Zavrieť

Porady

Hviezdoslavov Kubín

Prosím poraďáci, nevie niekto, kde by som našla vhodnú on-line poéziu pre môjho deviataka na školské kolo HK?
eM!Qa Prosím Vás, nemôžem nájsť žiadnu vhodnú ukážku na hviezdoslavov kubín, z prózy pre 8.ročník. Ďakujem ak mi pomôžete.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
majka83 Pozri príspevok
Ahoj,ja som nasla dobre spracovane basne na basne-portal.sk
Ozaj dobrá stránka

Pred jej otvorením a registráciou odporúčam prečítať túto debatu :

http://www.porada.sk/t123235-problem...ne-portal.html

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
veronikasad, willma, Lubaba, Mária27, Danielle369
5

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
Ja som mala radšej prózu a musím sa "pochváliť" - že som vyhrávala aj školské aj okresné kolá a bola som aj na sústredení recit. západoslovenského kraja kde nám radili ako vyberať diela a všetky zaujímavé info a mám na to všetko naozaj krásne spomienky.
Treba zvážiť, ak rád číta a má niečo rozčítané čo ho baví, dá sa vybrať aj niečo z toho žánru. Ja som mala vždy veselšieho charakteru. Závisí naozaj od osobnosti prednášajúceho, mne stále hovorili, že ja by som vážne nemohla, že keby nie ja, tak by sa mi minim. sukňa smiala aj keby to bolo o výstrele z Aurory .
Takže ak je to veselý chalan, nech do vážneho nejde!!

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Flinstone
arizona Pozri príspevok
Ozaj dobrá stránka

Pred jej otvorením a registráciou odporúčam prečítať túto debatu :
basne-portal
skúsil som nakliknúť tú adresu na webe... NOD ju zablokoval ako stránku s potenciálne nebezpečným obsahom... naozaj užitočný program

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM kitky
EmíliaC Pozri príspevok
Prosím poraďáci, nevie niekto, kde by som našla vhodnú on-line poéziu pre môjho deviataka na školské kolo HK?
Neviem aky typ je tvoj syn, ci je viac hravy alebo uz dospelejsi:-)
Aj podla toho by som vyberala.
Mne sa velmi paci Miroslav Válek, jeho Styri knihy nepokoja nie je na skodu mat aj doma.Ked sa venuje recitacii, urcite z nej bude cerpat.
Je tam specialna basen s ktorou som ja mala uspechy Zem pod nohami.
Stale aktualna.Perfektna.
Rufus je tiez skvely a mozno by som sa pozrela aj po Feldekovi.

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM kitky
miki575 Pozri príspevok
Poradte mi aku prozu si mam vybrat???
Kolko mas rokov, aky si typ, ake mas zaujmy, co citas? ... atd.
Ake to bude podujatie, ma urcene zameranie?
S cim mas skusenost doteraz?

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
Ja osobne som preferovala " na veselšiu nôtu" niečo zo školského prostredia- čo mi padlo také aktuálne a veselé - skús napísať naozaj svoj vek a možno sa nám podarí ti tu čosi poradiť- Miki

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :) icemonika
Bionda Pozri príspevok
Ja osobne som preferovala " na veselšiu nôtu" niečo zo školského prostredia- čo mi padlo také aktuálne a veselé - skús napísať naozaj svoj vek a možno sa nám podarí ti tu čosi poradiť- Miki
Z prózy by som odporúčala možno mareka vadasa, zbierka liečiteľ ma veľmi upútala, z poézie pavol garan, ktorému vyšla zbierka len nedávno - smrť zahroteným prstom.
Prosím, poraďte mi čo si mám vybrať na Hviezdoslavov Kubín. Doteraz som mala prózu, ale chcem vyskúšať aj poéziu. Chodím do 8. ročníka. Ďakujem
potreboval by som nejaku prozu som 9 a dvakrat som vyhral skolske kolo takze mam uz nejaku tu povest a chcel by som skor nieco dobrodruznejsie alebo take moderne nieco zo zivota deti moze byt tiez rozmyslal som aj ci by som nieco nenapisal sam ale prejstotu mi poradte dakujem

barca_97 je offline (nepripojený) barca_97

barca_97
prosím potrebujem surne nejaku prozu .. prosimm neviem nieco take zivsiee zo skolskeho prostredia ..dakujem

xdomcax je offline (nepripojený) xdomcax

xdomcax
Dobrý deň,
ja by som chcela či by ste my neporadili nieakú básničku pre moju dcéru má 12 rokov a potrebova by som ju mat už dneska lebo do zajra ju musí vediet lebo pozajtra majú hviedoslavov kubín.
Ďakujem
Poradte mi, aku basen by som mala recitovat na hviezdoslavov kubín ??? mam 12 rokov chodim do siedmeho rocnika
Dobrý deň , som prváčka na OA.. potrebovala by som vybrať poéziu alebo prózu na Hviezdoslavov Kubín.. mohol by mi niektoporadit? prosímmmm

Momo682 je offline (nepripojený) Momo682

Momo682
Prosím neviem si nájsť žiadnu prózu na H.V ... chcela by som niečo aj s humorom ... dá sa povedať vtipnú. Som žiačka 7. ročníka tak ak by to nebolo moc krátke a ani moc dlhé .

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.