Zavrieť

Porady

nová verzia 10.013

Má už niekto novú verziu? Ja som si ju dnes stiahla z internetu, ale nesedí mi v mzdách vyúčtovanie zdravotných poisťovní. Nenatiahlo mi tam všetkých zamestnancov, hoci v ich kartách mám zdrav. poisťovne zadané. Môže mi niekto poradiť čo som urobila zle?
Naposledy upravil akozuchova : 29.03.05 at 14:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Mám ju už 2 dni a je to OK. Skús si dať vertifikáciu dát, možno len potrebuje trošku poukladať agendu...

    saman je offline (nepripojený) saman

    saman
    Ja robim mzdy v money prvy krat a podla mna je to uplne hrozne. Co si clovek nenastavi to tam nema... ani vyplatne pasky pekne to netlaci!!!

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    saman
    Ja robim mzdy v money prvy krat a podla mna je to uplne hrozne. Co si clovek nenastavi to tam nema... ani vyplatne pasky pekne to netlaci!!!
    Mne sa dnes nadránom sníval živý sen ako som mala daňovú kontrolu a strašne sa im nepáčili výplatné pásky z Money a chceli mi dať za to pokutu!! .
    Podľa mňa mzdy v Money sú vhodné naozaj len ak nemáte niečo lepšie, bohužiaľ

    lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

    lsulekova
    My sme si tlač výplatných pásiek upravili (ako takmer všetky výstupy), lebo je tam síce všetko, ale tak škaredo usporiadané, že až. Terajšie pásky sú teda celkom fajn.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    saman
    Ja robim mzdy v money prvy krat a podla mna je to uplne hrozne. Co si clovek nenastavi to tam nema... ani vyplatne pasky pekne to netlaci!!!
    Radim Ti vydržať, chce to čas a prax. Po dlhom čase, teda robím v money asi tretí rok ide to slušne, ale tie nové verzie to je hruza, sú úplne neschopni... Možno sme len takí nároční, pretože tie novelizácie tak rýchlo robia, že nestihajú meniť a už to je nepravda... Veď už by raz mohli vymyslieť tak zákony aby boli platné aspoň počas jedného roka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.