Zavrieť

Porady

pityriasis rosea

zdravim.nema niekto skusenosti s touto chorobou je to kožne ochorenie väčšinou u mladych ludi objavujuce sa po nejakej chorobe.dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vickyy je offline (nepripojený) vickyy

    vickyy
    Ano ja mam veelmi dobru skusenost( asi skor uz pre ostatnych co vyhladavaju info)
    Bola som u velmi uznavanej koznej lekarky ,ktora mi s usmevom na tvari vravela,ze tato choroba sa proste objavi kedy chce a či to človek lieči,či nie.. tak to aj samo po dobe 6-8 mesiacov zmizne.
    Avšak samozrejme- JE NUTNE sa vyhnut poteniu a sprche ( sprchu čo najmenej) je to neprijemne ,no skôr sa vyliečite verte mi.
    Predpísala mi Beloderm a Tekutý púder a Eucerin olej aby som sa mohla vklude aj sprchnut ako človek.
    Ja osobne som športovkyňa a viete si predstavit čo to premna bolo, strašne som sa preto trápila pretože som najprv nevedela čo mi je no treba to brat s nadhladom NIC VAZNE sa nedeje a tí , ktorí tu píšu , že to mali rok a podobne dlho,tak sa zjavne na tu taku kkvazi liečbu vyklašľli. Takže hlavy hore a ostáva len čakať kym to zmizne .
    ( Fľaky čo mi trošku ostali som jednoducho vysolárkovala a všetko je ko predtým )
    Priatelia mám recept proti pityrosea vhodný aj pre deti ci mamičky. Je to takmer zadarmo a bez akýchkoľvek liekov!
    Stačí si dať ružovú diétu, aspon 3dni ale ideálne 5 dní. Pozor nie bielu prázdnu ryžu ale kvalitnú ryžu natural. Pit každý deň bylinkové čaje na prečistenie krvi, treba chodiť na čerstvy vzduch a tiež veľa piť čistej kojeneckej vody.
    Okrem toho veľa spánku a dobrej nálady.
    Ak nedokážete jesť len ryžu da sa doplniť kvalitnou bio dusenou zeleninou ale nedochucovat ani solou a v ziadnom pripade stiplave, sladke, alkohol a pod. Prvé 2 dni je dobré ostať doma ale nelezat len v posteli. Zarucujem že ak dôdrzite všetko do týždňa ste bez alergie. Je to silna imunitna reakcia organizmu na zmenu prípadne čistenie tela od škodlivých plesní a mikroorgizmov. Odporúčam dať aj detox travenia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.