Zavrieť

Porady

autoimunné ochorenie

Mojej sestre diagnostikovali autoimunné ochorenie. Mate niekto o tom znalosti, alebo kde by som k tomu čo mohla nájsť. odchádzaju jej ruky, nohy a nevieme čo s tým.
Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    eviketa Pozri príspevok
    Mojej sestre diagnostikovali autoimunné ochorenie. Mate niekto o tom znalosti, alebo kde by som k tomu čo mohla nájsť. odchádzaju jej ruky, nohy a nevieme čo s tým.
    Dik
    Evka, choď do Googla a daj vyhladávať autoimunné ochorenie, nájdeš tam toho veľa.
    Pekný večer...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    eviketa Pozri príspevok
    Mojej sestre diagnostikovali autoimunné ochorenie. Mate niekto o tom znalosti, alebo kde by som k tomu čo mohla nájsť. odchádzaju jej ruky, nohy a nevieme čo s tým.
    Dik
    Dalo by sa bližšie špecifikovať to autoimunné ochorenie? Je ich viac druhov. Ja tiež mám jednu - Morbus Crohn, Crohnová choroba napr.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    sorry dlhšie som tu nebola , je to Dermatomyositis, ak mate niekto skusenosti,píšte pls.

    v_mary je offline (nepripojený) v_mary

    v_mary
    eviketa Pozri príspevok
    Mojej sestre diagnostikovali autoimunné ochorenie. Mate niekto o tom znalosti, alebo kde by som k tomu čo mohla nájsť. odchádzaju jej ruky, nohy a nevieme čo s tým.
    Dik
    Je to systém. ochorenie spojivového tkaniva s podobnými príznakmi ako lupus kože, ktoré zapríčiňuje zápalová reakcia imunitného systému. Ako pri každom autoimunitnom ochorení je dôležité sa vyhýbať stresu. Skús si pozrieť príspevky na www.zdravie.sk fórum " Systémový lupus erythematosus "
    http://www.zdravie.sk/sz/forum/505/1...1-5/Forum.html
    http://www.zdravie.sk/sz/forum/510/1...omyositis.html
    Lieči sa to podobne ako SLE kortikoidmi a imunosupresívami.
    Myslím, že po nasadení adekvátnej liečby sa jej stav upraví a dostane sa do remisie. Držím palce
    Naposledy upravil v_mary : 29.08.07 at 05:45

    autoimunné ochorenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.