Zavrieť

Porady

Prenájom bytu - vzor zmluvy

Ahojte, som tu prvy krat a chcela by som poprosit, ci niekto nema zmluvu o prenajme bytu (najlepsie od skutocneho/sucasneho prenajimatela)- samozrejme chcela by som kvalitnu zmluvu ktora ma ochrani pred pripadnymi problemami, preto nechcem pouzit nejaku zmluvu len tak z netu. Ak ju teda niekto mate, prosim zaslat na mail 13lulu@azet.sk, vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    13lulu je offline (nepripojený) 13lulu

    13lulu
    Tie veci som si uz presla predtym v archive, chcela som skor zmluvu ktora sa teraz vyuziva, ale dakujem

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Lenže v 1. zmluve od willma nie je uvedená výška nájomného, čo je nesprávne,a ako písal josh v jednom zo svojich príspevkov v prilepenej téme http://www.porada.sk/t34739-najomna-...riestorov.html takáto zmluva je neplatná. Skôr zmluva označená ako dodatok by sa dala použiť.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    samozrejme sa ospravedlňujem, pohľadám mám aj novšiu. tam to mám rozdelené ale až v pondelok

    Lubica26 je offline (nepripojený) Lubica26

    Lubica26
    Dakujeme, dnes je to velmi popularne a taketo info sa vzdy zidu. Tiez som uz toho k tejto problematike studovala a toto si prejdem tiez. Pretoto chodim rada na poradu, lebo podla prispevkov som zistila, ze tu chodia inteligentni ludia a ked budem nieco poradit, tak urcite mi poradia.

    Dakujem, prajem krasny den.

    Lubica26

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    willma Pozri príspevok
    samozrejme sa ospravedlňujem, pohľadám mám aj novšiu. tam to mám rozdelené ale až v pondelok

    willma, dobre si prilepila link, len tie zmluvy by som si upravila podľa príspevkov v prilepených témach, mám osobnú skúsenosť so zlou nájomnou zmluvou (i keď v náš prospech), v tomto treba byť opatrný .

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    tak pripájam tú novšiu,
    Naposledy upravil willma : 26.10.07 at 10:11 Dôvod: novšia zmluva

    Prenájom bytu - vzor zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.