Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

vema Pozri príspevok
Aj ja sa pýtam, Danka už máš pekáreň? Meggi, držím palce, aby sa Ti darilo. Potom píš ako napreduješ.
Ďakujem. To vieš, že napíšem. Už sa neviem dočkať
PS: Od predajcu som emailom dostala oznámenie, že mi pošlú v ďalšom emaile číslo balíka, aby som mohla sledovať jeho pohyb cez net, ale zatiaľ som nič nedostala. Mám preto obavy, či to bude tento piatok
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
vema Pozri príspevok
Aj ja sa pýtam, Danka už máš pekáreň? Meggi, držím palce, aby sa Ti darilo. Potom píš ako napreduješ.
Tak pekáreň je ešte v krabici a čaká na vybalenie .Včera mi volali ku večeru , že im prišla, len jedna , či ju majú zatiaľ odložiť. Ráno som si bola v obchode pre ňu. Nakoniec som zobrala Moulinex XXL. Eta vraj má nejaký výpadok.Ale nakoniec medzi Eta Harmony a týmto som sa rozhodovala. Ešte dnes idem skúšať, len neviem, buchnúť tam hotovú zmes z Lidlu, alebo urobiť ten základný recept?Trochu mám aj obavy , ktosi tu v inej téme písal, že piekol 7 chlebov a ani jeden sa nevydaril.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

ja som z hotovej zmesy piekol iba raz, chleba bol dobry, ale pripravil som sa o radost.
ked kupis hotovu zmes, nevies presne co je v nej, len to supnes do pece a upecies a "chvalis" sa domacim chlebom.

ked zmes robis sama, presne vies muku akeho vyrobcu tam davas, ake semienka a prisady tam das. raz dam grahamovej muky viac, raz menej, inokedy dam 3 lyzice slnecnicovych semienok, inokedy len 1 a pridam 2 lyzice tekvicovych atd...prikrasljem recept podla aktualnej chuti a vzdy viem co v chlebe je to pri hotovej zmesi nejde
0 0
sasha2 sasha2

sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

no neprecitala som si vsetko z tejto temy ale ak mozem doporucit M&G tak ja mam pekaren a som spokojna. Ja osobne ju potrebujem na pecenie chleba kedze som celiaticka a je to skvele. taktiez ta moja ma taky program ze mi iba vymiesi cesto to je vazne skvela vec kedze cesto z bezlepkovej muky sa dost lepi
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Danka, vítam Ťa v klube pekárok, verím, že budeš spokojná.Mne sa podarili všetky chlebíky, boli jedlé, až na malé chybičky. Zistila som, že keď dám čerstvé kvasnice, vždy sa mi upečie ušatý chleb / na vrchu vznikne bublina a tá sa prepadne/, ale chlieb je dobrý nadýchaný. Teraz som dala práškové kvasnice a upiekla som celozrnný s pivom. Je prasknutý, ale vyzerá pekne, ešte je horúci.Potom dám vedieť. Prvý chlieb som upiekla z hotovej múky a ostatné už len miešam. Myslím si, že si môžeš kľudne namiešať nejaký recept, všetko prestne dodrž a určite sa Ti podarí. Múky používam: T650, celozrnnú ražnú, špaldovú celozrnnú a obyčajnú celozrnnú. Tieto múky miešam. Najviac múky dám T650 a ostatné len doplním. Veľa úspechov.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

sasha2 Pozri príspevok
kedze cesto z bezlepkovej muky sa dost lepi
??? nemalo by to byt opacne?
0 0
sasha2 sasha2

sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

misomiso Pozri príspevok
??? nemalo by to byt opacne?
teraz nechapem co malo byt opacne?
0 0
M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Ahojte, ja som si nakoniec kúpila cez internet www.domaca-pekaren.sk za 2800 značku DOMO. Dostala som k tomu aj desať balíčkov múky a som mooooooc spokojná. Chlebík vydrží čerstvý aj niekoľko dní a s pečením nie sú žiadne starosti. Chytím múku, prilejem vodu a čakám, kým sa upečie. Umývanie je tiež úplne bezproblémové.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
sasha2 Pozri príspevok
teraz nechapem co malo byt opacne?
nooo asi to ze bez LEPKOVA by nemala lepit
0 0
breckova breckova

breckova je offline (nepripojený) breckova

Ahojte.
Pripájam sa tiež do klubu pekárok.
Pred vianocami sme si kúpili Moulinex XXL. Prvé pečenia boli z hotových zmesí, postupne sme prešli na vlastné recepty a vyskúšala som aj niektoré odtiaľto. Pridávame nastrúhane varené zemiaky, semiačka a všetky chlebíky sa nám doteraz podarili.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

breckova Pozri príspevok
Ahojte.
Pripájam sa tiež do klubu pekárok.
Pred vianocami sme si kúpili Moulinex XXL. Prvé pečenia boli z hotových zmesí, postupne sme prešli na vlastné recepty a vyskúšala som aj niektoré odtiaľto. Pridávame nastrúhane varené zemiaky, semiačka a všetky chlebíky sa nám doteraz podarili.
Aj ja vždy dávam uvarený zemiak. Mám tú istú pekáreň.
0 0
jopo.home jopo.home

jopo.home je offline (nepripojený) jopo.home

ja mam pekaren uz 2 roky, chlieb v nej bezne peciem mam asi tak 48 receptov na chlieb a vyskusala som skoro vsetky - zalezi od pekarne kolko ma slahacich(miesiacich) metliciek. najlepsie ked ma dve mam to odskusane...ked budem mat cas poslem vam recepty....ja mam inak Bifinet znacku a je uzasna ta pekaren.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

sasha2 Pozri príspevok
no neprecitala som si vsetko z tejto temy ale ak mozem doporucit M&G tak ja mam pekaren a som spokojna. Ja osobne ju potrebujem na pecenie chleba kedze som celiaticka a je to skvele. taktiez ta moja ma taky program ze mi iba vymiesi cesto to je vazne skvela vec kedze cesto z bezlepkovej muky sa dost lepi

ahojky sasha2, konecne niekto, kto pecie taky isty chlebik ako ja. Z ktorej muky pecies?
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

jopo.home Pozri príspevok
ja mam pekaren uz 2 roky, chlieb v nej bezne peciem mam asi tak 48 receptov na chlieb a vyskusala som skoro vsetky - zalezi od pekarne kolko ma slahacich(miesiacich) metliciek. najlepsie ked ma dve mam to odskusane...ked budem mat cas poslem vam recepty....ja mam inak Bifinet znacku a je uzasna ta pekaren.
Keď budeš mať čas, tak pošli recepty, ktoré sa Ti zdali najlepšie.Dík
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

tiny77 Pozri príspevok
nooo asi to ze bez LEPKOVA by nemala lepit

to cesto je uplne ine ako lepkove. Lepkove ked zamiesis da sa s nim pracovat ako s cestom, drzi pohromade a nelepi sa ti. Bezlepkove je ako blato a musis s nim pracovat doslova a do pismena ako s blatom
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Už sa chlebík pečie... najprv som sa rozhodla, že skúsim z hotovej zmesi z Lidlu. Prvé zvuky po zapnutí ma vystrašili, myslela som ,že hádam som zle strčila dnu nádobu, ale keď sa to po chvíli rozbehlo, tak som pochopila, že asi to tak má byť. Ale neviem...ten čas kedy upečený chlebík má byť v teple...nemusí to byť , či hej?
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

DanielaSĽ Pozri príspevok
Už sa chlebík pečie... najprv som sa rozhodla, že skúsim z hotovej zmesi z Lidlu. Prvé zvuky po zapnutí ma vystrašili, myslela som ,že hádam som zle strčila dnu nádobu, ale keď sa to po chvíli rozbehlo, tak som pochopila, že asi to tak má byť. Ale neviem...ten čas kedy upečený chlebík má byť v teple...nemusí to byť , či hej?
Nemusí, doporučujú vybrať, keď si doma. Ale nič sa nestane, keď tam zostane dlhšie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vema pozri SS...
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Tak od dnešného dňa aj ja patrím do klubu pekárov, už mám pekáreň doma Chcela som pôvodne Etu, ale budú ju mať dostupnú len vo februári. To sa mi zdalo veľmi dlho, preto som sa rozhodla zmeniť značku na Panasonic. Dnes som si prečítala celý návod, hneď zajtra začnem piecť svoj prvý chlebík - už sa teším na jeho vôňu, šíriacu sa po celom byte Tak trocha mám aj obavy, či sa podarí; dám vám potom vedieť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Meggi a ja som nevydržala, naštudovala návod a šup so zmesou do piecky...áno vraj Eta má nejaký výpadok. Môj chlebík sa práve chladí...ale boli to nervy...keď začalo dymiť..už som myslela, že je po nej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať