Zavrieť

Porady

Bolesti v päte

Prosím nemáte niekto skúsenosti s bolesťami v päte?. Bolí to iba na jednej nohe a odspodu. Nie je to následok otlačenej nohy od topánky, ani na pokožke nič nevidno. A podľa topánok mám v týchto horúčavách pocit, akoby mi tá jedna noha trochu puchla. Vďaka.
Usporiadat
ivaral ivaral

ivaral je offline (nepripojený) ivaral

Zabudol som sem dať linky,odkiaľ mám info o "Hekla Lava 9" - prijmite moje ospravedlnenie
http://homeopatika.heureka.cz/hekla-...otazka/163688/
http://svethomeopatie.cz/cs/68-popel...-patni-ostruha

No a ako som sľúbil, dávam info o úspechu liečby u mňa. Práve som dobral druhú fľaštičku a päta ma stále bolí Nebolí našťastie tak, ako pred liečbou, ale už len trochu. Dôležité je, že už nemusím krívať a chodím v podstate normálne.
Zajtra sa chystám do odbornej homeopatickej lekárne, aby mi poradili, ako ďalej.
0 0
emka122 emka122

emka122 je offline (nepripojený) emka122

Uzivam Heklu lavu 15- citala som si na stranke rad homeopaticky + Osteocinesine. Zatial beriem tyzden- uvidim. mala som tieto bolesti cca pred 3 rokmi. Pomohlo. Len neviem co- brala som vtedy aj zralociu chrupavku a tusim B1+ tieto homeopatika. Na zakrok odmietam ist, skusim takto...
0 0
ivaral ivaral

ivaral je offline (nepripojený) ivaral

Konštatujem, že po užití 4 balení Hekla lava 9 sa môj problém nevyriešil. Medzitým som sa dostal k novému ortopédovi, ktorý mi predpísal na radikálnu liečbu 1 balenie Flector EP Rapid + Elmetacin a mám sa ukázať (až) o 3 mesiace. Tie lieky by mali radikálne zapôsobiť na zapálenú oblasť (keďže mám silné bolesti, ktoré neboli doposiaľ vyliečené) a potom pôjdem opäť na Utz alebo laser. Rtg terapiu mi sám nedoporučuje, keďže to je škodlivé. No a na moju otázku na homeopatickú liečbu mi odpovedal, že o tom on nemá žiadne informácie ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivaral
Konštatujem, že po užití 4 balení Hekla lava 9 sa môj problém nevyriešil. Medzitým som sa dostal k novému ortopédovi, ktorý mi predpísal na radikálnu liečbu 1 balenie Flector EP Rapid + Elmetacin a mám sa ukázať (až) o 3 mesiace. Tie lieky by mali radikálne zapôsobiť na zapálenú oblasť (keďže mám silné bolesti, ktoré neboli doposiaľ vyliečené) a potom pôjdem opäť na Utz alebo laser. Rtg terapiu mi sám nedoporučuje, keďže to je škodlivé. No a na moju otázku na homeopatickú liečbu mi odpovedal, že o tom on nemá žiadne informácie ...
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Poznáte niekto B-luron? Mala by to byť liečba a víżiva pre kĺby ale aj úpony na chodidle ktoré po zápale a následnom vytvorení prasklinek vedú k rastu ostrôh. Rozmýšľam nad ķúpov ale rád by som poznal skúsenosti našincov.
0 0
michalsk michalsk

michalsk je offline (nepripojený) michalsk

Ja som mal tiez velke bolesti v pate a aj v achilovej slache. Vyskusal som vselico, ale bezuspesne. Az som narazil pred dvomi tyzdami na nete na vodne vlozky medicovi. Nejaka nova danska technologia. Kupil som si twin heals (tie odporucaju na patovu ostrohu) a bolo po probleme. Bolest ustupila hned ako som si ich obul. Rano som este maval par dni bolesti, ale teraz som uz v pohode. Odporucam.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

odporúčam lekára, môžu tam byť výrastky, na pohľad ich nie je vidieť
0 0
sozda sozda

sozda je offline (nepripojený) sozda

Po užívaní Hekla lava mi vznikol i na druhej nohe výrastok, takže ja tvrdím, že to určite nepomáha.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sozda
Po užívaní Hekla lava mi vznikol i na druhej nohe výrastok, takže ja tvrdím, že to určite nepomáha.
Chceš slušnú verziu odpovede, alebo normálnu ???
1 0
sozda sozda

sozda je offline (nepripojený) sozda

Kludne normalnu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
sozda
Po užívaní Hekla lava mi vznikol i na druhej nohe výrastok, takže ja tvrdím, že to určite nepomáha.
Chceš slušnú verziu odpovede, alebo normálnu ???
sozda
Kludne normalnu.
Prečítaj si svoj príspevok a zamysli sa...viď zvýraznené.


Hekla lava NEPOMOHLA (aj to sa stáva) TEBE. To Ťa však neoprávňuje na TVRDENIE, že to URČITE NEPOMÁHA.
Niekomu pomôže alebo aj pomohlo...napríklad aj mojej manželke.
Nevraviac už aj o tom, že si nespomenul absolútne, koľko si vzal tých tabletôčok, koľko balení...a podobne.
0 0
sozda sozda

sozda je offline (nepripojený) sozda

Ja mám problémy s výrastkom už 5 rokov, skúšal som už dá sa povedať skoro všetko. Nemám zaujem sa tu s nikým dohadovať, ale rád si prečítam čo druhým pomáha. Hekla lavu som zacal uzivať už v roku 2013 a vtedy som využíval 3 kúry to znamena 6 zelených krabiciek h.l. a 3 krabicky osc. užíval som to presne ako mi to bolo poradene v lekarni. 5 guločok H.L. Pred 4 mesiacmi som zasiel do lekarne zasa a lekarnicka ma nahovorila na dalšie 2 kúry H.L 4balenia. a na prekvapenie asi pred mesiacom mi vznikol další výrastok na druhej nohe preto tomu neverím. Nechcem nikoho uraziť a tak to napíšem radšej tak, že mne to vobec nezabralo a určite tuto kuru nebudem už opakovať. Vyskušal som uz ožiare, razove vlny, Wobenzim, vodoliecbu, Hekla lava 5 kúr. Minuly týzden som sa dozvedel od ortopeda ze si mam dat pichnúť kyselinu hyaluronovú, ze tá ma dobrý úcinok skusim aj to . pekný večer.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sozda
Ja mám problémy s výrastkom už 5 rokov, skúšal som už dá sa povedať skoro všetko. Nemám zaujem sa tu s nikým dohadovať, ale rád si prečítam čo druhým pomáha. Hekla lavu som zacal uzivať už v roku 2013 a vtedy som využíval 3 kúry to znamena 6 zelených krabiciek h.l. a 3 krabicky osc. užíval som to presne ako mi to bolo poradene v lekarni. 5 guločok H.L. Pred 4 mesiacmi som zasiel do lekarne zasa a lekarnicka ma nahovorila na dalšie 2 kúry H.L 4balenia. a na prekvapenie asi pred mesiacom mi vznikol další výrastok na druhej nohe preto tomu neverím. Nechcem nikoho uraziť a tak to napíšem radšej tak, že mne to vobec nezabralo a určite tuto kuru nebudem už opakovať. Vyskušal som uz ožiare, razove vlny, Wobenzim, vodoliecbu, Hekla lava 5 kúr. Minuly týzden som sa dozvedel od ortopeda ze si mam dat pichnúť kyselinu hyaluronovú, ze tá ma dobrý úcinok skusim aj to . pekný večer.
Tomu vravím odpoveď...proste vlastné - konkrétne postrehy.
Manželke pomohlo (šak fasa)...inak ktožvie, čo by nasledovalo....a na nohách je celý deň.

Poviem aj inak...
Mne pomohla chemoterapia ... a koľkým nie ?
Chápeme sa ???
0 0
sozda sozda

sozda je offline (nepripojený) sozda

Pri liečbe musíme veriť ,že zaberie inak žiadna liečba nemá zmysel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Mne pomohla chemoterapia ... a koľkým nie ?
sozda
Pri liečbe musíme veriť ,že zaberie inak žiadna liečba nemá zmysel.
Šak som veril...no nééé ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože zase tu svieti moja pata
0 0
liviames liviames

liviames je offline (nepripojený) liviames

Pekný deň, mala som naozaj veľké problémy s pätami. Nemohla som vôbec došliapnuť. Skúšala som veľa vecí čo sa tu okolo píše a keď už som nevedela kadiaľ kam, vyskúšala som medenú podpätenku, Ostrohovník. Zo začiatku som cítila zhoršenie ťažkostí, také šklbanie, ale to mi za pár dní úplne ustúpilo a môžem zase chodiť :-). Nechápem to, ale zabralo mi to. Škoda, že som na to neprišla skôr. Tak snáď to pomôže aj vám.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ako dlho to používaš?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať