Zavrieť

Porady

Knedle

Zemiakove knedle:

Uvarime zemiaky v supke a nechame vychladnut. Po vychladnuti osupeme a zomelieme na masomlynceku s najmensimi dierkami alebo potruhame. Na 1250 gr osupanych zemiakov pridame:

450 gr hrubej muky
250 gr detskej krupice
1 vajce

Dame varit vodu, medzitym rucne vymiesime huste cesto, hodime na stol vyvalkame hruby valec, ktory rozdelime na styri casti. Kazdu cast vyvalkame do priemeru cca 50 - 60 mm. Valce hodime do vriacej vody, vodu posolime, pockame, kym znovu zovrie a pomalym varom varime 20 minut. Vyberieme, nakrajame na kolieska hrube asi 20 mm a nechame trochu obschnut (5 minut). Knedle vlozime do misky, ktoru prikryjeme tanierom.

Nezjedene mozme vlozit do mraznicky a konzumovat neskor.

Neviem robit kysnute.
Usporiadat
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

alabut Pozri príspevok

Neviem robit kysnute.
Ja robim taketo:

1 kg polohrubej muky
1 kocka kvasnic
2 KL soli
cca 1/2 l mlieka
2 PL oleja
troska cukru do kvasku

Z kvasnic, asi 1 dl vlazneho mlieka a trochy cukru pripravim kvasok, ktory necham nakysnut.
Do misky-rychlokysky nasypem muku, primiesam sol, pridam nakysnuty kvasok, olej a mlieko. Rucnym el. slahacom (so spiralkami) vymiesim vlacne cesto (niekedy treba pridat trosku viac mlieka, aby cesto nebolo huste), zakryjem a necham nakysnut. Potom cesto na pomucenej doske rozdelim na 4 casti, vyformujem bochnicky a pirikryte utierkou necham este nakysnut. Knedle varim v zakrytom hrnci na paraciku presne 20 min. Paracik aj knedle pred varenim potriem olejom, aby sa nelepili.

U nas prva knedla "padne za obet" este pred nedelnym obedom
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

riga Pozri príspevok
Ja robim taketo:

1 kg polohrubej muky
1 kocka kvasnic
2 KL soli
cca 1/2 l mlieka
2 PL oleja
troska cukru do kvasku

Z kvasnic, asi 1 dl vlazneho mlieka a trochy cukru pripravim kvasok, ktory necham nakysnut.
Do misky-rychlokysky nasypem muku, primiesam sol, pridam nakysnuty kvasok, olej a mlieko. Rucnym el. slahacom (so spiralkami) vymiesim vlacne cesto (niekedy treba pridat trosku viac mlieka, aby cesto nebolo huste), zakryjem a necham nakysnut. Potom cesto na pomucenej doske rozdelim na 4 casti, vyformujem bochnicky a pirikryte utierkou necham este nakysnut. Knedle varim v zakrytom hrnci na paraciku presne 20 min. Paracik aj knedle pred varenim potriem olejom, aby sa nelepili.

U nas prva knedla "padne za obet" este pred nedelnym obedom
ak mas kysku,naco si spinis este el.slahac?vkyske sa vsetky ingrediencie len premiesaju lopatkou ,zatvoris,nechas kysnut,ked robis z 1kg muky ,pri spravnom postupe sa ti myska otvori do 5 min,ak chces mozes robit knedle, lebo ich este nechas podkysnut, ak chces mozes cesto v miske premiesat a za 5 min urobit knedle,zase ich nechas podkysnut, len aby ti neprekysli.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

riga Pozri príspevok
Ja robim taketo:

1 kg polohrubej muky
1 kocka kvasnic
2 KL soli
cca 1/2 l mlieka
2 PL oleja
troska cukru do kvasku

Z kvasnic, asi 1 dl vlazneho mlieka a trochy cukru pripravim kvasok, ktory necham nakysnut.
Do misky-rychlokysky nasypem muku, primiesam sol, pridam nakysnuty kvasok, olej a mlieko. Rucnym el. slahacom (so spiralkami) vymiesim vlacne cesto (niekedy treba pridat trosku viac mlieka, aby cesto nebolo huste), zakryjem a necham nakysnut. Potom cesto na pomucenej doske rozdelim na 4 casti, vyformujem bochnicky a pirikryte utierkou necham este nakysnut. Knedle varim v zakrytom hrnci na paraciku presne 20 min. Paracik aj knedle pred varenim potriem olejom, aby sa nelepili.

U nas prva knedla "padne za obet" este pred nedelnym obedom
Tak isto, len ešte pridám aspoň 1 vajce. Ak sú menšie, tak aj dve.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

daria29 Pozri príspevok
ak mas kysku,naco si spinis este el.slahac?vkyske sa vsetky ingrediencie len premiesaju lopatkou ,zatvoris,nechas kysnut,ked robis z 1kg muky ,pri spravnom postupe sa ti myska otvori do 5 min,ak chces mozes robit knedle, lebo ich este nechas podkysnut, ak chces mozes cesto v miske premiesat a za 5 min urobit knedle,zase ich nechas podkysnut, len aby ti neprekysli.
ja robim kysnute knedle ,tek ze si urobim redsie cesto ,tak ako na halusky, mam doma silikon formu , po kysnuti cca 7 min ,dam cesto do formy, necham podkysnut cca 5 min a dam do mikrovlny na 6 min ,necham odstat ,to je dolezite, knedla sa vyklopi , aje hotovo.tak isto robim parene buchty v mafinovej forme, do cesta strcim kacku mliecnej cokolady, v mikrovlne je to 4min odtate po5 min vyklopim a mame parene buchty, na tanier vedla dam dzem, a dobru chut.v tej mafinke robim aj mäsove gulky, su za 5 min ,potom ich dam do stavy,ktoru si pripravim ,ci rajcinovu,koprovu,chrenovu..
0 0
nextone nextone

nextone je offline (nepripojený) nextone

daria29 Pozri príspevok
ja robim kysnute knedle ,tek ze si urobim redsie cesto ,tak ako na halusky, mam doma silikon formu , po kysnuti cca 7 min ,dam cesto do formy, necham podkysnut cca 5 min a dam do mikrovlny na 6 min ,necham odstat ,to je dolezite, knedla sa vyklopi , aje hotovo.tak isto robim parene buchty v mafinovej forme, do cesta strcim kacku mliecnej cokolady, v mikrovlne je to 4min odtate po5 min vyklopim a mame parene buchty, na tanier vedla dam dzem, a dobru chut.v tej mafinke robim aj mäsove gulky, su za 5 min ,potom ich dam do stavy,ktoru si pripravim ,ci rajcinovu,koprovu,chrenovu..
Veľmi jednoduché, ale neviem či by som jedla knedle z mikrovlnky

asi mám radšej kysnuté knedle, ktoré sa varia nad parou, resp. paria...mňam
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

ani by si nezbadala rozdiel .mnam !!!
0 0
nextone nextone

nextone je offline (nepripojený) nextone

daria29 Pozri príspevok
ani by si nezbadala rozdiel .mnam !!!
Nezbadala, lebo by som ich nejedla, lebo by neboli také zdravé
Mikrovlnku nemusím
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

jamis Pozri príspevok
Tak isto, len ešte pridám aspoň 1 vajce. Ak sú menšie, tak aj dve.
Mas pravdu, povodne som aj ja zacinala s vajickom, no museli sme prejst na proticholesterolovu dietu a vajicko som z receptu vynechala. Kedze knedle boli dobre aj tak, odvtedy ich robim bez
0 0
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

Holky, nepoznáte náhodou recept na knedle z rožkov? Jedla som ich raz z nemenov. supermarketu. Mne sa zdalo, že je to z pokrájaných rožkov, cibule a pomletej pečene. Bolo to v sáčku ako na tlačenku. Veľmi mi to chutilo, ale recept som nikde nenašla. Ani tie knedle som odvtedy nevidela.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

hetty Pozri príspevok
Holky, nepoznáte náhodou recept na knedle z rožkov? Jedla som ich raz z nemenov. supermarketu. Mne sa zdalo, že je to z pokrájaných rožkov, cibule a pomletej pečene. Bolo to v sáčku ako na tlačenku. Veľmi mi to chutilo, ale recept som nikde nenašla. Ani tie knedle som odvtedy nevidela.
narezane rozky v miske oblejem mliekom, vktorom su rozmiesane vajcia,osolim, premiesam, necham odstat,aby to zmeklo.potom tam nasypem polohrubu muku, premiesam, tak zo spodu to podberam, mokrymi rukami robim gule, velkost si urci sama ,davam ich do vriacej vody,ked vyjdu hore trochu ich necham este povarit, a vyberam.mozes to este dochuti majorankou,korenim,
0 0
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

To nebudú tie knedle, ktoré mám na mysli ja. Tam normále bolo vidno, že je to z rožkov a boli v takom sáčku od tlačenky
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

hetty Pozri príspevok
To nebudú tie knedle, ktoré mám na mysli ja. Tam normále bolo vidno, že je to z rožkov a boli v takom sáčku od tlačenky
napadlo ma teraz nieco ,vies robila som v rakusku v gasthause, tam sme robili tieto knedle, a ked sme nerobili gule, tak stara doniesla nove pancuchy, napchali sme to do nich , v tom sme to dali do vriacej vody var, a boli krasne, niekto to zaviaze do utierky, a ked chces, posekaj si tam kuracie pecienky , dobre to ochutis, a musia ti chutit.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

VAril som zemiakove knedle. Vsetky sa mi rozvarili. Vodu som zlial, teraz mam pol hrnca rozvarenej zemiakovej riedkej kase. Mam to vyhodit, ci existuje nejaky sposob kulturnej konzumacie toho nepodarku?
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

alabut Pozri príspevok
VAril som zemiakove knedle. Vsetky sa mi rozvarili. Vodu som zlial, teraz mam pol hrnca rozvarenej zemiakovej riedkej kase. Mam to vyhodit, ci existuje nejaky sposob kulturnej konzumacie toho nepodarku?
Alabut,ved si dal recept na zemiak, knedle, myslela som ze to mas vyskusane?ale ja som nepocula este,ze sa tam dava krupica a aj krupicova muka?nepodarok chces konzumovat, podla toho ako to vyzera, daj si na to pekne upecenu do hneda cibulku, a nieco mesove ktomu?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aaaale, skusal som novy recept s podstatne znizenym mnozstvom hrubej muky a krupice. Neskoro mi zovrela voda a to bola pravdepodobna pricina nepodarku. Inac, ta trocha, co som zachranil, bola vynikajuca. Jemne, ako s maslom. Nevzdavam sa, nabuduce budem uspesnejsi.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

alabut Pozri príspevok
VAril som zemiakove knedle. Vsetky sa mi rozvarili. Vodu som zlial, teraz mam pol hrnca rozvarenej zemiakovej riedkej kase. Mam to vyhodit, ci existuje nejaky sposob kulturnej konzumacie toho nepodarku?
akákoľvek polievka bude z toho dobrá! (okrem hovädzieho vývaru)
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alabut Pozri príspevok
Aaaale, skusal som novy recept s podstatne znizenym mnozstvom hrubej muky a krupice. Neskoro mi zovrela voda a to bola pravdepodobna pricina nepodarku. Inac, ta trocha, co som zachranil, bola vynikajuca. Jemne, ako s maslom. Nevzdavam sa, nabuduce budem uspesnejsi.
Ja pevne verím, že budeš úspešný.. niekedy je dobre sa poučiť na vlastných chybách....druhýkrát to bude lepšie
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ja robím kysnutú knedlu od oka - bez receptu.
Do vandlíka dám pol kg výberovej múky, 1 vajíčko, kvások, osolím a vareškou vypracujem cesto.Nesmie byť veľmi riedke ani husté. Docieli sa to teplým mliekom. Cesto treba nechať kysnúť asi 1 hodinu v teple.
Z vykysnutého cesta urobím 2 cestáčka, nechám prikrité trochu kysnúť a potom dám do hrnca na parák variť 15 minút každú knedlu / nesmie sa odokriť pokrievka/. Knedle sú dierkové a nie sú madzgavé ako kupované /sú páperkové/
Dobrú chuť.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

1 hodinu kysnut ???priebeh kvasneho procesu pri vyrobe kysnuteho cesta:pri vyrobe kysn cesta prebieha alkohol kvasenie.kvasinky sa rozmnozuju pucanim,spracuvavaju cukor na alkohol.pri tomto procese vznika teplo a kyslicnik uhlic.prave tento plyn za nas vykonava pracu-vypracuje cesto.pod pokrievkou misky rychlokysky nemoze unikat,ale vrti sa v ceste,a tym cesto miesi.nahromadeny co2 vytlaci pokrievku misky a da spravu,ze kvasny proces je ukonceny. rozdiel medzi vyrobou cesta v kyske a klasickym sposobom. cesto kysnute pod obruskom,je potrebne dokladne vypracovat.alkohol a kyslicnik uhl unikaju najkratsou cestou z cesta-smerom nahor-cesto nakypria,nadvihnu a narastanie cesta je jedinym kriteriom kvality kysnutia.nemozeme odhadnut,ci uz vsetky kvasinky napucali/ci je cukor spracovany / teda cesto moze byt nedokysnute a kvasny proces prebieha v nasom organizme-grganie, palenie zahy, atd,ak je cesto prekysn, vznika z alkoholu ocot ,potom cesto mimoriadne saje tuk,vyrobok je masny.v kyske cesto nemoze nedokysnut ani prekysnut, proces z kila muky --za 10-15 min mozte pracovat.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

daria29 popísala si to múdro, ale nie každý používa rýchlokysku. Ja tiež robím knedle tak ako adi11 s tým rozdielom, že ju varím vo vode. Tiež je výborná a lepšia ako v obchode. Vôbec nemusím hádať, či sú všetky kvasinky napučané, lebo jednoducho to už mám "v oku"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať