Zavrieť

Porady

Hromadenie žlče v žalúdku

Pri vyšetrení gastoendoskopiou mi bolo zistené, že sa mi v žalúdku hromadí žlč. Potreboval by som poradiť, ako by sa dal odstrániť tento problém a ako by som sa mal liečiť. Lekár mi predpísal Famotidin, ale rád by som vyskúšal aj prírodnú medicínu na báze čajov. Rád by som vedel, či by som mal aj zmeniť svoj stravný lístok alebo môžem konzumovať to, čo do teraz.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

    SilviaS
    A nezistili ti náhodou aj helikobaktera pylori?
    Lebo ja som bola pred 2.týždňami tiež na gastrofibroskopii a zistili mi že ho mám a z toho mám všetky moje problémy preto sa pýtam.

    krato je offline (nepripojený) krato

    krato
    No práve že mi helikobaktera pylori nezistili. Všetko som mal negatívne len , ta žlč sa i hromadí v žalúdku.

    SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

    SilviaS
    No tak viem,že sú určité čaje,ktoré ti môžu znížiť žlč v žalúdku,ale poradím ti chod do obchodu volá sa Bylinkár ten obchod je v KE neviem skadiaľ si ty,ale sú také obchody kde ti poradia aké čaje sú dobré.
    Ale ja by som ti poradila sa vyšetriť ísť ešte ultrazvukom žlčník a pečeň ešte!
    Silvia

    P.S. Poradím ti ešte niečo chod na stárnku www.zdravie.sk a tam sa dočítaš o žlči a žlčníku a ľudia ti poradia čo a ako.

    krato je offline (nepripojený) krato

    krato
    Je, ďakujem za dobré rady. Pozriem a uvidím čo a ako budem pokračovať v riešení môjho problému

    zoja 24 je offline (nepripojený) zoja 24

    zoja 24
    Krato mám rovnaký problém. Už si našiel niečo prírodné, čo účinne zaberá na hromadenie žlče? Prosím vsetkych ak viete ako predchádzať nevoľnosti či ako sa stravovať poraďte. Už som zúfalá!!!!

    Hromadenie žlče v žalúdku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.