Zavrieť

Porady

Príplatok za sobotu, nedeľu

Ahojte,
môžete mi prosím poradiť, či nejaký zákon predpisuje a zamestnávateľovi prikazuje riešiť príplatky za sobotu a nedeľu (myslím ako riadnu zmenu a nie prácu nadčas) alebo tieto stačí stanoviť len vo vnútorných predpisoch a Kolektívnej zmluve...
Taktiež ma zaujíma, že ak zamestnanec za prácu nadčas cez sobotu, nedeľu si vyčerpá náhradné voľno cez týždeň, či mu prislúcha mzdové zvýhodnenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Isabel je offline (nepripojený) Isabel

    Isabel
    Príplatky za sobotu a nedeľu boli zrušené. Hoci ide o dni pracovného pokoja (sobota, nedeľa, sviatok) tak Zákonník práce rieši iba príplatok za sviatok a nie za všetky dni pracovného pokoja.
    § 119
    ...(2) Mzdové podmienky zamestnávateľ dohodne s príslušným odborovým orgánom v kolektívnej zmluve alebo so zamestnancom v pracovnej zmluve...čiže príplatok sa môže dohodnúť v PZ.

    Nie je rozdiel medzi prácou nadčas cez týždeň a cez víkend, platí len:

    Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu nadčas, patrí zamestnancovi za hodinu práce nadčas hodina náhradného voľna; v tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí.

    zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

    zuzanask
    CHcela by som sa opýtať....Začínam robiť mzdy firme, ktorá ma prevádzku každý deň - 12 hodín. Zamestnanci pracuju aj v soboty a nedele aj vo sviatky. Firma nema ziadnu kolektivnu zmluvu. zamestnanci maju po 150 hodin nadcasov a zamestnavatel im doteraz neposkytol nahradne volno a ani nepreplacal pracu vo sviatok. Chcem sa preto spytat....ak pracuje zamestnanec vo sviatok ci uz cez pracovny den alebo vikend, mal by mu zamestnanec poskytnut mzdu za odpracovany den + mzdové zvýhodnenie, resp. poskytnut nahradne volno. To nahradne volno za odpracovany sviatok mu do troch mesiacoch nemoze poskytnut ked ma 150 h nevycerpanych. Musi mu teda poskytnut 50% jeho priemerného zárobku?

    Príplatok za sobotu, nedeľu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.