Zavrieť

Porady

Inšpirácie na spálňu

admin
Ktorá sa Vám najviac páči?
Naposledy upravil Richard : 06.01.08 at 14:39
Usporiadat
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...ani toto nie je zlé...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
laumar laumar

laumar je offline (nepripojený) laumar

Emily
Ahoj Adkah, hodila by sa mi posteľ z Tvojej inšpirácie č.2. Nevieš mi poradiť, kde by som ju kúpila?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Všetky inšpirácie sú naozaj veľmi krásne ale inšpirovať sa možno pri plánovaní - projekte domu a už pri tom riešiť veľkosť spálne. Prosím kto ale mi poradí zariadiť spálňu rozmerov š.-3,10 x hl. 3,45m a na dôvažok sú vstupné dvere (š.80 cm) v strede šírky a oproti je okno š.120 cm. Prelúskávam aj knihy o FENG-SCHUE, chcela by som zmenu (podľa knížiek máme v takejto spálni veľa negatívnej energie) ale hnúť sa ničím nedá, poradí niekto? Vopred prosím nedávajte otázky napr: a zatiaľ ako Vám to tam klape, príp.rady typu kúp si nový RD, alebo vymeň byť, či manžela atď..... dobre?! . Sme šťastný pár už 37 rokov, v tej izbe, s tým nábytkom tiež 37 ročným, ale pomaly a iste, všetko stárne a my chceme teraz nový nábytok to vážne. Ak nájdem pôdorys a upravím tak, aby som ho mohla pripojiť urobím to.
0 0
lucy200 lucy200

lucy200 je offline (nepripojený) lucy200

Krásne spalne veľmi sa mi páčia hmmm budem musieť si aj ja dako tak zariadiť
0 0
lucy200 lucy200

lucy200 je offline (nepripojený) lucy200

Zitulda Pozri príspevok
Všetky inšpirácie sú naozaj veľmi krásne ale inšpirovať sa možno pri plánovaní - projekte domu a už pri tom riešiť veľkosť spálne. Prosím kto ale mi poradí zariadiť spálňu rozmerov š.-3,10 x hl. 3,45m a na dôvažok sú vstupné dvere (š.80 cm) v strede šírky a oproti je okno š.120 cm. Prelúskávam aj knihy o FENG-SCHUE, chcela by som zmenu (podľa knížiek máme v takejto spálni veľa negatívnej energie) ale hnúť sa ničím nedá, poradí niekto? Vopred prosím nedávajte otázky napr: a zatiaľ ako Vám to tam klape, príp.rady typu kúp si nový RD, alebo vymeň byť, či manžela atď..... dobre?! . Sme šťastný pár už 37 rokov, v tej izbe, s tým nábytkom tiež 37 ročným, ale pomaly a iste, všetko stárne a my chceme teraz nový nábytok to vážne. Ak nájdem pôdorys a upravím tak, aby som ho mohla pripojiť urobím to.
tak to chceš podľa FENG-SCHUE spraviť?? No to ti prajem veľa šťastia je stým dosť babračka a hlavne v paneláku. Skús predajne na to špecializované a určite ti poradia. Hoci v KE je malo takých, ale na namesti sa mi zdalo že som videla take niečo.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

laumar Pozri príspevok
Ahoj Adkah, hodila by sa mi posteľ z Tvojej inšpirácie č.2. Nevieš mi poradiť, kde by som ju kúpila?
Ahoj, neviem ktorú myslíš dala som sem 2 príspevky a v každom sú 3 obrázky. Ak máš ešte záujem napíš číslo príspevku a číslo fotky. Napr. príspevok č. 2 obr. 1.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Toto nie je síce inšpirácia, ale náš brložtek
DSC00090.JPG  
DSC00091.JPG  
1/1
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
AlaNR, pod tymi hrncekami mate dusicky??
Ant__690___400_450x317.jpg  
Bez názvu.jpg  
dfsz.jpg  
ioôhj.jpg  
ljk.jpg  

ozt.jpg  
ôjnhôn.jpg  
spalna.jpg  
violet.jpg  
1/1
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nieee, to je časť mojej zbierky šálok...
Mám ich asi stovku a už sa nikam inam nezmestili
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Toto je spálňa jedného apartmánu v kúpeľoch Rajecké Teplice. Tak sa mi páčila, že som si urobila zopár fotiek. Milujem prírodné drevo a oblé tvary.
P1010781.jpg  
P1010828.jpg  
P1010833.jpg  
1/1
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Su to nadherne obrazky ,naozaj.Pohladenie pre oci,len sa mi zdaju hrozne neprakticke.
ja ale som prakticky typ a konkretna miestnost musi byt u mna dobre vyuzita.
na mna to posobi,ako keby sme zo spalne chceli mat silou-mocou obyvacku.

my sme tiez prave zariadili nasu a stavili sme na ucel:
na celu stenu -dlhu 4m a vysoku cca 3m sme si nechali na mieru spravit vstavanu skrinu,kde je vela polic a dost priestoru na vesanie,mam tam aj priecinok na zehliacu dosku,maly rebrik a susiak na pradlo.
myslim ze skrina je zaklad-v spalni netreba kresla a pod....

na protilahlej stene mame v strede manzelsku postel,
z jednej strany postele pri okne je mala prirucna dvojdielna skrinka:
jedna cast je s vesiakom na odlozenie pouzitych veci /-nedam ich predsa do skrine/ ,tato zaroven tvori toaletny stolik lebo z druhej strany ma male zrkadlo a odkladaci priestor,
a druhy diel nahradza nocny stolik;obe casti su spojene ale je to vsetko navrhnute tak,aby to splnilo ucel a aj esteticky dojem.Tazko sa to opisuje,je mi luto ze nedokazem prilozit obrazky

a z druhej strany mam len taky mriezkovy kos na pradlo-hranaty,dreveny/mam v nom odlozene veci na zehlenie a je prikryty obruskom/,plni tiez ucel nocneho stolika.
vsetko je to robene na mieru,farebne i dizajnovo zladene k laminatovej podlahe,aby sa to navzajom nebilo ale aby to tvorilo k sebe patriacu sustavu;
nabytok,garniza na zaclonu i kos na pradlo su z rovnakeho dreva.

izba je dost priestranna a vzdusna,s cistymi liniami,nie je prepachata zbytocnostami ani vyumelkovana-uplne normalna ,utulna pohodlna spalna.dost presvetlena a prakticka.
Luster i bocne lampicky su male,nenapadne;drevene /v rovnakom odtieni ako laminat.podlaha /v kombinacii s kovom/hlinikova farba-presne take su aj uchytky na velkej skrini i bocnej skrinke/.

A z kazdej strany postele mam len take male tkane koberceky.
0 0
ad-riana ad-riana

ad-riana je offline (nepripojený) ad-riana

Ahojte.. mne 1 a 3 - mam rada teple farby su prijatelnejsie na spalnu.. ale tiez zalezi, ci je situovana na juznej strane alebo severnej a samozrejme kto ma rad aku farbu a aký je jeho vnutorny "hlas" :-)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zitulda Pozri príspevok
Všetky inšpirácie sú naozaj veľmi krásne ale inšpirovať sa možno pri plánovaní - projekte domu a už pri tom riešiť veľkosť spálne. Prosím kto ale mi poradí zariadiť spálňu rozmerov š.-3,10 x hl. 3,45m a na dôvažok sú vstupné dvere (š.80 cm) v strede šírky a oproti je okno š.120 cm. Prelúskávam aj knihy o FENG-SCHUE, chcela by som zmenu (podľa knížiek máme v takejto spálni veľa negatívnej energie) ale hnúť sa ničím nedá, poradí niekto? Vopred prosím nedávajte otázky napr: a zatiaľ ako Vám to tam klape, príp.rady typu kúp si nový RD, alebo vymeň byť, či manžela atď..... dobre?! . Sme šťastný pár už 37 rokov, v tej izbe, s tým nábytkom tiež 37 ročným, ale pomaly a iste, všetko stárne a my chceme teraz nový nábytok to vážne. Ak nájdem pôdorys a upravím tak, aby som ho mohla pripojiť urobím to.
Vyklápacie postele, od dverí z jednej a druhe strany. Potom už ostáva len pískanie.
0 0
tixi tixi

tixi je offline (nepripojený) tixi

Ak by clovek mal dostatocny priestor v panelakovych bytoch (poz. autora 1.izbovy a 2izbovy byt)a nemusel riesit 1 osobny priestor na ukor ineho, resp. aby spalna sluzila ako spalna a nie zaroven ako aj obyvacka pre hosti, tak by som sa inspirovala zariadovanim spalne asi v tomto 'duchu'.
boconcept123.jpg  
nika11.jpg  
donna_1.jpg  
schlaffzimmer1.jpg  
schlaffzimmer2_g.jpg  

schlaffzimmer3_g.jpg  
1/1
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

My plánujeme spálňu v kombinácii tmavo tehlová ( steny ) + jemne krémová ( koberec alebo parkety a strop ) + tmavé orechové drevo s nerezovými doplnkami ( komody a posteľ s príručnými skrinkami- všetko v minimalistickom štýle, tak ako je zariadený celý byt ). Ale tak skoro to nebude :-(((
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať