Zavrieť

Porady

mixér eta 0010

invalidný dôchodca
prosím vás,poradíte mi,ako mixovať správne s mixérom ETA 0010? jedná sa o stolný mixér
Usporiadat
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Mám celý robot Eta 0010. Čo nevieš, veď len tam daj suroviny a niečo tekuté, trošku vody napr. a zapni mixér. Napr. aj majonézu keď budeš robiť, tak daj pokrájanú cibulu, vajko, trochu mlieka, horčicu, zapni a cez vrchnák prilievaj olej. To je všetko. Neviem čo nevieš tak sa pýtaj...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

aj ja mám etu, ale neviem aký typ - doma pozriem. Moja skúsenosť je taká, že keď s ním robiť, mám sto chutí ho vyhodiť von oknom. Manžel sa mi chcel zavďačiť, kúpil mi ho pod stromček pred 2 rokmi. A odvtedy na ten mixér len nadávam ( a sem tam aj na manžela, čo to kúpil za črepinu ). Pri použití šľahacích metličiek v miske bez vrchnáka mám suroviny takmer po celej kuchyni. Už na 1 stupni výkonu je veľmi rýchly a robí to čo som napísala.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

janaGT Pozri príspevok
aj ja mám etu, ale neviem aký typ - doma pozriem. Moja skúsenosť je taká, že keď s ním robiť, mám sto chutí ho vyhodiť von oknom. Manžel sa mi chcel zavďačiť, kúpil mi ho pod stromček pred 2 rokmi. A odvtedy na ten mixér len nadávam ( a sem tam aj na manžela, čo to kúpil za črepinu ). Pri použití šľahacích metličiek v miske bez vrchnáka mám suroviny takmer po celej kuchyni. Už na 1 stupni výkonu je veľmi rýchly a robí to čo som napísala.
...ako v tej reklame kde baba nevie otvorit obycajnym otvarakom konzervu?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Neviem aký máš mixér, či je to taká istá značka, ja mám ten svoj robot už skoro 20 rokov a je v pohode. Občas som musela dokúpiť nejaké drobné súčiastky ktoré sú z umelej hmoty a časom sa opotrebujú ale inak mi slúži stále OK. Má všetko príslušenstvo, na zeleninu, mäso, odšťavovač, mlynček na mak, na strúhanku, na hnetenie, šľahanie a 2 nádoby na mixovanie. Pri šľahaní je potrebné dať vrchnák taký priesvitný... No neviem, ale ešte som nemala nič po kuchyni. Vadí mi len to že je hlučný. No možno mám starý typ, veď ho mám roky a ani som si nevšimla či majú ešte také isté... Len viem že je to 0010
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Bastian Pozri príspevok
...ako v tej reklame kde baba nevie otvorit obycajnym otvarakom konzervu?
... teraz som to asi nepochopila ...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

tiramisu Pozri príspevok
prosím vás,poradíte mi,ako mixovať správne s mixérom ETA 0010? jedná sa o stolný mixér
No ak je to stolny mixer tak:
1. Poloz ho na stol
2. Kabel daj do zastrcky
3. Do nadoby nahadz vsetky potrebne suroviny
4. Mixer ponor do nadoby
5. Zapni masinu
6. ... a mas vymalovanu kuchynu
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Jara Pozri príspevok
Neviem aký máš mixér, či je to taká istá značka, ja mám ten svoj robot už skoro 20 rokov a je v pohode. Občas som musela dokúpiť nejaké drobné súčiastky ktoré sú z umelej hmoty a časom sa opotrebujú ale inak mi slúži stále OK. Má všetko príslušenstvo, na zeleninu, mäso, odšťavovač, mlynček na mak, na strúhanku, na hnetenie, šľahanie a 2 nádoby na mixovanie. Pri šľahaní je potrebné dať vrchnák taký priesvitný... No neviem, ale ešte som nemala nič po kuchyni. Vadí mi len to že je hlučný. No možno mám starý typ, veď ho mám roky a ani som si nevšimla či majú ešte také isté... Len viem že je to 0010
To viem, že treba tam dať vrchnák. Ale ja dosť často mixujem taký spôsobom, že do misky nie originál z toho mixéru ale do obyčajnej misky dám suroviny, mixér chytím do ruky, nie je v stojane a mixujem tak. A vtedy to lieta po celej kuchyni. A tiež je dosť hlučný.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

janaGT Pozri príspevok
... teraz som to asi nepochopila ...
Ked si pozries tu reklamu pochopis.
Ta baba je tam dost "sikovna", konzerva jej lieta v rukach, obsah po kuchyni, no konzervu nie a nie otvorit...
Dufam, ze sa na mna nenahnevas
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Bastian Pozri príspevok
Ked si pozries tu reklamu pochopis.
Ta baba je tam dost "sikovna", konzerva jej lieta v rukach, obsah po kuchyni, no konzervu nie a nie otvorit...
Dufam, ze sa na mna nenahnevas
Nenahnevám. Konzervu viem otvoriť aj s obyčajným otvaračom, ale s tým mixérom bez vrchnáku je to fakt dosť blbé ... podľa mňa je chyba v tom, že už pri 1. stupni ide na dosť veľké otáčky a preto robí.
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
ja mám stolný mixér ETA 0010. má malú a velkú nádobu na mixovanie a motorovú jednotku
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ak myslíš ručný šľahač a nie mixér a používaš inú misku tak niet divu, to sa nehnevaj. Ručný šľahač sa zvykne predávať aj s originál miskou, ktorá je vyššia a vtedy to nestrieka po kuchyni. No bavili sme sa o mixéri a nie o šľahači a to je rozdiel. Ručný šľahač ak chceš robiť v inej miske ako sa má tak si tu misku daj do dresu v kuchyni, to len preto aby bola nižšie a ke´d ti trochu nastrieka tak len na dres a nie po kuchyni. No pri mixéri musíš použiť vrchnák, to je ten s dierkou cez ktorú sa prilieva tekutina práve preto je tam len malá dierka aby to neprskalo. Ale inak to mohlo byť zábavné ak si tam mala nejaké vajíčka, tak aj masku si hneď mohla absolvovať. Prepáč, len žartujem, tak sa zasmejme... No a možno maš aj nejaký iný a možno aj nepodarok... Nikdy nevieš...
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
a ten mixér ke´d s ním robím ovocné pyré a zapnem ho,už keď začínam mixovať, robí:prd,prd,prd a potom normálne mixuje. čo s tým?
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
janaGT Pozri príspevok
Nenahnevám. Konzervu viem otvoriť aj s obyčajným otvaračom, ale s tým mixérom bez vrchnáku je to fakt dosť blbé ... podľa mňa je chyba v tom, že už pri 1. stupni ide na dosť veľké otáčky a preto robí.
môj stolný mixér eta 0010 , keď s ním robím ovocné pyré a zapnem ho, keď začínam mixovať,robí:prd,prd,prd a potom normálne mixuje.čo s tým je?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

tiramisu Pozri príspevok
ja mám stolný mixér ETA 0010. má malú a velkú nádobu na mixovanie a motorovú jednotku
OK, tak ta malá je na slabšie mixovanie t.j. také mäkke a tá veľká na tvrdšie. Tá veľká nádoba má silnejší nôž na sekanie, ale v podstate môžeš v nej robiť všetko. Mixujú sa nápoje, robia nejaké pomazánky, majonézy a pod. Teda do motorovej jednotky nastokneš nádobu malú alebo veľkú, vložiš suroviny, dobre je keď aj niečo tekuté a pridavaš rýchlosti. TOT VSJO...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Prd, prd, prd robí asi preto lebo si tam nedala aj trosku vodičky... Len par kvapiek a je to husté. Potom keď už má trochu šťavu tak nerobí prd, prd, prd ale mixuje, však...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Tiramisu, prepáč, ale určite je OK len si to musíš odskúšať na viacerých surovinách. Nemyslím že by mu niečo chýbalo. Všetko bude OK, len skúšaj
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
jarka, on to robí aj keď pridám vodičku. vtedy tiež prdí.
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
ešte mi raz ten mixér,tiež som robil ovocné pyré z jablk, ostriekal celú kuchynskú linku.
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
ja mám viacero nepodarkov,nielen mixér ale ešte odšťavovač-odstredivku a magnetofon s rádiom a cdprehrávačom.
0 0
tiramisu tiramisu

tiramisu je offline (nepripojený) tiramisu

invalidný dôchodca
tiramisu Pozri príspevok
ja mám viacero nepodarkov,nielen mixér ale ešte odšťavovač-odstredivku a magnetofon s rádiom a cdprehrávačom.
a tá odstredívka -odšťavovač je hlučná,tak že by som ju najradšej vyhodil z okna a odšťavím na nej 5.jablk. šťava je len na dne pohára a pri odšťavovaní vydáva zvuky ako cirkulárka, a moc je hlučná,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať