Zavrieť

Porady

Hviezdoslavov Kubín

EmíliaC

EmíliaC je offline (nepripojený) EmíliaC

:) snažím sa žiť EmíliaC
Prosím poraďáci, nevie niekto, kde by som našla vhodnú on-line poéziu pre môjho deviataka na školské kolo HK?
eM!Qa Prosím Vás, nemôžem nájsť žiadnu vhodnú ukážku na hviezdoslavov kubín, z prózy pre 8.ročník. Ďakujem ak mi pomôžete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
    Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
    Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
    Registrovať

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
    veronikasad, willma, Lubaba, Mária27, Danielle369
    5
    Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
    Ja som mala radšej prózu a musím sa "pochváliť" - že som vyhrávala aj školské aj okresné kolá a bola som aj na sústredení recit. západoslovenského kraja kde nám radili ako vyberať diela a všetky zaujímavé info a mám na to všetko naozaj krásne spomienky.
    Treba zvážiť, ak rád číta a má niečo rozčítané čo ho baví, dá sa vybrať aj niečo z toho žánru. Ja som mala vždy veselšieho charakteru. Závisí naozaj od osobnosti prednášajúceho, mne stále hovorili, že ja by som vážne nemohla, že keby nie ja, tak by sa mi minim. sukňa smiala aj keby to bolo o výstrele z Aurory .
    Takže ak je to veselý chalan, nech do vážneho nejde!!
    Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Flinstone
    arizona Pozri príspevok
    Ozaj dobrá stránka

Pred jej otvorením a registráciou odporúčam prečítať túto debatu :
    basne-portal
    skúsil som nakliknúť tú adresu na webe... NOD ju zablokoval ako stránku s potenciálne nebezpečným obsahom... naozaj užitočný program
    Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
    Porada je založená na aktívnej spolupráci členov. Aktívnym zapájaním sa naučíte viac ako keď informácie prijímate len pasívne. Spolu vieme viac!
    kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM kitky
    EmíliaC Pozri príspevok
    Prosím poraďáci, nevie niekto, kde by som našla vhodnú on-line poéziu pre môjho deviataka na školské kolo HK?
    Neviem aky typ je tvoj syn, ci je viac hravy alebo uz dospelejsi:-)
    Aj podla toho by som vyberala.
    Mne sa velmi paci Miroslav Válek, jeho Styri knihy nepokoja nie je na skodu mat aj doma.Ked sa venuje recitacii, urcite z nej bude cerpat.
    Je tam specialna basen s ktorou som ja mala uspechy Zem pod nohami.
    Stale aktualna.Perfektna.
    Rufus je tiez skvely a mozno by som sa pozrela aj po Feldekovi.
    kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM kitky
    miki575 Pozri príspevok
    Poradte mi aku prozu si mam vybrat???
    Kolko mas rokov, aky si typ, ake mas zaujmy, co citas? ... atd.
    Ake to bude podujatie, ma urcene zameranie?
    S cim mas skusenost doteraz?
    Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
    Ja osobne som preferovala " na veselšiu nôtu" niečo zo školského prostredia- čo mi padlo také aktuálne a veselé - skús napísať naozaj svoj vek a možno sa nám podarí ti tu čosi poradiť- Miki
    icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :) icemonika
    Bionda Pozri príspevok
    Ja osobne som preferovala " na veselšiu nôtu" niečo zo školského prostredia- čo mi padlo také aktuálne a veselé - skús napísať naozaj svoj vek a možno sa nám podarí ti tu čosi poradiť- Miki
    Z prózy by som odporúčala možno mareka vadasa, zbierka liečiteľ ma veľmi upútala, z poézie pavol garan, ktorému vyšla zbierka len nedávno - smrť zahroteným prstom.
    Prosím, poraďte mi čo si mám vybrať na Hviezdoslavov Kubín. Doteraz som mala prózu, ale chcem vyskúšať aj poéziu. Chodím do 8. ročníka. Ďakujem
    potreboval by som nejaku prozu som 9 a dvakrat som vyhral skolske kolo takze mam uz nejaku tu povest a chcel by som skor nieco dobrodruznejsie alebo take moderne nieco zo zivota deti moze byt tiez rozmyslal som aj ci by som nieco nenapisal sam ale prejstotu mi poradte dakujem
    barca_97

barca_97 je offline (nepripojený) barca_97

barca_97
    prosím potrebujem surne nejaku prozu .. prosimm neviem nieco take zivsiee zo skolskeho prostredia ..dakujem
    xdomcax

xdomcax je offline (nepripojený) xdomcax

xdomcax
    Dobrý deň,
    ja by som chcela či by ste my neporadili nieakú básničku pre moju dcéru má 12 rokov a potrebova by som ju mat už dneska lebo do zajra ju musí vediet lebo pozajtra majú hviedoslavov kubín.
    Ďakujem
    Poradte mi, aku basen by som mala recitovat na hviezdoslavov kubín ??? mam 12 rokov chodim do siedmeho rocnika
    Dobrý deň , som prváčka na OA.. potrebovala by som vybrať poéziu alebo prózu na Hviezdoslavov Kubín.. mohol by mi niektoporadit? prosímmmm

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.