Zavrieť

Porady

huspenina

BeaY BeaY

BeaY je offline (nepripojený) BeaY

dobry denm su zimne dni ako stvorene na pripravu huspeniny. kedze som to este nikdy nerobila, mate skusenejsi overeny recept?
dakujem
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

varííííím...
0 0
florkova florkova

florkova je offline (nepripojený) florkova

Ja to robím úplne jednoducho, do 5litrového hrnca dám 3 ks paprčky (nôžky) asi 1 kg pliecka, kože žiadne už nedávam, pridám všetku koreňovú zeleninu, cibuľu, cesnak, čierne korenie, soľ a pomaly varím cca 3 hod - musí len bublať. Po uvarení vyberiem mäsko, nožičky posuniem psíkom, mäsko pokrájam a dám do misiek a zalejem precedením vývarom. Keď trochu vychladne dám do chladničky a je perfektne stuhnuté
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prave mam v chladnicke. Do velkeho hrnca som dala 1 koleno, 4 paprcky a kusky koze. Zaliala vodou a varila asi 2 hodiny.

Potom som nacistila 3 mrkvy, 3 petrzleny a kalerab,5 str.cesnaku
Spolu s ciernym korenim a trochou soli som to supla do hrnca a varila este 1 a pol hodinu, len mierne bublanie.

Ked som dovarila, vybrala som pekac- cez sito na rezance som precedila huspeninu a do 1/2 som naukladala zeleninu a maso z kolena.Ja mam rada len cistu huspeninu.
Nakoniec som zobrala hygienicku vreckovku a presla som s nou po povrchu huspeniny- velmi rychlo. "vyzbierala" vsetku mastnotu a ja som pekac dala na balkon, po 3 hodinach bola huspenina uzasna- krasne tuhaa bez mastnoty na vrchu.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Varím tak isto, myslím prísady, ale dávam ich naraz a varím pomaličky skoro celý deň. Skúsim podľa teba je to rýchlejšíe.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pmajap Pozri príspevok
Varím tak isto, myslím prísady, ale dávam ich naraz a varím pomaličky skoro celý deň. Skúsim podľa teba je to rýchlejšíe.
Ja tiež varím max. 3 hodiny. Zeleninu dám asi po hodine varenia, potom ju vyberiem, mäsko tiež, rozdelím ho do misiek alebo tanierov a zalejem čírym vývarom, dám do chladu, potom do chladničky.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať