Zavrieť

Porady

Marcipan

Budem velmi vdacna ak mi niekto poradi recept na mercipan ci uz pravy alebo nie.
Este dolezitejsie pre mna bude ak by mi niekto povedal aku konzistenciu ma mat marcipan na torte.bojim sa toho ze ak by nim obalaia tortu stvrdne na tolko ze ta torta,aspon ten vrch nebude jedli.alebo je to tak spravne,ze ma stvrdnut?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    pozri si http://www.porada.sk/t49932-p3-napeen.html
    ...napr.citujem

    Sľúbila som recept na fološný "marcipán" na ozdoby. Dúfam, že sa vám vydarí:

    15 dkg Cera – stuž.tuk
    15 dkg prášk.cukru
    25 dkg sušeného mlieka
    5 kvapiek mandľovej arómy
    Postrúhame stužený tuk, pridáme cukor a sušené mlieko. Všetko spolu zamiešame a vypracujeme tuhší valček. Odporúčam pri poslednom miesení si naolejovať dlane, bude krásne lesklý. Necháme v chladničke odpočinúť a vyrábame rôzne ozdoby, farbivo pridávame len po kvapkách do oddelenej časti hmoty. A teraz už len hrať sa ako s plastelínou...

    lubk je offline (nepripojený) lubk

    lubk
    Tak už viem aký je marcipán na torte.Najprv je tvrtý a potom zmakne.To iba tak píšem keby to niekto chcel viedieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.