Zavrieť

Porady

Odpocitatelna polozka na dieta

Aka bude odp.polozka na dieta, ak bolo skolopovinne do 9/04?Jedna sa o dieta zivnostnika - FO
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Matka je offline (nepripojený) Matka

    Matka
    pardon, myslela som danovy bonus, moze si ho na konci roka FO uplatnit v danovom priznani cely, alebo len za mesiace, kym bolo dieta skolopovinne

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    Po predložení potvrdenia o návšteve školy a splnení podmienky - dosiahnutie aspoň 6-násobok minimálnej mzdy za rok si môže uplatniť na celý rok.

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Len poznamka, musi este dosiahnut ciastkovy zaklad dane pokial je SZCO al. ma prijmy z prenajmu
    Marta V
    Po predložení potvrdenia o návšteve školy a splnení podmienky - dosiahnutie aspoň 6-násobok minimálnej mzdy za rok si môže uplatniť na celý rok.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Matka
    pardon, myslela som danovy bonus, moze si ho na konci roka FO uplatnit v danovom priznani cely, alebo len za mesiace, kym bolo dieta skolopovinne
    Matka, nárok na daňový bonus vzniká už narodením dieťaťa, nie až "školopovinnosťou"

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    vladan
    Matka, nárok na daňový bonus vzniká už narodením dieťaťa, nie až "školopovinnosťou"
    Dokonca, ak sa dieťa narodilo napr. 31.1.2005 tak už aj za január vzniká nárok na DB.

    Odpocitatelna polozka na dieta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.