Zavrieť

Porady

Vzdialenosti miest km

DD. Vedel by mi niekto poskytnúť šikovnú tabulku vzdialeností km väčších miest SR, potrebujem to do knihy jázd. Vopred ďakujem
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
alebo
Mapy.sk - Mapy Slovenska, plánovanie ciest, podrobné mapy slovenských miest

www.cz.map24.com-
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Na čo ti to, prosím ťa je ? Však si km odpíš z tachometra podľa skutočnej vzdialenosti.
K cesťákom nezabudni priložiť doklady o nákupe PHM. Je jasné, že nebudú všetky z jednej čerpačky, ale z celého Slovenska a zo všetkých tých obcí, ktoré ti tam budú figurovať
Naposledy upravil Economic : 15.05.12 at 10:35
1 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

tabuľku nemám, ale skús tento link :
http://www.skoda-auto.com/cze/services/routeplanner/
0 0
firefox firefox

firefox je offline (nepripojený) firefox

ADRIANA33 Pozri príspevok
DD. Vedel by mi niekto poskytnúť šikovnú tabulku vzdialeností km väčších miest SR, potrebujem to do knihy jázd. Vopred ďakujem
To býva súčasťou skoro každej lepšej automapy. Pozriem doma, ak budem mať, naskenujem a pripojím.

Zatiaľ pripájam vzdialenosti miest na SK od hraničných priechodov. Pri ZSC možno aj to pomôže.
0 0
firefox firefox

firefox je offline (nepripojený) firefox

ADRIANA33 Pozri príspevok
DD. Vedel by mi niekto poskytnúť šikovnú tabulku vzdialeností km väčších miest SR, potrebujem to do knihy jázd. Vopred ďakujem
Toto som zoskenoval z autoatlasu. Pomôže?
0 0
ADRIANA33 ADRIANA33

ADRIANA33 je offline (nepripojený) ADRIANA33

Ďakujem, presne takéto niečo som hľadala:
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
vzdialenosť miest a plánovač cesty - navigátor

http://www.svetgps.sk/planovac
0 0
lokok lokok

lokok je offline (nepripojený) lokok

Chcem sa opýtať, či vie niekto poradiť dobrý program na mapu europy. Alebo poradiť niečo, kde je možné takúto mapu europy na počítač získať, pozrieť atď. Mala by byť dosť podrobná, a aby tam bolo aj SR a ČR, PSČ ...
Dakujem za odpovede.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

lokok Pozri príspevok
Chcem sa opýtať, či vie niekto poradiť dobrý program na mapu europy. Alebo poradiť niečo, kde je možné takúto mapu europy na počítač získať, pozrieť atď. Mala by byť dosť podrobná, a aby tam bolo aj SR a ČR, PSČ ...
Dakujem za odpovede.
Skús upresniť, na aké účely chceš tú mapu. Podľa toho ti skôr niekto poradí.
Keby si napr. chcel vidieť satelitné zábery, tak si to môžeš pozrieť napr. na www.gmap-pedometer.com, kde si môžeš zábery približovať až na rozpoznanie jednotlivých budov a áut.
0 0
marian.t marian.t

marian.t je offline (nepripojený) marian.t

najlepsi co poznam je viamichelin.com
0 0
vivi4 vivi4

vivi4 je offline (nepripojený) vivi4

Prosím Vás nevie mi niekto poradiť ako sa vypisuje knihajázd? Som z toho zúfalá, nikdy som to nerobila, mám lenbločky z tankovania. Ako s tým dalej? Ak niekto iete poradiť, prosímsrdečne o príspevok. dakujem Vám.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Ak nemas Alfu, skus si stiahnut aspon demo. Mala by tam byt aj kniha jazd, www (bodka) kros (bodka) sk. Pravdepodobne ti nedovoli urobit jezdy za cely rok, ale aspon zistis, ako vyzera .
0 0
FBI FBI

FBI je offline (nepripojený) FBI

pre vzdialenosti medzi slovenskymi mestami a obcami pouzivam http://www.vzdialenosti.sk
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Taktiež doporučujem stiahnuť free verziu ALFY.
0 0
Ivana Ivy Ivana Ivy

Ivana Ivy je offline (nepripojený) Ivana Ivy

Veselá aktívna žena plná energie a záujmu o event manažment a investovanie. ...viac
Ahojte, potrebujem tabuľku vzdialeností nielen miest, ale všetkých miest a obcí Slovenska. Mapu vzdialenosti miest už mám - http://www.slovakiasite.com/sk/vzdialenosti.php
ale to nestačí. Potrebujem všetky obce a mestá. Viete niekto poradiť, či také niečo existuje? Pre moje potreby sú google maps a akékoľvek mapy zobrazujúce vzdialenosť až po zadaní konkrétnej trasy nepoužiteľné.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Economic Pozri príspevok
Na čo ti to, prosím ťa je ? Však si km odpíš z tachometra podľa skutočnej vzdialenosti.
Ale to by musel aj jazdiť tam kde si to píše v knihe jázd.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Pán boh ma ochraňuj od takého zamestnanca
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Economic Pozri príspevok
Pán boh ma ochraňuj od takého zamestnanca
To bude skôr nejaký "podnikateľ" naháňajúci náklady. Myslíš, že by sa našiel taký zamestnávateľ, čo by platil niekoho, kto jazdí po celej republike iba na papieri a nechá si to preplatiť?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Môže byť.... A kto vie či má vôbec auto nahlásené u správcu dane, že ho využíva na podnikateľské účely v súvislosti s DzMV. Nevieme.... V každom prípade tie jazdy by mali byť kryté aj tržbami. Ako ja hovorím, to musí všetko pekne ladiť a byť hlavne dobre čitateľné. Daňováci nie sú hlúpi.
0 0
Ivana Ivy Ivana Ivy

Ivana Ivy je offline (nepripojený) Ivana Ivy

Veselá aktívna žena plná energie a záujmu o event manažment a investovanie. ...viac
Je to úplne inak - nepotrebujem to na nahlasovanie najazdených km, potrebujem to pre počítačový systém, ktorý môže automaticky počítať cenu pre zákazníkov tak, že k nej pripočíta aj cenu na základe počtu km. Počítač však potrebuje databázu, aby som to nemusela robiť zakaždým ručne ja na googli alebo inde.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať