Zavrieť

Porady

Bolesti v päte

Prosím nemáte niekto skúsenosti s bolesťami v päte?. Bolí to iba na jednej nohe a odspodu. Nie je to následok otlačenej nohy od topánky, ani na pokožke nič nevidno. A podľa topánok mám v týchto horúčavách pocit, akoby mi tá jedna noha trochu puchla. Vďaka.
Usporiadat
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

alaya1 Pozri príspevok
To myslis vazne??? Mas to vyskusane??
Ak je to otázka na mňa, tak áno.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

lujza.j Pozri príspevok
ďakujem skúsim a vody asi koľko 2dc?
Ano , nie je to podstatné koľko vody, ale je potrebné 0,4 cl octu a trošku medu, písala som aspoň mesiac, ale nič zlé neurobíš, ak si to naordinuješ aj dlhšie, má to veľa pozitív, napríklad nakopne sa spaľovanie tukov , tým nechcem naznačiť, že to Ty potrebuješ., to je tu už
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ubka Pozri príspevok
Ano , nie je to podstatné koľko vody, ale je potrebné 0,4 cl octu a trošku medu, písala som aspoň mesiac, ale nič zlé neurobíš, ak si to naordinuješ aj dlhšie, má to veľa pozitív, napríklad nakopne sa spaľovanie tukov , tým nechcem naznačiť, že to Ty potrebuješ., to je tu už
ďakujem za upresnenie spaľovanie tukov?, tak to vieš, že si mi brnkla na strunu vždy sa nejaký tuk- slaninka nájde na spálenie
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ubka Pozri príspevok
Ano , nie je to podstatné koľko vody, ale je potrebné 0,4 cl octu a trošku medu, písala som aspoň mesiac, ale nič zlé neurobíš, ak si to naordinuješ aj dlhšie, má to veľa pozitív, napríklad nakopne sa spaľovanie tukov , tým nechcem naznačiť, že to Ty potrebuješ., to je tu už
....tak zajtra začínam, ocot kúpený, med mám tiež potom dám vedieť
0 0
janamirka2 janamirka2

janamirka2 je offline (nepripojený) janamirka2

Ahojte, píšete tu o bolesti päty, a počul niekto, že príšerne svrbí päta?? Neviete čo s tým?
0 0
Lulu56 Lulu56

Lulu56 je offline (nepripojený) Lulu56

Ahojte, mne po asi 5 rokoch neúspešnej liečby ostrôh pomohla laserová terapia.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ubka Pozri príspevok
Lujza, načo toľko pesimizmu? Ak chceš, vyskúšaj ráno na lačno pohár vody s 1 pl jablčného octu a 1 k.l medu aspoň jeden mesiac a uvidíš, či tie ostrohy nepokoríš Máš pravdu, dopĺňanie vápnika tabletami nemá vždy ten najlepší efekt, no človek často príde na to po funuse...
... tak môj drahý vyskúšal .. je to už dlhšie ako mesiac ... a zatlačiť môže vraj na pätu silnejšie, ako predtým. Ani Ketospray už nestrieka...
Aj vidím, že lepšie cupitá . len na ten tuk to voľajako nezaberá

Môže pokračovať - alebo už nateraz dosť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
... tak môj drahý vyskúšal .. je to už dlhšie ako mesiac ... a zatlačiť môže vraj na pätu silnejšie, ako predtým. Ani Ketospray už nestrieka...
Aj vidím, že lepšie cupitá . len na ten tuk to voľajako nezaberá

Môže pokračovať - alebo už nateraz dosť.
tak potom teda cupkáme lepšie už dvaja ja stále pokračujem, že ak mi to nelezie na nervy, tak môžem tým, že som si čo to o jablčnom octe prečítala uškodiť mi to nemôže iba polepšiť. zlepšila sa mi napr. pleť skonštatovala kozmetička. čo sa týka tuku ja som spokojná ranné vyprázdňovanie je plynulé a mám pocit, že aj keď zjem pre mňa niečo neprípustné tak som stále ok, teda váha.jablčný ocot podporuje funkciu metabolizmu-spaľovanie, ale môj metabolizmus už nespí tak možno preto je to u mňa lepšie
odporučila by som to ľudom ktorí majú problém s hemeroidmi
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.. idem ho povzbudiť .. a pridám ešte, že aj vlasy mu narastú (nielenže krásnu pleť bude mať)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ok!!!!super som sa zasmiala
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak mne ta bolest v klenbe presla,/ nosim ortopedicku obuv a klenbou/ no teraz zas mam strasne palive bolesti v oblasti achilovky a az smerom ku klenbe.neboli tio stale, ale ked to pali, tak poriadne. natieram to ibalginovou mastou, no nejako to nepomaha.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Tak mne ta bolest v klenbe presla,/ nosim ortopedicku obuv a klenbou/ no teraz zas mam strasne palive bolesti v oblasti achilovky a az smerom ku klenbe.neboli tio stale, ale ked to pali, tak poriadne. natieram to ibalginovou mastou, no nejako to nepomaha.
skús ten jablčný ocot o ktorom sa tu píše ja som spokojná pijem to od polovice augusta a chodí sa mi lepšie a to si to v robote niekedy dosť odstojím a odšlapem .za vyskúšanie nič nedáš a ublížiť ti to určite neublíži poprípade si skús niečo o jablčnom octe prečítať na nete
1 0
naobraze naobraze

naobraze je offline (nepripojený) naobraze

Dobrý den
Aj ja som mala ten problém s bolesťou päty, a nič mi nezaberalo.
je to naozaj strašná bolesť. Kúpila som si ortopedické vložky do topánok a doma nosím výlučne korkáče ale tie pravé nie lepený korok. Teraz na jar som si dávala na patu čerstvé listy bazy čiernej. Dávala som si to asi týžden tak na štyri hodiny denne a potom na celu noc. dávala som to do starej členkovej ponožky aby som to nemusela obväzovať. Už po dvoch dnoch bolesť zmizla
a chodím tam ako keby som to nikdy nemala. Tento recept som nasla na internete tak som to skusila a ono to naozaj pomáha.
1 0
nikusqa99 nikusqa99

nikusqa99 je offline (nepripojený) nikusqa99

Počula som že pri bolestiach v päte alebo keď ti v nej tak čudne hrá može byt že ti rastie kohútia ostroha
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Ľubomír Pozri príspevok
Ahoj.
Mal som ten istý problém. Chodil som na ultrazvuk / 8 terapii / a po mesiaci sa to stratilo. Lekár mi predpisal ortopedické vložky do topánok a všetko je OK. "Ostrohy", tak to ortopét popísal, vznikajú z dlhého státia v zamestnaní. Doporučujem ti návštevu lekára. Babské recepty nezáberajú.
ja mám tento problém tiež a nemám stojace zamestnanie...ja sa nabehám v obchode jak blázon
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keď sa táto téma opäť objavila, tak ja len tak aby ste vedeli tí čo majú "bolačku na päte" tak mňa päta stále nebolíííííí fičím stále na tom jablkovom octe
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Ostrohy sa tvoria, keď je problém so vstrebávaním vápnika.
Moja mama s tým mala problém, raz jej to odstránili, ale upozornili ju na to, že sa to vytvorí znovu. Podarilo sa mi zohnať kvalitný vápnik a už sa jej to nevytvorilo.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Mihi Pozri príspevok
Ostrohy sa tvoria, keď je problém so vstrebávaním vápnika.
Moja mama s tým mala problém, raz jej to odstránili, ale upozornili ju na to, že sa to vytvorí znovu. Podarilo sa mi zohnať kvalitný vápnik a už sa jej to nevytvorilo.
čo to je kvalitný vápnik?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j Pozri príspevok
keď sa táto téma opäť objavila, tak ja len tak aby ste vedeli tí čo majú "bolačku na päte" tak mňa päta stále nebolíííííí fičím stále na tom jablkovom octe
.. potvrdzujem .. u mojej polovičky (či skôr trištvrťky) .. a j pár nových tmavých vlasov mu narástlo
teraz má pauzu..
doplním ... naozaj, nerobím si srandu. len škoda, že na ten tuk to uňho nefunguje.
Naposledy upravil Katy a R : 22.06.11 at 19:29
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
.. potvrdzujem .. u mojej polovičky (či skôr trištvrťky) .. a j pár nových tmavých vlasov mu narástlo
teraz má pauzu..
no k tým vlasom, neviem či si robíš srandu ale ja som bola u kaderníčky po rokoch na podstrihnutie koncov,pozná moje pačesy veľmi dobre a aj ona priznala,že mám zdravé a kvalitné vlasy no ale okrem toho octu pchám do seba xy vitamínov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať