Zavrieť

Porady

auto na svadbu

ahojte nevedeli by ste mi poradit kde by som zohnala auto na svadbu aj so soferom?

Dakujem.
tibinko pre vychodne slovensko mozem iba odporucit svadovne auto (http://www.svadbasveteranom.sk/svado...zicanie/014117) a mozete nafotit aj nejake fotky napr. tu: fotky (http://www.svadbasveteranom.sk/fotoalbumy/014112) , akurat ze je to kabriolet a ... treba mat stastie na dobre pocasicko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Ja som v prvom momente myslela, ze si chces nechat upiect tortu auto aj so soferom
    Obvykle sa to robi tak, ze oslovis nejakeho znameho, ktory ma dobre faro. Ak takeho nemas, skusila by som pozicovne aut v Tvojom okoli.

    aj google
    http://www.svadobneauto.sk/
    Naposledy upravil účtovník 007 : 16.01.08 at 14:35

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    nene74 Pozri príspevok
    ahojte nevedeli by ste mi poradit kde by som zohnala auto na svadbu aj so soferom?

    Dakujem.
    A tento Tvoj problém má niečo spoločné s receptami?

    nene74 je offline (nepripojený) nene74

    nene74
    nie nema, ale na porade nie je ziadna tema kam by som moju otazku mohla supnut a kedze bez oznacenia temy sa neda pytat tak si to odniesli recepty

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    nene74 Pozri príspevok
    nie nema, ale na porade nie je ziadna tema kam by som moju otazku mohla supnut a kedze bez oznacenia temy sa neda pytat tak si to odniesli recepty
    Napr. téma domácnosť.
    bettylou tam to auto určite zoženie

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja osobne odporúčam Lamborgini Galadro, 5-litrový benzín. 6000 SKK/na 5 hodín, ale je tam maximálka 315 km. Aby neveste riadne vial závoj
    www.eurorental.sk

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Ešte rada pre všetkých záujemcov. Ak máte vyhliadnutú značku a typ auta, kontaktujte aj predajcu danej značky vo Vašom najbližšom okolí. Zvyknú ponúkať aj takéto služby, vrátane šoféra.

    Tarif je offline (nepripojený) Tarif

    som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac Tarif
    Ahoj, auto nie, ale konský záprah s kočiarom viem- Blava a okolie

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    00predseda00 Pozri príspevok
    samozrejme skus www.autonasvadbu.eu oni zorganizuju celu svadobnu dopravu
    téma z roku 2008...snáď už zohnali...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.