Zavrieť

Porady

Nákupný zájazd Nowý Targ

Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Neviete niekto, kto poriada nákupné zájazdy do Nowého Targu z Bratislavy, ale nie tie nočné cesty, ale s prespaním na našej strane alebo v Poľsku.
Usporiadat
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Vie mi niekto poradiť v ake dni su trhy v Targu?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vo štvrtok a v sobotu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ Pozri príspevok
Vo štvrtok a v sobotu.
A ešte sa vôbec oplatia?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Neviem ..ja tam moc nechodievam, hoci to mám blízko. Sú tam síce veci aj lacnejšie , aj veľký výber, ale často sa z týchto vecí vykľul nepodarok . Navonok pekná vec, v podstate ale nekvalitná. Treba si dávať veľký pozor pri skúšaní a kupovaní, čo ovšem pri veľkom počte ľudí ani nie je možné.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ Pozri príspevok
Neviem ..ja tam moc nechodievam, hoci to mám blízko. Sú tam síce veci aj lacnejšie , aj veľký výber, ale často sa z týchto vecí vykľul nepodarok . Navonok pekná vec, v podstate ale nekvalitná. Treba si dávať veľký pozor pri skúšaní a kupovaní, čo ovšem pri veľkom počte ľudí ani nie je možné.
Vďaka Danielka, ja som sa pýtala len preto, že niekedy dávno ( keď boli deti menšie)sme chodievali do Krosna, tam sa mi to zdalo kultúrnejšie ako v N.T.
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Dakujem Danielka za odpoved.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ja co som pocul tak vzdy sa odcadzalo v noci, to neviem ci vobec niiekto ponuka taku sluzbu ako chcete.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

A prosim vas, kde by som tam nasla tie trhy, nebola som tam nikdy este, tak nemam ani nahodou sajn, ako sa tam dostat - uz priamo k trhu - autom. A vobec, prakovisko je nablizku? Dakujem.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dovezieš sa autom rovno na parkoviská pri trhu. Sú na pravej aj ľavej strane cesty ešte pred trhom. Už aj samotní pracovníci zvyknú stáť pri ceste a navigovať, neboj sa, iste si ich zavčasu všimneš. Akurát sú na trávnatom teréne, takže môžeš počítať s tým, že topánky budeš mať hneď zablatené, ale nakoniec keď ich nezablatíš tam, tak na trhu určite.
Ináč v stredu býva trh aj v meste Jablonka. Pokračuje sa naň vlastne tou cestou , ktorou sa vchádza do Noweho Targu.Tiež to nie je ďaleko. A pozor na peňaženky, už veľa mojich známych tam o ne prišlo.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
lorelei Pozri príspevok
A prosim vas, kde by som tam nasla tie trhy, nebola som tam nikdy este, tak nemam ani nahodou sajn, ako sa tam dostat - uz priamo k trhu - autom. A vobec, prakovisko je nablizku? Dakujem.
Záleží odkial do Targu přídeš
Keď prichádzaš od prechodu Javorina alebo Jurgov tak prídeš rovno na trh.
Ale ak prichádzaš od Chyžného tak keď dojdeš do Targu tak musíš odbočiť v Targu pri autobusovej stanici vpravo, potom už len rovno.
Ja tam chodím občas keď som v Zakopanom,ale nič tam nekupujem, je to tovar ako u nás na trhu. /moooožno topánky maju kvalitné,ale aj to len značky ako Badura/Tak že dám si klobásu , kúpim oštiepky a korbáče a utekám do Tatier-Polských.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Dcéra chce ísť vo štvrtok do Noweho Targu na nákupy, neviete či sú tam už aj jesenné veci??? A tiež si chce kúpiť šaty na birmovku, neviete nikto???
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

holubička1 Pozri príspevok
Dcéra chce ísť vo štvrtok do Noweho Targu na nákupy, neviete či sú tam už aj jesenné veci??? A tiež si chce kúpiť šaty na birmovku, neviete nikto???
Nikto mi nevie poradiť? Prosíím.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

určite je tam dosť tovaru, neboj sa a choď
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
kukučka Pozri príspevok
určite je tam dosť tovaru, neboj sa a choď
Tak to maš pravdu že je tam dosť tovaru , ale same nekvalitne handry
Keď už nakupovať v Polsku tak v obchodoch majú krásne značkové oblečenie a za lepšie ceny ako u nás
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

Tak v Targu sme uz neboli zo 2 roky, vacsinou sa rozhodneme ze si spravime vylet a pozreme co na trhoch maju a ked sa nam bude pacit kupime... cizmy mam dvoje /kupovane v zime 2006 a 2005/ zatial oboje sluzia, su fajne teplucke a pohodlne na bezne nosenie nie ako tie modne "lapotinky" na opatkoch v nasich obchodoch.

Zatial sa nam zakazdym podarilo "vynurat" par peknych a kvalitnych kuskov co v inom stanku nemaju, len to chce pevne nervy s predavajucimi, co hundru ze sa im tam len hrabete a nekupujete
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

Ahojte,

prosím Vás, bude " fungovať trh" v Nowom Targu túto sobotu 1.11.2008, keď je sviatok všetkých svätých? Máme voľno, tak by som sa rada tam konečne pozrela. Budem čakať na vašu odpoveď.
Ďakujem.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Poliaci sú dosť nábožná krajina. Tak si to radšej niekde riadne prever. Obávam sa, že trh nebude...

My sme boli teraz v sobotu. Počasie bolo fajn, trhy štandardné, veľmi veľa vecí mali na hroby, aj živé chryzantémy, ale ja mam v záhrade krajšie.... :-)))
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Poliaci sú dosť nábožná krajina. Tak si to radšej niekde riadne prever. Obávam sa, že trh nebude...

My sme boli teraz v sobotu. Počasie bolo fajn, trhy štandardné, veľmi veľa vecí mali na hroby, aj živé chryzantémy, ale ja mam v záhrade krajšie.... :-)))
A oplatí sa tam ešte vôbec chodiť? Nebola som tam ani nepamätám.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Soňula Pozri príspevok
Ahojte,

prosím Vás, bude " fungovať trh" v Nowom Targu túto sobotu 1.11.2008, keď je sviatok všetkých svätých? Máme voľno, tak by som sa rada tam konečne pozrela. Budem čakať na vašu odpoveď.
Ďakujem.
ťažko povedať, nepamätám si aký to bol sviatok, ale viem že trh bol. Sviatok je sviatok a obchod je obchod, skôr si myslím, že bude.
Zobrali sme v júni našu návštevu do Zakopaného, bola nedeľa a väčšina obchodov bola otvorená a je tam aj trh, my sme ho prešli skôr kvôli foteniu, len skraja, neviem aký má rozsah.
0 0
Maňaska Maňaska

Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

Polyhistor-diletant
Tweety Pozri príspevok
A oplatí sa tam ešte vôbec chodiť? Nebola som tam ani nepamätám.
Môj bratranec povedal, že sa už ani veľmi neoplatí. Iba na mäso.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať