Zavrieť

Porady

Vibračný pás na chudnutie

ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Ahojte,
máte niekto osobné skúsenosti s vibračným pásom, dá sa s tým schudnúť v páse alebo na bruchu? Alebo je to len ďaľší reklamný ťah na chudnutie.
Usporiadat
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
duficek Pozri príspevok
keby tie telesopingove veci boli naozaj ucinne, tak cela amerika je stihla....nie je, preco?...pretoze stihlejsia bude jedine tvoja penazenka, znova a znova....teraz je to vibracny pas, predtym to bol elektricky pas, zajtra to bude specialna hojdacia lavicka na brucho, pozajtra chudnuca kravata atd...
No ale aj to je vlastne v pohode, lebo o to co viac zaplatis za tieto hluposti, o to menej zjes.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja mám ten "zázrak" doma. Dostala som ho od matky,ktorá ho kúpila a použila asi 3X. Viac ju to nebavilo...
Funguje na baterky,aj na elektinu.
Neschudla som vďaka nemu nič, ale je to príjemné, keď masíruje špeky
1 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Tvoje svaltvo urobí denne v priemere u bežnėho človeka cez 200.000 sťahov. Čo ti pomôže pás, ktorý ti prinúti urobiť povedzme 200 sťahov navyše? Prepočítané na spálenú energiu, premenené na objem jedla, ide asi o 0,5 gramu skonzumovaného mäsa. Takže ak si denne odpustíš 0,5 gramu jedla (asi 1 cm2 šunky), efekt bude rovnaký a hlavne neutratíš desiatky eur za sprostosť. Ten pás robí to čo sľubujú. Až na ten efekt, ktorý pre istotu nikde nekvantifikujú.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zbytočná reakcia....ked ide o zúfalú reklamu.....
1 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No neviem, na niektore vianoce mi moj manzel daroval taky pulzny pas, tiez to akoze nutilo svaly sa stahovat/vraj/, ale bolo to o nicom,skoda penazi, ved vsetci dobre vieme, ze su to len vytahovace penazeniek.
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Teta mala taký nejaký zázrak.Ale vraj to dosť nepríjemne vrndžalo,tak to vzdala.Ani mne sa to veľmi nezdá.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

keby tie telesopingove veci boli naozaj ucinne, tak cela amerika je stihla....nie je, preco?...pretoze stihlejsia bude jedine tvoja penazenka, znova a znova....teraz je to vibracny pas, predtym to bol elektricky pas, zajtra to bude specialna hojdacia lavicka na brucho, pozajtra chudnuca kravata atd...
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

to by som si nedovolil tvrdit. sice su to casto tisicove polozky, ale za "zradlo" clovek/domacnost minie ovela viac, cize ako efekt by som to bral = 0
0 0
Monius Monius

Monius je offline (nepripojený) Monius

Mám doma ten vibračný pás asi 2 týždne, a som štíhla, tak som sa veľmi nezaťažovala nad tým, či mi to pomôže schudnúť, alebo nie. Ale mám sedavú prácu, tak som si potrebovala to ovisnuté svalstvo trošku spevniť, na posilňovňu nemám čas, tak sa snažím aspoň pred spaním ho používať. Niečo mi to s tými mojimi bokmi robí. Mám viac napnutú pokožku a keď mám ten pás na sebe asi 10 minút svrbí ma pod kožou - nie koža, takže to asi ten podkožný tuk asi fakt ničí. Ale som asi len 1 z mála, čo si myslia, že to pomáha, a zatiaľ ho mám len krátko, tak je to len na Vás to vyskúšať. Keď budem mať nejaké výsledky, určite Vám o nich napíšem.
0 0
Kolenčík Kolenčík

Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

Ja by som chcel vedieť na akú energiu to pracuje, dá sa to zapnúť do zásuvky, alebo len na baterky, ak áno tak to bude riadny "žráč" tiež na peniaze.
0 0
uzliyk uzliyk

uzliyk je offline (nepripojený) uzliyk

pekny vecer chcem sa spytat ako ste na tom s tym pasom na chudnutie mama by ho tiez chcela a no ja by som ho tiez vyuzila nakolko nemozem robit brusaky kvoli chrbtici, chcem sa opytat ake mate dalsie skusenosti, dakujem pekne za odpoved
0 0
mazda2 mazda2

mazda2 je offline (nepripojený) mazda2

dobrý večer, chcem sa opytať na ten pulzný pás ktorý spomínate vo vašom príspevku : Re: Vibračný pás na chudnutie
No neviem, na niektore vianoce mi moj manzel daroval taky pulzny pas, tiez to akoze nutilo svaly sa stahovat/vraj/, ale bolo to o nicom,skoda penazi, ved vsetci dobre vieme, ze su to len vytahovace penazeniek..... ja momentálen hľadám na nete taký opasok ktorý má svojho nositeľa upozorniť vybrovanim v prípade že svoje svalstvo na bruchu povolí a keď ho opäť stiahne tak vybrovanie prestane, neviem ako sa to volá chcela by som is takú vecičku kúpiť, keďže som našla váš príspevok tak vás kontaktujem možno máte presne to čo hľadám?
0 0
edu21 edu21

edu21 je offline (nepripojený) edu21

Ja ho mám doma už dlhšie, no pravdupovediac ho ani nepoužívam...Velmi ma z neho svrbí pokožka- to je tým rýchlym šuchaním, pravdepodobne.nic moc
0 0
p3tr p3tr

p3tr je offline (nepripojený) p3tr

Podľa môjho názoru pás je učínný, ak je sprevádzaný aspoň nejakým pravidelným cvičením... nemusia to byť cviky špeciálne na brucho, stačí beh alebo niečo podobné... rovnako ako pri výživových doplnkoch, nič nie je len tak... mám tento pás a cvičím každý druhý deň v posilovni a ten pás mi len pomohol dokonciť, alebo vylepšiť to na čom som tvrdo makala... ale fungoval
0 0
Dadulicek Dadulicek

Dadulicek je offline (nepripojený) Dadulicek

Ani sa necudujem,ze prestali vyrabat a predavat vibracny pas slender Shaper.Ja som sa tiez nan ulakomila a vyvolalo mi to zdravotne problemy.Zacala mi nepravidelne chodit menstruacia.Nevenovala som tomu pozornost,sak sa to stava.Poziciala som ho svagrynej a ta do troch mesiacov skoncila nba gynekologii na cisteni pre nadmerne krvacanie.Nahoda to uz nemoze byt,ked sa to stalo vzdy po pouzivani toho pasu.Salo to nemale peniaze,kupila som si to v dobe ked to stalo okolo 80eur.Dnes uz viem,ze to boli vyhodene peniaze a o zdravi ani nehovorim.Takze ma vobec neprekvapuje,ze s tym uz prestali,ale zacali predavat ine,teda to iste,ale dali tomu iny nazov.TAKZE SLENDER SHAPER a podobne vibracne pasy nikdy viac.Cvicit a len cvicit,ine je len tahac penazi.....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Staci to kupit, ale nepouzivat. Minute peniaze neprezerete.
Naposledy upravil vicktor : 18.05.17 at 13:36
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vicktor
Staci to kupit, ale nepouzivat. Minute peniaze neprezerete.
(Ako sa vklada ten zeleny vyskereny?)
To mozem kupit barzčo....a neprežerem
0 0
vasil rado vasil rado

vasil rado je offline (nepripojený) vasil rado

rado
dobriden mam tento vibracni pas nesom vobec z nim spokojni lebo len huci jak srotovnik a visledok nijaki bi som us viac nekupil je to velka somarina
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať