Zavrieť

Porady

detské divadelné scénky

Prosím vás, nemá niekto vypracované detské divadelné scénky? Ďakujem za pomoc. Maťa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    22mata je offline (nepripojený) 22mata

    22mata
    - potrebujem scénky pre deti tretej až šiestej triedy, tak na 20 minút... Ale poteší ma každá poučná scénka, len aby bola.
    Ďakujem za odpísanie a za pomoc. Maťa

    22mata je offline (nepripojený) 22mata

    22mata
    potrebujem scénky pre deti tretej až šiestej triedy, tak na 20 minút... Ale poteší ma každá poučná scénka, len aby bola.
    Ďakujem za odpísanie a za pomoc. Maťa

    fajnovka je offline (nepripojený) fajnovka

    fajnovka
    Zdravím
    až dnes som náhodou zistila že môj dobrý muž sa niekedy v apríli prilásil pod mojim loginom - scénky (resp. divadelné hry pre divadlo hrané deťmi) má - ak je to ešte aktuálne pošli prosím e-adresu a prepošlem :-)
    Ospravedlňujem sa ešte raz za oneskorenú odpoveď.
    Anka
    Čaute!
    Ak by bol niekto taký láskavý a poslal aj mne nejaké detské scenky bola by som veľmi vďačná ďakujem.

    22mata je offline (nepripojený) 22mata

    22mata
    Som veľmi rada, že ste (síce po dlhšom čase) odpísali. Veľmi mi pomôžete. Prosím Vás, aby ste mi scénky zaslali na e-mailovú adresu: 22mata zavináč post.sk. Mockrát ďakujem. Maťa

    22mata je offline (nepripojený) 22mata

    22mata
    Nieže by som nevedela napísať zavináč, ale nechcelo mi zobrať odpoveď, keď som napísala zavináč, ako sa má písať.... Ďakujem za pochopenie a aj za odpoveď. Maťa
    Keď má niekto z vás nejaké scénky pre deti od 6 do 11 rokov na rôzne príležitosti prosím pošlite mi na email: milly8168 zavináč azet.sk, podelím sa aj ja svojimi. Milly

    adamko06 je offline (nepripojený) adamko06

    adamko06
    prosim vas ak ma niekto scenky,alebo nejake veselohry o zime pre deti prveho stupna zs tak mi prosim poslite na e-mail kucera.erika zavinac freemail.hu dakujem pekne! Ani mne nezobralo e mailovu adresu so @-com.
    Prosím vás, nemá niekto vypracované detské divadelné scénky? Napríklad na Vianoce ale to je jedno . Velmi vás prosím !!Ďakujem za pomoc. Lulinka
    Prosím ak má niekto divadelné scénky pre deti môžu byt aj vianočné nech mi ich poše . Velmi pekne dakujem :-))
    Prosím Vás o zaslanie nejakých divadelných scén pre deti ZŠ. Budem veľmi vďačná. E-mail - jokaiova.stanak zavináč azet.sk
    Ďakujem

    evkaja je offline (nepripojený) evkaja

    evkaja
    Ahoj, prosím Vás ak by bol niekto ochotný mi poslať spracované divadelné scénky pre deti do 15 rokov, budem veeeľmi vďačná.
    evka.janegova@gmail.com
    Dobrý deň, chcem sa opýtať či niekto nemá dialogizáciu, scenku pre deti na rozprávku Pinocchio? Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.