Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vema Pozri príspevok
Mala som strednú kôrku, mala byť asi tá najslabšia.

gratulujem k jubilejnému 100_mu príspevku v tejto téme.
neodpustila som si, pekárničky ma zaujímajú..................a je Silvester.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

vema Pozri príspevok
Už teraz majú asi všetky program na varenie džemu. Ja aspoň mám a myslím, že aj Eta.
raz som niekde čítala, že udajne kyseliny z ovocia poškodzujú nádobu. Ja som si rovno kupila nadoby dve. Ale potom som nakoniec dzem nevarila

Skusala som v nej robit aj jogurt, ale to mi nejak neslo. Ale fasirka bola celkom OK.
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Musím sa aj ja zapojiť a domácu pekáreň pochváliť. Manžel ma prekvapil a dostala som ju pod stromček. Zatial v nej pečie len manžel, ale veľmi sa mu darí. Bol to naozaj vydarený darček. Deti si nevedia chlieb vynachváliť. Ten kto nad kúpou váha, tak vrelo odporúčam.
0 0
vlasatka vlasatka

vlasatka je offline (nepripojený) vlasatka

Ja mám túto pekáreň.Som s ňou maximálne spokojná. Som normálne posadnutá pečením. Pozrite si veľa receptov, rád a iného na www.dama.cz. Je tam toho naozaj veľa, aj receptov ,aj obrázkov. Môžem skutočne len doporučiť!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No dnes som sa vydala na prieskum po našich obchodoch..v jednom nemali..vraj vypredané...v druhej mali Etu. Celkom sa mi vzhľadom páčila. Predávali aj Moulinex pred sviatkami , ale momentálne nemali. Trochu chabý výber, ale vraj nie je problém objednať aj iné značky. Nerada však kupujem niečo, čo nevidím...tak neviem..... Predavači mi hovorili, že ich skúšali obidve, v oboch bol chutný chlebík a vyváňalo na celú predajňu. Tak už som rozhodnutá, že po novom roku si kupujem, ale ktorú?
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

[quote=DanielaSĽ;598921]No dnes som sa vydala na prieskum po našich obchodoch..v jednom nemali..vraj vypredané...v druhej mali Etu. Celkom sa mi vzhľadom páčila. Predávali aj Moulinex pred sviatkami , ale momentálne nemali. Trochu chabý výber, ale vraj nie je problém objednať aj iné značky. Nerada však kupujem niečo, čo nevidím...tak neviem..... Predavači mi hovorili, že ich skúšali obidve, v oboch bol chutný chlebík a vyváňalo na celú predajňu. Tak už som rozhodnutá, že po novom roku si kupujem, ale ktorú?[/quote
Na stranke http://celiakia.sk/modules.php?op=mo...rder=0&thold=0 sa robil prieskum vlastnych skusenosti, kt. pekaren by odporucil. Podotykam, ze pre pecenie obycajneho chlebika dostatocne staci lacnejsia pekaren ako je Panasonic.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tina ..CMUK..veľké na záver roka ti posielam....o Panasonicu som ani neuvažovala...tak toto asi rozhodlo , ktorú si kúpim. Ďakujem , pekného Silvestra prajem.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tina ..CMUK..veľké na záver roka ti posielam....o Panasonicu som ani neuvažovala...tak toto asi rozhodlo , ktorú si kúpim. Ďakujem , pekného Silvestra prajem.

dakujem, prajem tiez pekneho Silvestra aj celej rodinke a vela vydareneho chlebika
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

DanielaSĽ Pozri príspevok
No dnes som sa vydala na prieskum po našich obchodoch..v jednom nemali..vraj vypredané...v druhej mali Etu. Celkom sa mi vzhľadom páčila. Predávali aj Moulinex pred sviatkami , ale momentálne nemali. Trochu chabý výber, ale vraj nie je problém objednať aj iné značky. Nerada však kupujem niečo, čo nevidím...tak neviem..... Predavači mi hovorili, že ich skúšali obidve, v oboch bol chutný chlebík a vyváňalo na celú predajňu. Tak už som rozhodnutá, že po novom roku si kupujem, ale ktorú?
ja by som na znacku uz ani nepozeral. mam eta siesta, kupil som ju v NAY v akcii lacnejsie ako bola ponuka na internete. asi o pol roka som videl pekaren clatronic, vypada presne ako ta eta, rovnaku predavali v lidli...vyrobca tej pekarne asi ju dava asi viacerym znackam. tym ju nechcem zhadzovat, zatial funguje viac ako rok bezchybne.
vsetky pekarne su velke +- ako friteza. pozrel by som si par internetovych obchodov a kupil hocijaku, ktora sa ti zapaci a bude mat vhodne parametre.
ja voli radsej moznost vacsieho chlebu, lebo vo velkej upecies aj mensi chlieb, ale v malej pekarni velky neurobis
pocet programov asi neni az tak dolezity, za cely rok som piekol vzdy iba na jednom programe
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Aj ja sa prdávam k názoru, že nezáleží až tak na značke pekárne. Kamarátky, ktoré majú pekárne, majú skoro každá inú značku a každá je s tou svojou spokojná. Tiež si myslím, že treba vyberať podľa toho, aby sa v nej dal spraviť väčší chlebík, pretože v malej väčší neurobíš a aby sa mi aj dizajnovo páčila. Všetkým prajem v novom roku všetko len to naj... a veľa úspechov pri pečení )
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
martulienka67 Pozri príspevok
Aj ja sa prdávam k názoru, že nezáleží až tak na značke pekárne. Kamarátky, ktoré majú pekárne, majú skoro každá inú značku a každá je s tou svojou spokojná. Tiež si myslím, že treba vyberať podľa toho, aby sa v nej dal spraviť väčší chlebík, pretože v malej väčší neurobíš a aby sa mi aj dizajnovo páčila. Všetkým prajem v novom roku všetko len to naj... a veľa úspechov pri pečení )
Podla môjho názuru predsa len tak trochu záleží na značke,moja priatelka dostala neznačkovú pekáreň a veru nebola spokojná.To čo som upiekla ja jej viac chutilo ako ked to upiekla vo svojej pekárni.Nič nehovoriac o tom,že si nevie nastaviť stupeň ako sa jej má upiecť chleba a kôrku má spálenú.Musela od oka ukončiť pečenie aby to nemala spálené.V návode neboli žiadne recepty ani čísla programu.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Stále čítam, počuvam vo svojom okolí o domácej pekárničke asi to bol vianočný hit, pretože sme si ju chceli tiež kupiť pod stromček a nikde ju nemali teda akurát taku ako som si vybrala tak dufam, že v januári už zoženiem.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

maca.tt Pozri príspevok
Podla môjho názuru predsa len tak trochu záleží na značke,moja priatelka dostala neznačkovú pekáreň a veru nebola spokojná.To čo som upiekla ja jej viac chutilo ako ked to upiekla vo svojej pekárni.Nič nehovoriac o tom,že si nevie nastaviť stupeň ako sa jej má upiecť chleba a kôrku má spálenú.Musela od oka ukončiť pečenie aby to nemala spálené.V návode neboli žiadne recepty ani čísla programu.
ale mi tvrdime, ze nezalezi na znacke pekarne....nie ze si ma kupit neznackovy smejd od vietnamca bez blocku
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži
Ahojte, ešte stále nemám, som v štádiu čakania. Včera volali, ze do dvoch týždňov, neviem sa dočkať.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

DanielaSĽ Pozri príspevok
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži
Tiež žiadne novinky - ešte čakám, zatiaľ ju nemajú, museli ju objednať.
Už sa neviem dočkať, kedy upečiem svoj prvý chlebík, len či sa na prvý krát vydarí???
(BTW Daniela - máš skvelú dcéru )
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

DanielaSĽ Pozri príspevok
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži

dobre sme si ich vychovali
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
duficek, presne tak som to myslela. Manžel vypeká, zakaždým robí iný, a všetky sa mu vydarili. Je to super vecička
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Tak už sa to u mňa pohlo s tou pekárňou, po telefonickom hovore som sa dozvedela, že ju môžem mať už v piatok doma. Veľmi sa teším, určite uhádnete, čo bude cez víkend
Daniela, už si si nejakú vybrala? Už to u vás rozváňa po čerstvom chlebíku?
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Meggi 1 Pozri príspevok
Tak už sa to u mňa pohlo s tou pekárňou, po telefonickom hovore som sa dozvedela, že ju môžem mať už v piatok doma. Veľmi sa teším, určite uhádnete, čo bude cez víkend
Daniela, už si si nejakú vybrala? Už to u vás rozváňa po čerstvom chlebíku?
Aj ja sa pýtam, Danka už máš pekáreň? Meggi, držím palce, aby sa Ti darilo. Potom píš ako napreduješ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať