Zavrieť

Porady

Nákupný zájazd Nowý Targ

Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Neviete niekto, kto poriada nákupné zájazdy do Nowého Targu z Bratislavy, ale nie tie nočné cesty, ale s prespaním na našej strane alebo v Poľsku.
Usporiadat
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
A oplatí sa tam ešte vôbec chodiť? Nebola som tam ani nepamätám.
Teda ak tam chceš ísť kupovať niečo na oblečenie,tak to sa ozaj neoplatí.
Bežné oblečenie je tak isto drahé ako u nás (tržnica = tržnica), možno aj drahšie. Oplatia sa kožáky, kožuchy a kabáty. 3/4 flaušový kabát za 2500,-, to je myslím rozumné.

Mäso - ja kupovávam kuracie prsia a celé stehná. Teraz boli prsíčka za 105,-/kg a stehná 40,-/ kg.

Ďalej sa tam oplatia veci do domu, ako nábytok tak aj doplnky, potom detské veci - kočíky, postieľky, posteľné prádlo, niektoré kusy oblečenia.

Takže všeobecne oblečenie nie , ale ostatného je tam habadej....
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

Tweety Pozri príspevok
A oplatí sa tam ešte vôbec chodiť? Nebola som tam ani nepamätám.
Boli sme v sobotu. Nakupili sme veci na hroby (kahany v skle aj samostatne naplne).
Nam velmi chuti to ich cajove pecivo takze sme uz co to "napiekli" i na vianoce (dufame ze vydrzi ) cca 120 - 130 Sk/ skatula (hmotnost 0,8 - 1 kg), detske veci - hlavn pancusky. No a kedze to bola damska jazda nemohli sme nenakupit maxi-kabelky co sa teraz nosia .

Obleceni 0 bodov ak nie az do minusu .

A to maso...
...staly tam rady ako keby zadarmo davali ale po ked som videla ako s tym manipuluju chut na kuracie maso ma na hodne dlhy cas presla.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
To už nebol zájazd ale nájazd.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pazll Pozri príspevok
A to maso...
...staly tam rady ako keby zadarmo davali ale po ked som videla ako s tym manipuluju chut na kuracie maso ma na hodne dlhy cas presla.
My sme našli takých, ktorí mali na rukách chirurgické rukavice, pekne balili a vážili a tretí bral peniaze. Tak ma chuť neprešla....

No a napečené mám samozrejme tiež. Snáď to do Vianoc nepožerieme. Jedna škatuľa arašídových gulôčok už padla za obeť ešte skoro po ceste domov.

Ozaj, a varujem pred kúpu masla! Nie je to maslo ako u nás, voňavučké ale nejaké zbastačené. Ja som sa dala ulakomiť aj na také, čo predávala teta s korbáčikmi a oštiepkami, ale keď sme to doma ochutnali, uff to bola sila. To je tuším ovčie alebo aké, vôbec sa to nedá jesť
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Teda ak tam chceš ísť kupovať niečo na oblečenie,tak to sa ozaj neoplatí.
Bežné oblečenie je tak isto drahé ako u nás (tržnica = tržnica), možno aj drahšie. Oplatia sa kožáky, kožuchy a kabáty. 3/4 flaušový kabát za 2500,-, to je myslím rozumné.

Mäso - ja kupovávam kuracie prsia a celé stehná. Teraz boli prsíčka za 105,-/kg a stehná 40,-/ kg.

Ďalej sa tam oplatia veci do domu, ako nábytok tak aj doplnky, potom detské veci - kočíky, postieľky, posteľné prádlo, niektoré kusy oblečenia.

Takže všeobecne oblečenie nie , ale ostatného je tam habadej....
Vďaka za reakciu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pazll Pozri príspevok
Boli sme v sobotu. Nakupili sme veci na hroby (kahany v skle aj samostatne naplne).
Nam velmi chuti to ich cajove pecivo takze sme uz co to "napiekli" i na vianoce (dufame ze vydrzi ) cca 120 - 130 Sk/ skatula (hmotnost 0,8 - 1 kg), detske veci - hlavn pancusky. No a kedze to bola damska jazda nemohli sme nenakupit maxi-kabelky co sa teraz nosia .

Obleceni 0 bodov ak nie az do minusu .

A to maso...
...staly tam rady ako keby zadarmo davali ale po ked som videla ako s tym manipuluju chut na kuracie maso ma na hodne dlhy cas presla.
No, mäso by som tam veru nekupovala ani keby bolo zadarmo. Vďaka za reakciu.
0 0
perta perta

perta je offline (nepripojený) perta

a neviete či tam už budú mať aj vianočné ozdoby.... chcela by som ísť na trhy teraz v sobotu 8.11.08
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Odzôb je tam habadej, aj stromčekov...
Veľmi veľa a veľmi lacné...
Prekvapili ma napríklad tie dlhé umelé akože čečinové dekorácie na balkóny alebo zábradlia. Čistý 5 metrový pás v imitácii borovice stál 100,- No nekúp to...
0 0
amakov amakov

amakov je offline (nepripojený) amakov

my sme si teraz, keď klesol kurz pl.zlotého vymenili slovenské koruny a nakupovali za zlote a vyšla nám dobrá cena aj v obchodoch nielen na trhoch, maso zásadne kupujem v obchode, ceny sú porovnateľné s tými na trhoch, kuracie prsia boli včera po 102 sk, stehná po 40 sk.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kamarátka bola v Targu nedávno, hovorila, že oblečenie nič moc...ceny asi také ako u nás. Nijaké novinky ako bolo zvykom v Poľsku nevidela. Akurát nakúpila za dobrú cenu kožené topánky.Tie tam aj ja rada kupujem, ešte ma nikdy neotlačili. Mäso chodíme radšej kupovať do mesta Nowy Sacz - je tam veľký hypermarket Real. Tam je to čisté. A oblečenie kto chce módne veci ,tak sa oplatia v hypermarkete Európa. Ale zase sú tam už ceny vyššie. No teraz bol veľmi dobrý kurz koruny voči zlotému. My sme si tam objednali krb , kvalitná vložka, kvalitná obmurovka....alebo ako sa to správne volá a montáž, navyše u dobrej firmy, tak sa nám to veru oplatilo.
0 0
perta perta

perta je offline (nepripojený) perta

neviete či už teraz v oktobri sú na trhoch vianočné ozdoby, stromčeky? nebol tam teraz niekto?
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Stromčeky už sú, ale ešte nie veľmi veľa, videla som aj pár svietidiel na stromčeky. Bola som tam teraz 30.9.. Trh bol slabý, možno preto že bolo pred výplatami. Trhovníci vedeli že príde málo ľudí . Tak skús budúci týždeň. Určite to bude lepšie.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Dobrý deň, chcem sa opýtať či na trhoch v Jablonke /v stredu/ ponúkajú črepníkové chryzantény, aké sú cenové relácie a v akej mene je výhodné platiť. Ďakujem.
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Chryzantémy ešte neboli.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Kupoval niekto v Targu krytinu kanadsky šindel?Je to tam lacnejšie? ak áno kde a za koľko?
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Dobrý deň, je pravda, že na trhoch /napr. v Jablonke/ je už menej stánkov t.j. aj menší výber tovaru. Ďakujem za informácie.
0 0
amakov amakov

amakov je offline (nepripojený) amakov

Bola som dnes, no stánkov je tam vemi veľa nemam dojem že je ich tam málo, záleži čo chceš kupovať, teraz tam bolo veľmi veľa roznych kytíc a vencov na hrob v dobrej cene, kahancov..., vianočnych ozdob ešte veľa nebolo a ja som platila zlotymi vyšlo to o malo lepšie ako platba eurom. Dnes bol kurz 1 euro-4,16 zl.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Ďakujem za informácie, ponúkajú aj napr. črepníkové chryzantémy. Ďakujem.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..neviete niekto po čom tam idú vajíčka??? myslím normálne, nie Veľkonočné...:-)
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Neviete prosím vás niekto, či v Jablonke bývajú trhy aj iný deň okrem stredy?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať