedno alebo dve balenia grilovacieho korenia, olivového oleja a trocha vody. Toto celé rozmiešam a naložim do toho čo potrebujem. Všetko záleži od množstva nakladaného mäsa. Mám to odskúšané a je to dobre. "100 ľudi 100 chuti".

    ldi je offline (nepripojený) ldi

    ldi
    Ahojte, čo tak popridávať vaše skusenosti s grilovaním a mňamkove recepty a osvedčené marinády..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.