Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
harmonia harmonia

harmonia je offline (nepripojený) harmonia

Mala som pekaren z Lidla SilverCrest KH1171, pouzili sme ju (za 2 roky) max 40x. Potom sa roztrhol remen od motora, manzel ho kupil z Presova za 7 evri (!!!) a vymenil. Asi po 10 peceniach sa roztrhol druhy remen (ten co je medzi lopatkami), manzel to opat rozobral a skonstatoval, ze je to taky shit, ze je skoda do toho kupovat dalsie remene.

Cele je to zle navrhnute/vyrobene ...
Prvy problem je, ze hriadele miesadiel maju velku volu (loker) v mosadznom ulozeni (rozdiel medzi priemerom diery a hriadele je viac ako 0,5 mm !!!), takze koniec hriadele ma vychylku cca 3 mm medzi krajnymi polohami (!!!),
cim umoznuje remenu posuvat sa zo stredu remenice do strany, kde nan caka druhy problem - remenice maju (urcite naschval !!!) po obvode ostre "kridelka" (odborne sa to vraj vola "ku.vitka"), ktore po case spolahlivo roztrhaju kazdy remen.

Takze ked to spocitam, tak drahsi chlieb, ako z tejto "pekarne" sme este nejedli !
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám mulinex na 130e/asi som bola nabumbanáked som ju kupovala/ a tiež je to pekný šit....nepečiem už dávno...lebo chleba nejem už ani celozrnný.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ja mam tiez pekaren z lidla (uz asi 5 rokov?) a neviem si ju vynachvalit ... peciem casto, problemy ziadne
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Pridať pochvalu