Zavrieť

Porady

stravné zamestnanca vyplácané v hotovosti

Dobrý deň,

prosim poraďte mi:

zamestnávateľ má povinnosť vyplácať zamestnancovi, ak denne odpracuje viac ako 4 hod, stravné. tzn. kúpiť mu stravné lístky alebo mu zabezpečiť iný spôsob stravovania...
Keď zamestnancom nekúpi stravné lístky, ale mu len poskytne zákonom stanovenú čiastku v hotovosti, je táto čiastka predmetom zdanenia u zamestnanca?

ďakujem
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Zuzana Boháčová Pozri príspevok
Dobrý deň,

prosim poraďte mi:

zamestnávateľ má povinnosť vyplácať zamestnancovi, ak denne odpracuje viac ako 4 hod, stravné. tzn. kúpiť mu stravné lístky alebo mu zabezpečiť iný spôsob stravovania...
Keď zamestnancom nekúpi stravné lístky, ale mu len poskytne zákonom stanovenú čiastku v hotovosti, je táto čiastka predmetom zdanenia u zamestnanca?

ďakujem
Áno je predmetom zdanenia.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Viac aj tu:http://www.porada.sk/showpost.php?p=339549&postcount=4
1 0
emgeton emgeton

emgeton je offline (nepripojený) emgeton

Zuzana Boháčová Pozri príspevok
Dobrý deň,

prosim poraďte mi:

zamestnávateľ má povinnosť vyplácať zamestnancovi, ak denne odpracuje viac ako 4 hod, stravné. tzn. kúpiť mu stravné lístky alebo mu zabezpečiť iný spôsob stravovania...
Keď zamestnancom nekúpi stravné lístky, ale mu len poskytne zákonom stanovenú čiastku v hotovosti, je táto čiastka predmetom zdanenia u zamestnanca?

ďakujem
Takýto príspevok sa považuje za príjem zamestnanca zo závislej činnosti a podlieha zdaneniu.

Zákon nestanovuje žiadnu čiastku na účel stravovania. dáva len limit kt. možno uznať u zamestnávateľa za daňový náklad ( v prípade, že stravovanie zabezpečuje).
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
smith Pozri príspevok
Áno je predmetom zdanenia.
Je aj predmetom a nejedná sa ani o oslobodené plnenie v prospech zamestnanca.
0 0
KatyZV KatyZV

KatyZV je offline (nepripojený) KatyZV

Je mozne spatne (za april, maj, a jun) vyplatit v hotovosti prispevok na stravne?
Od aprila mam noveho zamestnanca, na ktoreho som doteraz nic neodviedla do SF. Je mozne do SF spatne vlozit titeto prostriedky a nasledne z nich vyplatit prispevok? Bude mi to uznane do danovych nakladov? a co zamestnanec, zdani sa mu to alebo nie?

Dakujem
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

KatyZV Pozri príspevok
Je mozne spatne (za april, maj, a jun) vyplatit v hotovosti prispevok na stravne?
Od aprila mam noveho zamestnanca, na ktoreho som doteraz nic neodviedla do SF. Je mozne do SF spatne vlozit titeto prostriedky a nasledne z nich vyplatit prispevok? Bude mi to uznane do danovych nakladov? a co zamestnanec, zdani sa mu to alebo nie?

Dakujem
Je to možné. Ak si netvorila SF je to dokonca porušenie ustanovení zákona o účtovníctve - firma je povinná tvoriť SF. Môžeš to spätne opraviť, a prípadný preplatok zamestnancovi započítať pri ďalšej úhrade stravných lístkov.
0 0
KatyZV KatyZV

KatyZV je offline (nepripojený) KatyZV

takze ak mu patricnu cast vyplaim v hotovosti zo SF tak ja to budem mat v nakladoch a zamestnancovi sa to nezdani, je to tak?

Dakujem
0 0
emgeton emgeton

emgeton je offline (nepripojený) emgeton

KatyZV Pozri príspevok
takze ak mu patricnu cast vyplaim v hotovosti zo SF tak ja to budem mat v nakladoch a zamestnancovi sa to nezdani, je to tak?

Dakujem
Ak mu to vyplatíte v hotovosti, tak pre zamestnanca je to zdaniteľný príjem. §5/1f zák 595/2003Zz.
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

emgeton Pozri príspevok
Takýto príspevok sa považuje za príjem zamestnanca zo závislej činnosti a podlieha zdaneniu.

Zákon nestanovuje žiadnu čiastku na účel stravovania. dáva len limit kt. možno uznať u zamestnávateľa za daňový náklad ( v prípade, že stravovanie zabezpečuje).
ďakujem Vám všetkým za odpovede

no,lenže tento zamestnávateľ príspevok na stravné zamestnancovi nezdaňoval, ani neodvádzal zdravotné odvody z neho...
vyplatil mu príslušnú sumu v hotovosti a bolo to pre neho ukončené..
ako by ste to prosím Vás spätne vyriešili?už je to za 3 mesiace-apríl,máj,jún

ďakujem za každý názor
0 0
emgeton emgeton

emgeton je offline (nepripojený) emgeton

Dodaniť.
A ešte
http://www.porada.sk/showpost.php?p=339549&postcount=4
tento link je pripnutý aj v predchádzajúcich príspevkoch.
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

emgeton Pozri príspevok
Dodaniť.
A ešte
http://www.porada.sk/showpost.php?p=339549&postcount=4
tento link je pripnutý aj v predchádzajúcich príspevkoch.
hm.. takže asi tak, že napr. ked bude platiť zamestnávateľ odvody za zamestnancov za júnovú výplatu (ak ešte neodviedol) jednoducho z poskytnutého príspevku na stravovanie za apríl až jún, v júli z celej sumy odvedie 19 % daň + 14 % ZP, správne a pripočíta k riadnym odvodom za jún..
opravte ma ak sa mýlim..
ďakujem

alebo ma ešte napadlo iné riešenie:
žeby spätne nakúpil stravné lístky a bolo by všetko vysporiadané
(len sa teraz obávam, či sa môžu nakupovať spätne stravné lístky.. skor možno len potvrdenka,pokl.doklad o zakúpení obedov,z ktorých by sa uplatnili zákonné daňové náklady..
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zuzana Boháčová Pozri príspevok
hm.. takže asi tak, že napr. ked bude platiť zamestnávateľ odvody za zamestnancov za júnovú výplatu (ak ešte neodviedol) jednoducho z poskytnutého príspevku na stravovanie za apríl až jún, v júli z celej sumy odvedie 19 % daň + 14 % ZP, správne a pripočíta k riadnym odvodom za jún..
opravte ma ak sa mýlim..
ďakujem

alebo ma ešte napadlo iné riešenie:
žeby spätne nakúpil stravné lístky a bolo by všetko vysporiadané
(len sa teraz obávam, či sa môžu nakupovať spätne stravné lístky.. skor možno len potvrdenka,pokl.doklad o zakúpení obedov,z ktorých by sa uplatnili zákonné daňové náklady..
Spätný nákup stravných lístkov nie je správny postup pre uplatňovanie výdavkov ako daňových.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Danila Pozri príspevok
Spätný nákup stravných lístkov nie je správny postup pre uplatňovanie výdavkov ako daňových.
Čo sa týka nákupu stravných lístkov spätne a uplatnenie daňových výdavkov riešime podľa toho či sa jedná o nákup u SZČO alebo zamestnávateľa. Viac priložený link:http://www.porada.sk/showpost.php?p=458699&postcount=98
0 0
007gituska 007gituska

007gituska je offline (nepripojený) 007gituska

1. príspevok na stravovanie vyplatený v hotovosti je predmetom zdanenia. príspevok sa nezapočítava sa do VZ na odvod do poisťovní.
2. príspevok na stravu má zamestnanec podľa zákonníka práce za odpracovanú smenu v dĺžke min. 4 hodiny. ďalšie poskytovanie stravného napr. počas dovolenky, OČR, .... je možné dohodnúť v kolektívnej zmluve. jednorázové vyrovanie stravných lístkov za tri mesiace u nového zamestnanca je možné. nemalo by to byť pravidlom, aby sa nestávali prípady, že nárok síce zamestnanec má, ale zamestnávateľ mu ho splní na konci roka a vydá mu stravné lístky za odpracované dni v roku. takto poskytnuté stravné lístky sa míňajú účelu aj keď papierovo je všetko v poriadku
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Príspevok na stravovanie vyplatený v hotovosti sa započítava do VZ na zdravotné poistenie.
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

Ďakujem Vám všetkým za odpovede a pomoc
0 0
KatyZV KatyZV

KatyZV je offline (nepripojený) KatyZV

ked vyplatim stravne v hotovosti /spatne za 3 mesiace/ , mozem si ja ako zamestnavatel dat do VOZD sumu 49,- Sk na den?
A moze byt tato suma zaroven aj mojim prispevkom na stravu tzn. ze prispejem len 49,- Sk a nie napr.80,- Sk?

Dakujem
0 0
KatyZV KatyZV

KatyZV je offline (nepripojený) KatyZV

prepacte, este raz... mozem si stravne za tie 3 mesiace, ktore potrbujem spatne vyplatit, rozlozit napr do 2 mesiacov? tzn, ze ich pomerne rozdelim a vyplatim pri julovej a augustovej vyplate

este raz dakujem
0 0
morgan morgan

morgan je offline (nepripojený) morgan

dobry den, natrafil som na tuto temu a mam otazocku:
keby som sa chcel dohodnut so zamestnavatelom, aby mi namiesto 70,- Sk listka -doplacam 20,- sk, vyplacal prispevok na stravne v hotovosti, vyplacal by mi sumu 50,/ alebo 70,- sk?
mal by s tym zamestnavatel nejaky problem, ked mi pol roka daval listky a teraz by mi zacal vyplacat?
Nikde v blizsom okoli totiz nemame ziadne stravne zariadenie..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
morgan Pozri príspevok
dobry den, natrafil som na tuto temu a mam otazocku:
keby som sa chcel dohodnut so zamestnavatelom, aby mi namiesto 70,- Sk listka -doplacam 20,- sk, vyplacal prispevok na stravne v hotovosti, vyplacal by mi sumu 50,/ alebo 70,- sk?
mal by s tym zamestnavatel nejaky problem, ked mi pol roka daval listky a teraz by mi zacal vyplacat?
Nikde v blizsom okoli totiz nemame ziadne stravne zariadenie..
Môže Ti dať 55% zo sumy 67.-Sk=36,85 SK / najviac 48,95 sk/
Žiadny problém s prechodom na vyplácanie v hotovosti zamestnávateľ nebude mať. Tento príjem však budeš mať zdanený a zvýši Ti VZ do ZP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať