Zavrieť

Porady

začinajuci podnikatel

Začínam podnikať v oblasti obchodu a služieb ,potrebovala by som poradiť tie zakladné informácie.dakujem.,ak chcem zriadiť hernu pre deti, niečo na sposob detsky kutik, deti by sa tam len hrali, v pripade organizovala detske party,oslavy.čo budem potrebovať?
Naposledy upravil tatiana19576 : 25.10.07 at 17:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Veľmi obšírna otázka, skús konkretizovať čo by si chcela vedieť.
    no, ja by som potrebovala vedieť ,či mam podať iba žiadosť na hygienika ,a dať do kolonky prevadzka ,detska herna, lebo neviem čo všetko to musi splnať, pretože ja sa tam o deti nebudem starať a ani ich vychovavať ,takže nejde o predškolske a ani vychovne zariadenie, čiže nie školka a ani jasle, budem len prevadzkovať hernu,a či teda stači ak tam napišem herna

    Margareta76 je offline (nepripojený) Margareta76

    Margareta76
    Ahojte. Chcela by som od Vas rady - pomoc, ako postupovat, co vsetko vybavit. Priestory mam. Jedna miestnost /predpokladana herna - detsky kutik/ ma cca 45 m2 a socialne priestory. Detsky kutik by bol urceny pre deti aj ich rodicov. Strazenie deti zatial neplanujem. Potrebujem ja alebo moj zamestannec pedagogicke vzdelanie? Pravdepodobne budem potrebovat podat ziadost na hygienu. Co budem musiet este vybavit?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    tatiana19576 Pozri príspevok
    chcem zriadiť hernu pre deti,
    Toto nema chybu. Ja osobne by som pockal na novy zakon o hazardnych hrach, ktory sa chysta.

    Margareta76 je offline (nepripojený) Margareta76

    Margareta76
    Z posledneho prispevku /od misomiso/ mam pocit, ze zriadenie detskeho kutika bude vacsi problem ako som predpokladala. Prosim napiste mi podrobnejsie, ze co mozem ocakavat.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Pokiaľ budeš mať predajničku, alebo nejakú miestnosť /prevádzku/, kde budeš poskytovať služby tak detský kútik je podľa mňa len súčasťou predajne alebo tej kancelárie a na jeho zriadenie nepotrebuješ nič špeciálne. Pokiaľ bude zariadený v prevádzka, samozrejme tam musí byť hygiena... O tom sa tu už na porade popísalo, hľadaj v príspevkoch prevádzka. K tomu Ti samozrejme treba Osvedčenie o živnostenskom podnikaní. Musíš sa rozhodnúť, či budeš podnikať ako FO alebo PO.

    začinajuci podnikatel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.